sminka

Sta mislite o sminkanju?


  • Ukupno glasova
    74
  • Anketa je zatvorena .
Na primer na maybelline sajtu ima dosta tamnih senki, jedna mi je posebno zapala za oko tamno plava mono senka, i ja je nigde u srbiji nisaqm videla. Manje vise i sa ostalim markama je tamo. Jednom mi je jedna prodavacica u beauty palacu rekla da oni ne drze te mrtvacke boje. Nisam mislila samo na senke, isto je i sa karminima
 
apache:
Shit je samo sto su nase parfimerije najcesce opremljene samo svetlim nijansama...


...Moguce da je u pitanju nesto slabije snabdevanje, ili je jednostavno potraznja za tamnijim nijansama ruzeva nesto veca, pa se brze rasprodaju...Kada je u Britaniji letos krenula reklamna kampanja za novi L'Oreal-ov GlamShineCream - izuzetno hidratantan, lagan letnji ruz - nijansa koju je na spotu nosila Beyonce (zastitno lice) nije se mogla naci nigde u Londonu - cak su i testeri bukvalno nestali!...Zaista je fenomenalno izgledala na njoj, a tek kada bi zavodljivo pogledala u kameru i prosaputala 'I can feel the moist'...:lol:...Verujem da su vecinu ruzeva pokupovali muskarci...:lol:...Inace, u pitanju je bila nijansa mauve tona - 101 Sensual Grenadine...:D...
Da li si, mozda, pokusala da se ulogujes (registrujes) na Maybelline site-u i poigras sa opcijom MakeUp Studio?...Stvarno je zanimljivo - ako nemas svoju fotografiju ili strpljenja da cekas par dana da je njihovi IT-ovci obrade i omoguce ti da se 'sminkas', mozes da odaberes neku od fotografija modela iz foto galerije koja ti je na raspolaganju, a ciji izgled, tj. kolorit najvise odgovara tvom - pa onda da isprobas sve nijanse koje nude - secam se da sam jednom uspela da pronadjem medju long lasting ruzevima jedan koji je bio zaista intenzivan i kod nas u Lilly-ju u Cika Ljubinoj - mislim da je nijansa Flame ili Flame Red...Pokusaj, zaista je zabavno, besplatno, a mozda se i iznenadis ponekim otkricem - ako imas pitanja, tu sam...Srecno! :)
 
apache:
Jesam, nesto me zajebava ne mogu da se registrujem...

...Shteta...Mozda imas previsok level zastite, tj. privatnosti na Internet setting-u, pa ne mozes da se ulogujes na site-ove koji su u obavezi da ispostuju reklamne cookies - pokusaj sa Tools => Internet Opstions => Privacy => Medium Level ili Medium High Level => Apply...Srecno...
 
Ja sam na linuxu, pa ide ide to bas isto tako. No, nije to problem nego me nesto zajebava pri logovanju, a kada na kraju uspem da se ulogujem nece da mi otvori stranu. Proradice.. valjda...
 

Back
Top