Neuzvracena Ljubav

coolio

Početnik
Poruka
1
Zaljubio sam se u jednu devojku prvo smo bili prijatelji ali se u meni rodila ljubav, u pocetku nisam bio siguran da je to to, ali sam kasnije shvatio, nisam mogao da izdrzim i to sam joj otkrio, odgovor je bio negativan sto se toga tice i dogovorili smo se da ostanemo prijatelji. Mada posle toga imam osecaj da su nasi odnosi zahladneli. Bez obzira na sve to ja je ipak volim i kolko god zelim da se iskontrolisem uvek joj to podsvesno nabacujem kada kontaktiramo, mislim ne direktno ali posredno sigurno, znam da time necu nista postici jer me ne voli. U dusi mi je jako tesko. Ne bih voleo da joj to nabacujem jer znam da nema nista od toga ali ipak ne mogu da izdrzim. Ljubav je Ljubav. A stvarno nemam nikakvu losu nameru. Pa me interesuje pre svega misljenje onih zena koje su bile ili jesu u njenoj situaciji.
 
Aaa... oce to tako, zivot je *****... nista novo
32.gif
 
ok nije ljubav jos tu..ali on je voli..mozda i ona njega, kako on to da zna...zene su dvolicne..isfrustrirane..trule..prave se pametne u pogresno vreme..a i zaljubljenost je nesto...kao morska bolest...slosi mu se kad je vidi..
btw. zaljubljenost i jeste idealizacija odredjene osobe
 
On je napisao da je voli, da se rodila ljubav
a ne da je zaljubljen
a klasifikacije tipa zene su dvolicne isfrustrirane itd. necu da komentarisem.
Ako je zena odbila i udaljila se od njega nije zaljubljena ne zelim ma sta bio njen razlog
 
Vise puta bila u toj situaciji i svaki put je prijateljstvo moralo da bude prekinuto, jer su se oni ponasali isto tako kao i ti, a sto umije da bude jako smarajuce...
Djevojka se ne pali na tebe, jbg, sto prije to prihvatis, prije ces moci da se zaljubis u drugu...
 
RaDoSnA:
On je napisao da je voli, da se rodila ljubav
a ne da je zaljubljen
a klasifikacije tipa zene su dvolicne isfrustrirane itd. necu da komentarisem.
Ako je zena odbila i udaljila se od njega nije zaljubljena ne zelim ma sta bio njen razlog
sta ocekujes da zaljubljeni muskarcic napise...pa i bajke se pisu..sta tu ima lose..
nisu klasifikacije, vec prosta cinjenica, kreni od najbolje drugarice npr. i kad provalis reci joj to u lice, cisto da bude svesna hehe...
 
RaDoSnA:
On je napisao da je voli, da se rodila ljubav
a ne da je zaljubljen
a klasifikacije tipa zene su dvolicne isfrustrirane itd. necu da komentarisem.
Ako je zena odbila i udaljila se od njega nije zaljubljena ne zelim ma sta bio njen razlog

Добро, де...види се да је дечко врло млад и да не размишља о још о категоријама ''заљубљеност-љубав'', тачније, заљубљен је у девојку и стало му је до ње.
И није га жена одбила, него девојчица, пре бих рекла. И наравно да у тим годинама има потребу да се преиспитује шта је разлог, како да поступи и како да се постави... Јер, кроз све те ситуације се УЧЕ односи међу људима, и односи са супротним полом.

Sorry, ја опет педагошки...:?
 
Hellen:
Добро, де...види се да је дечко врло млад и да не размишља о још о категоријама ''заљубљеност-љубав'', тачније, заљубљен је у девојку и стало му је до ње.
И није га жена одбила, него девојчица, пре бих рекла. И наравно да у тим годинама има потребу да се преиспитује шта је разлог, како да поступи и како да се постави... Јер, кроз све те ситуације се УЧЕ односи међу људима, и односи са супротним полом.

Sorry, ја опет педагошки...:?

A sto se izvinjavas.....samo nastavi
 
coolio:
Zaljubio sam se u jednu devojku prvo smo bili prijatelji ali se u meni rodila ljubav, u pocetku nisam bio siguran da je to to, ali sam kasnije shvatio, nisam mogao da izdrzim i to sam joj otkrio, odgovor je bio negativan sto se toga tice i dogovorili smo se da ostanemo prijatelji. Mada posle toga imam osecaj da su nasi odnosi zahladneli. Bez obzira na sve to ja je ipak volim i kolko god zelim da se iskontrolisem uvek joj to podsvesno nabacujem kada kontaktiramo, mislim ne direktno ali posredno sigurno, znam da time necu nista postici jer me ne voli. U dusi mi je jako tesko. Ne bih voleo da joj to nabacujem jer znam da nema nista od toga ali ipak ne mogu da izdrzim. Ljubav je Ljubav. A stvarno nemam nikakvu losu nameru. Pa me interesuje pre svega misljenje onih zena koje su bile ili jesu u njenoj situaciji.

Nije bas misljenje zene ali mozda moze da ti pomogne!Posveti se vise sebi nemoj toliko da mislis na nju.Probaj da nadjes drugu devojku,nemoj da je smaras,da joj se nabacujes.....To sve moze negativno da utice na nju.Za sad ti je cilj samo da ostanes u kontaktu sa njom,a ako je budes muvao sigurno neces.Ovim nacinom ostavljas sansu za kasnije.
Mozda ti i pomogne.
 
Odlichna ideja - nadji drugu devojku.. mozhda zaboravish na ovu, ili ti barem pomogne da je ne pritiskash previshe (u principu, svima nama prija da znamo i slushamo kako smo nekome jako bitni, ali to mozhe i da smeta, gushi...), a mozhda i nju zaboli oshtrica ljubomore.. pa od nishta bude svashta..
Ako cjesh iskustva - meni je ovo poslednje pomoglo da shvatim da mi je u stvari mnogo vishe drag nego shto bi drug to trebao biti.. a posle i da mi je zaista jako stalo, da sam se zaljubila...
Mislim.. mi vishe nismo zajedno. Ali smo proveli 3 jako lepe godine u ljubavi.
Pozdrav!
 
Ja imam iskren odnos sa prijateljima a tu spadaju i muskarci i zene...
Mislim da tvoja prica o lazljivim zenama dolazi kao projekcija tebe same!
Devojka se jednostavno ne pali na njega i mislim da je krajnje iskreno postupila
jel po tebi treba da bude s njim iz sazaljenja, to bi bilo foliranje!
 
RaDoSnA:
Ja imam iskren odnos sa prijateljima a tu spadaju i muskarci i zene...
Mislim da tvoja prica o lazljivim zenama dolazi kao projekcija tebe same!
Devojka se jednostavno ne pali na njega i mislim da je krajnje iskreno postupila
jel po tebi treba da bude s njim iz sazaljenja, to bi bilo foliranje!

Bas si RaDoSnA!Devojka pise kako misli.To se ceni,a sad da li je u pravu ............
 
iskreni na kraju uvek popushe ..zato i kazem...
ajde skenjaj temu psihoanalizom...you don't have to find a solution for everything. ..sometimes things just suck.. but you have to keep going anyway..if you continue to think the way you have always thought,..you'll continue to get what you've always got...is it enough?
ko prica o sazaljenju ovde...mozda joj je takvo trenutno stanje, sto ne znaci da se ne lozi na njega...
 
Devilishgirl:
iskreni na kraju uvek popushe ..zato i kazem...
ajde skenjaj temu psihoanalizom...you don't have to find a solution for everything. ..sometimes things just suck.. but you have to keep going anyway..if you continue to think the way you have always thought,..you'll continue to get what you've always got...is it enough?
ko prica o sazaljenju ovde...mozda joj je takvo trenutno stanje, sto ne znaci da se ne lozi na njega...

Bas dobro govoris engleski,to copy pejstujes ili?A sto toliko engleskog.Citiras nekog poznatog mislioca?Ili si jedna od njih?:-? 8) :-P
 
coolio:
Zaljubio sam se u jednu devojku prvo smo bili prijatelji ali se u meni rodila ljubav, u pocetku nisam bio siguran da je to to, ali sam kasnije shvatio, nisam mogao da izdrzim i to sam joj otkrio, odgovor je bio negativan sto se toga tice i dogovorili smo se da ostanemo prijatelji. Mada posle toga imam osecaj da su nasi odnosi zahladneli. Bez obzira na sve to ja je ipak volim i kolko god zelim da se iskontrolisem uvek joj to podsvesno nabacujem kada kontaktiramo, mislim ne direktno ali posredno sigurno, znam da time necu nista postici jer me ne voli. U dusi mi je jako tesko. Ne bih voleo da joj to nabacujem jer znam da nema nista od toga ali ipak ne mogu da izdrzim. Ljubav je Ljubav. A stvarno nemam nikakvu losu nameru. Pa me interesuje pre svega misljenje onih zena koje su bile ili jesu u njenoj situaciji.
Jako mi je zao sto ti se ovo dogadja zato sto mogu da zamislim kako ti je...Ja kao zena sam bila vise puta u toj situaciji da volim i patim a da druga strana nece ni da cuje da se emotivno otvori...Naravno bilo je i muskaraca koji su osecali kao ti a ja sam ih hladila pa cu ti reci kako mislim da je fer...nemoj po svaku cenu da joj budes prijatelj...nemoj vise ni da se nabacujes...to je verovatno nervira zato sto ti je stavila do znanja da nece vezu sa tobom...Da bi bio siguran da se nije folirala nego tvrdi pazar distanciraj se malo...jednostavno nestani...jeste glupa fora ali padamo...ako ima neceg naravno...bude li se interesovala sta je s tobom opet je hladi kazes nemas vremena javices se i sl...pa te opet nema i videces...mislim da ce se tada stvari iskristalisati...To je neko uradio sa mnom, ja kao riba necu ga pa ga necu i kad se izgubio shvatila sam da mi mnogo mnogo nedostaje...znas ono uvek ljubazan kad ga vidim ali na distanci...poludela sam bila...Ajd ti probaj da ne trckas oko nje pa javi sta se desilo...
 
e ovo ne kontam.....ti si mushko i prichash o svojim isqstvima....a ciljna grupa pitanja su zhene?.....mislim ok ona je zhena.....al ne kontam.....svejedno ja mislim da se manesh tjorava posla i nastavish dalje ko zhena.....promeni pol....pochni da pijesh neke hormone za rast dojaka....i idi na qrs lepog ponashanja za dame....
 
coolio:
Zaljubio sam se u jednu devojku prvo smo bili prijatelji ali se u meni rodila ljubav, u pocetku nisam bio siguran da je to to, ali sam kasnije shvatio, nisam mogao da izdrzim i to sam joj otkrio, odgovor je bio negativan sto se toga tice i dogovorili smo se da ostanemo prijatelji. Mada posle toga imam osecaj da su nasi odnosi zahladneli. Bez obzira na sve to ja je ipak volim i kolko god zelim da se iskontrolisem uvek joj to podsvesno nabacujem kada kontaktiramo, mislim ne direktno ali posredno sigurno, znam da time necu nista postici jer me ne voli. U dusi mi je jako tesko. Ne bih voleo da joj to nabacujem jer znam da nema nista od toga ali ipak ne mogu da izdrzim. Ljubav je Ljubav. A stvarno nemam nikakvu losu nameru. Pa me interesuje pre svega misljenje onih zena koje su bile ili jesu u njenoj situaciji.


Nema da brines!

Cim nadjes drugu da dobro izgleda, procice te odmah, garantovano!
 

Back
Top