Imam da poklonim...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@bulma

Decko, ti ne da si bezidejan po pitanju dizajna, vec si bezidejan i po pitanju postova, htedoh reci da si u ovaj svoj ugradio deo mog sa one teme (Zaposlenje) gde si ispao magaaaa...

I ajde malo se divi jednoj lepoj knjizici poznatioj kao Pravopis, bilo bi pametnije kada se vec bavis tim skrnavim WEB dizajnom, kako nekog ne bi osramotio zbog svoje nepismenosti.

Da, sto se novca tice, bas me zanima koliko ti zaradjues obzirom na shitinu koju pravis i tako bahato hvalis po ovom forumu.
 
Ma pusti budalu, uvredjen je sto je konacno shvatio da je nesposoban nista da napravi, pa se pro$erava gde stigne! Kad smo mu to dokazali na drugimm podforumima, sad se lomata po ostalima, sve pokusvajuci da nesto pametno kaze. Ne uspeva mu nikako, sta ce jadan, nema kapacitet.
Nema on para, ni ker za sta da ga uhvati, samo tupi. Jednom je i priznao da radi za bednu platu, on ni krs koji mi imamo za poklanjanje, ne moze da kupi i odrzava.
Ne zna on nista....

@Bulimije
Pa idiote, ti si i zapoceu ovu temu! Ocigledno kad si shvatio da ni prikupljanjem starudije neces moci da nabavis pristojan racunar, sad lupetas ovde? Nemas ti para ni za to, jer si pokusao da nabavis nesto na poklone. Sta sad tupis?
 
codemaker:
Ma pusti budalu, uvredjen je sto je konacno shvatio da je nesposoban nista da napravi, pa se pro$erava gde stigne! Kad smo mu to dokazali na drugimm podforumima, sad se lomata po ostalima, sve pokusvajuci da nesto pametno kaze. Ne uspeva mu nikako, sta ce jadan, nema kapacitet.
Nema on para, ni ker za sta da ga uhvati, samo tupi. Jednom je i priznao da radi za bednu platu, on ni krs koji mi imamo za poklanjanje, ne moze da kupi i odrzava.
Ne zna on nista....


Citajuci njegove dosadasnje postove rekao bih da je momak opasno izgubljen, mozda cak i iskompleksiran... sta god svakako njegov problem. Iskreno, misljenja sam da bi sve te ispade trebalo da cuva za RL i svoje prijatelja koji su navilki na to.
Zaista ne vidim razlog da se dohvati onakve gluposti kao u poslednjem postu.

Iskreno, ovo je OK tema za one koji imaju i zele nesto da poklone, kao i one kojima bi takve komponentice odgovarale. Zasto pljuvati po tim ljudima. A drugo, to sto si ti napisao, on je zapoceo ovu temu trazeci to po cemu sada pljuje.
Kriza identiteta, sta li... :confused:
 
codemaker:
Pa naravno. on pokrene temu, ljudi prijavljuju sta bi mogli da daju, a onda se pojavi i pljuje te ljude i podsmeva se.... Stvarno je retard.


Konjina... ma najjaca mu je ona fora sa brisanjem postova, tj. ona glupost koju postavi kada obrise poruku. Za 2g. koliko sam na ovom forumu, takvog "konjanika" jos nisam video.
 
bulma2005:
Cika BIL mi se javio ( ne ne, ne smijte se, zaista je tako!) i nije imao vremena da vam kaze licno ali zato je uzeo mene kao glasnogovornika (i kao osobu koja je uopste i POKRENULA OVU temu ovde) da vam prenesem sledece:

Divim se vasem otpadnom hardveru, divim se kako jedni drugima prepucajete polovne komponente jer ocigledno nemate ni par evrica u dzepu da priustite nesto novo i PRISTOJNO i samo vas gledam kako na tom JADU od HARDVERA verovatno planirate da koristite naj noviji a "state of the art" softver iz oblasti ... WEB DESIGHN-A!!!!!!

(Samo Vas gledamo!!!)

Pricao bi cika Bil vama mnogo toga jos, ali posto je sada u Washingtonu vreme za lalanje, svima salje tople pozdrave and good night Serbia... where ever you are!!!!

P.S. Dok lalate, kontemplirajte o sledecoj temi (najbolje se razmislja u snovima!!!)
A KOLIKO ONO BESE WEB HOSTING? A JEL PLATA LEGLA? A JEL JA TO MOGU SEBI PRIUSTITI???

NjNjNjNjNjNjNj!!!

Dodji u Srbiju. Pa kazi nekome to u lice (npr. meni). Da ti ja kazem sta je ,,PRISTOJNO,, a sta ,,NEPRISTOJNO,,. Da vidis na koji ces ti ,, JADAN HARDVER ,, da licis. E, onda (kad izadjes iz Urgentnog), idi u Washington kod tvog ,,CIKA BIL-a,, da vidis da nece moci da te prepozna. Pa, onda, zajedno ,,lalajte,, u Washingtonu, sa ,,par evrica u dzepu,,.

Ne bi vise pomislio da budes ,,glasnogovornik,,.
 
nikodim:
Konjina... ma najjaca mu je ona fora sa brisanjem postova, tj. ona glupost koju postavi kada obrise poruku. Za 2g. koliko sam na ovom forumu, takvog "konjanika" jos nisam video.

A zanimljivo je da je jednom dok je imao nick Zorica Brunclik ponudio na PRODAJU 286 masinu i ja sam ga pitao da li se zahebava, a on me u privatnim porukama napljuvao najstrasnije, nisam mogao da verujem kakav pacenik. Steta sto sam ih obrisao, takav primitivizam se cak i ovde vrlo retko srece.
 
Pjer_Nis:
A zanimljivo je da je jednom dok je imao nick Zorica Brunclik ponudio na PRODAJU 286 masinu i ja sam ga pitao da li se zahebava, a on me u privatnim porukama napljuvao najstrasnije, nisam mogao da verujem kakav pacenik. Steta sto sam ih obrisao, takav primitivizam se cak i ovde vrlo retko srece.


Nisam obracao paznju ranije na taj nick. Ali je na "Zaposlenju" ispisao tonu gluposti i ostavio neke smesne linkove, od tada ga znam, dakle nekih pad dana.
Nego, nema ga da obrise svoje postove i da ostavi onu smejuriju umesto ovih "umotvorina".

"Simpatican mladic."
 
Ovo je dosije bulma2005 : http://forum.krstarica.com/search.php?searchid=488945
A, ovo mi se posebno svidja: http://forum.krstarica.com/threads/60167

Znao je on ponekad da bude i normalan. Mada posle ovoga, stvarno...Kapiram da je neki klinac, ali ovako...Bas bih voleo da mu se vrati na njegovom prostom sajtu. Trebao je da zove ,,CIKA BIL-a,, da mu njegova ekipa napravi bolji sajt. Verovatno mu je fora da privuce paznju, i da nas odvuce na njegov sugavi sajt...
 
Video sam ja tog lika jednom (posto zivi u susednom gradu preko Drine), cak sam i pricao nesto sa njim (nisam mu pominjao krstaricu posto sam ga pljuvao od kako je poceo da pise ovde). Ono sto znam je da citav zivot ozivljava neke grobove, jer zaista nema para ni 286 da plati, a kamoli sta drugo.
 
Pjer_Nis:
A zanimljivo je da je jednom dok je imao nick Zorica Brunclik ponudio na PRODAJU 286 masinu i ja sam ga pitao da li se zahebava, a on me u privatnim porukama napljuvao najstrasnije, nisam mogao da verujem kakav pacenik. Steta sto sam ih obrisao, takav primitivizam se cak i ovde vrlo retko srece.

Steta sto si ih prebrisao???

To ti je interesantno!

Jel se moze prebrisati nesto sto nikad nije postojalo?

NIKAD NISAM 286-icu nudio na prodaju!!! Nikad nisam imao 286-icu. JESAM 486-icu, ali to je druga prica. Na kraju smo je uspesno reparirali i dali coveku sa dvoje male dece da se igra na njoj uz CD sa 256 igara sa Sege.

Ko li ovde lagi, a?
 
Saka1:
Ovo je dosije bulma2005 : http://forum.krstarica.com/search.php?searchid=488945
A, ovo mi se posebno svidja: http://forum.krstarica.com/threads/60167

Znao je on ponekad da bude i normalan. Mada posle ovoga, stvarno...Kapiram da je neki klinac, ali ovako...Bas bih voleo da mu se vrati na njegovom prostom sajtu. Trebao je da zove ,,CIKA BIL-a,, da mu njegova ekipa napravi bolji sajt. Verovatno mu je fora da privuce paznju, i da nas odvuce na njegov sugavi sajt...


Gresis, ovaj, gresis grdno sinko!

Cisto dokazivanja radi, sve URL-ove na ovom forumu koji upucuju ka nasem sajtu smo revnosno prebrisali. Opet, ako nam je koji slucajno i promakao, opet molim da mi se na isti ukazne posebna paznja, sa uzivanjem cu ga prebrisati (ako igde jos postoji na ovom forumu!!!)

Molim VAS, da VI nikada NE posetie MOJ sajt (hvala unapred!)
 
Кулиража:
Video sam ja tog lika jednom (posto zivi u susednom gradu preko Drine), cak sam i pricao nesto sa njim (nisam mu pominjao krstaricu posto sam ga pljuvao od kako je poceo da pise ovde). Ono sto znam je da citav zivot ozivljava neke grobove, jer zaista nema para ni 286 da plati, a kamoli sta drugo.

Jedan deo ove recenice zaista jeste tacan. Zaista reanimiramo bukvalne grobove od "masina". Ali sta cemo - tu smo gde smo. I 486- (u Zvorniku) jeste MASINA za vlasnike ISTIH. Nisam ja kriv sto ZVORNICANI (bez omalovazavanja prema istim) uglavnom NE MOGU PRIUSTITI JACE masine. Pa ZAISTA zovu mene da im OZIVLJAVAM GROBOVE.

S tim u vezi mozemo samo navesti vec predhodno negde napisanu recenicu koja glasi:

Kad ce plata, kad ce plata.

P.S. Ajde BA da se nadjemo u LASCALLI da se lepo ispricamo, ako vec covek kaze da me je video!
Predstavljalo bi mi posebno zadovoljstvo ZAISTA!
Da konacno i upoznam nekog stelt tipa sa ovog foruma koji pise vako-nako ali makar delimicno TACNO o meni!

Srdacan pozdrav vidljivima!
 
Saka1:
Jednostavno receno - ISKOMPLEKSIRANA BUDALA !



Hoce li te usreciti da od mene dobijes priznanje da mozda i jesam iskompleksiran?

Da li ti to pruza dusevnu satisfakciju?

Evo - JESAM! Pa sta? SEBI SAM!!!

Ko ne bi bio iskompleksiran (s obzirom na SVE OKO NAS sto nas okruzuje). Uzmi kao prvo okolinu u kojoj zivis, radis, pa se zapitaj ZA KOJE PARE RADIS. Ali, to je vec tema za neki drugi toppic zato END
 
nikodim:
Nisam obracao paznju ranije na taj nick. Ali je na "Zaposlenju" ispisao tonu gluposti i ostavio neke smesne linkove, od tada ga znam, dakle nekih pad dana.
Nego, nema ga da obrise svoje postove i da ostavi onu smejuriju umesto ovih "umotvorina".

"Simpatican mladic."

Smesni ili ne, oni RADE! A mi te opet jos jedanput molimo, NEMOJ posetiti NAS sajt! Ne, ti, NIPOSTO ne, MOLIM TE (unapred HVALA!)

P.S. KOJI SU; GDE SU? HOCU DA IH PREBRISEM! Uputi me gde su?????
 
Za administratora (poslato i private i javno)
Molim te druze, ukini ovaj (moj) nick.

Budi drug, ne mogu vise da se sekiram zbog pljuvanja ODREDJENIH sagovornika na forumu.

Sta god uradio, kakav god postavio sajt, kada god recimo pitam za komentare i misljenja, uvek me (isti ljudi) ovde popljuju.

Budi drug, stvarno te molim, prebrisi moj Nick, ne zelim se vise vracati niti zelim da imam mogucnost da se vratim na OVAJ formu (zbog ODREDJENIH ljudi koji su tu pak UVEK) niti pod OVIM niti pod ijednim drugim Nickom, ako mozes toliko da mi ucinis, molim te kad procitas ovu poruku prebrisi (izbaci) ili sta vec uradi, samo me "odstrani" sa ovog foruma.

Ako ti nije previse tesko, molim te ujedno i sve moje teme/poruke ako mozes, ako ti nije tesko, molim te, i njih brisi, trajno, permanentno, potpuno!

Srdacno hvala i puno pozdrava.

Branislav Gavric
"Bulma2005"
Password: ****************
 
bulma2005:
Ako ti nije previse tesko, molim te ujedno i sve moje teme/poruke ako mozes, ako ti nije tesko, molim te, i njih brisi, trajno, permanentno, potpuno!

Srdacno hvala i puno pozdrava.

Branislav Gavric
"Bulma2005"
[B]Password: ****************[/B]

E stvarno si smesan!
Pazi, kao imitiras neko OS kojim suvereno baratas pa to automatski odradjujes....
Boze, zaista nas svakakvih ima...

I da ti kazem jos ovo:
SAM si trazio da damo misljenje o tvom sajtu. Dali - negativno, svi.
Kad ti se to nije svidelo, onda si to proglasio "pljuvanjem" i poceto da se pro$eravas po forumu i da vredjas koga stignes. A samo smo ti rekli sta ne valja na tvom sajtu. E, posto se to tvom velicanstvu dizajneru nije svidelo, poceo si da tupis.
Pa sta si ocekivao, iskljucivo freneticne aplauze za smesan sajt koji ne zadovoljava ni osnovne kriterijume onoga sto se danas u svetu web dizajnera podrazumeva kao iole dobar sajt? No, ti ne priznajes standarde, ako to TEBI odgovara, sta onda pitas naokolo? Ne uklapas se nikako prijatelju moj, nikako.
Dobro, kad se "samoobrises" valjda ce ti biti lakse. Ne mora administrator da te brise, samo nemoj vise da bulaznis ovde i eto tebi dusevnog mira! Simple as that?

I na kraju, a zasto mislis da neko kao ne bi imao "hrabrosti" (cuj, treba za tvoj forum hrabrosti?), ali je fora u tome, sto na tvom forumu (kog nemam ni najmanju zelju da posetim), nema nista sto bi privuklo paznju ikoga normalnog, osim mozda 7-godisnjaka ako si postavio slicice fudbalera na sajt....
Sad si kao faca kad mislis da si uspeo "antireklamom" da privuces posetioce na svoj forum? E moj Bulimije.... Aj' se malo presaberi.
 
bulma2005:
Smesni ili ne, oni RADE! A mi te opet jos jedanput molimo, NEMOJ posetiti NAS sajt! Ne, ti, NIPOSTO ne, MOLIM TE (unapred HVALA!)

P.S. KOJI SU; GDE SU? HOCU DA IH PREBRISEM! Uputi me gde su?????


U cemu je tvoj problem bezidejni mali covece?
Molis me da ne posetim onu smejuriu koji si postavio, pa ti nisi normalan, definitivno. Dosao si na forum da kazes da si zlostavljan i ojadjen moleci da te obrisu jer ne mozes da posecujes ovaj forum. Cekaj, zasto ga onda posecujes, zasto jednostavno ne zaboravis na njega. Vec dolazis da se reklamiras, tj. da reklaimras onu "sirotinju" i kukas kada ti neko kaze da je to shitina, a shitina je i to nevidjena... mene bi bilo sramota da to hostujem uopste a ne da se time hvalim i trazim komentare, jer bi sasvim logicno komentari bili bas kakvi su bili, na mestu i potpuno iskreni. Ako imas problem sa egom, a imas i ne samo sa tim, vec i sa pravopisom i recnikom, pokusaj na psiholigiji, mozda te barem upute na pravu adresu.
 
bulma2005:
CodeMacer-u:

EVO KAKO IZGLEDA JEDAN POCETNICKI SAJT!!!!


http://www.bulmasoft.netfirms.com/indexold.htm

To je bio NAS PRVI SAJT!!! PRE 5 GODINA!!!!!

pljuj po tome, m***** ti tvoju ******

Bulma


Bulma, jesi li slep, pa svi izgledaju kao taj, dakle svi su isti, smesni, nikakvi... Ne... ti si verovatno kratkovid ili cak i potpuno slep, nemoguce je da gledamo istu stvar... i da si ti tako nenormalno ponosan na to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top