Treba li Ante Gotovina ići u Haahahahahahag!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E dobra ti ova vaso....

Moje iskreno misljenje je NE...

Ne zato sto nije kriv, nego zato sto niko ne treba da ide u HAAG.. Sta ima tamo neko da trazi sem da se ide nagledati svijeta ili da eventualno zivi ako mu Holandjani daju iseljenicku vizu..

Nema potrebe,, imamo i mi nekakve sudove pa mogu da sude svima, kako srbima tako i Anti...

S toga jasno je kao dan, ne treba nam HAAG...
 
GZ:
E dobra ti ova vaso....

Moje iskreno misljenje je NE...

Ne zato sto nije kriv, nego zato sto niko ne treba da ide u HAAG.. Sta ima tamo neko da trazi sem da se ide nagledati svijeta ili da eventualno zivi ako mu Holandjani daju iseljenicku vizu..

Nema potrebe,, imamo i mi nekakve sudove pa mogu da sude svima, kako srbima tako i Anti...

S toga jasno je kao dan, ne treba nam HAAG...

 
queen_margo:
Ma ne nego ce Hrvati da sude Antu,a mi cemo Radovanu.O cemu pricate!!??SVI U HAG

Lepo, lepo... još uvek se loše brinete o Srbima u rasejanju!? Dozvolili ste da ih odcepe od matice, ostavili na milost i nemilost svakakvoj bosanskoj i svetskoj bagri, sada ih još sve pošaljite u Haag i prepustite BiH muslimanima i Hrvatima...baš vam hvala...
 
GZ:
E dobra ti ova vaso....

Moje iskreno misljenje je NE...

Ne zato sto nije kriv, nego zato sto niko ne treba da ide u HAAG.. Sta ima tamo neko da trazi sem da se ide nagledati svijeta ili da eventualno zivi ako mu Holandjani daju iseljenicku vizu..

Nema potrebe,, imamo i mi nekakve sudove pa mogu da sude svima, kako srbima tako i Anti...

S toga jasno je kao dan, ne treba nam HAAG...
"GZ" E, moj (ja) GZ.S.Miloshevic i drugi Srbi, koji su branili Jugoslaviju,nisu (Gotovina) a sa tu Jugoslaviju, zahvaljuci nekoliko Srpski kriminalaca, koji su se dokopali vlasi, sa Hrvatki ustase su sa njom upravljali.
Ne zaboravi, posle drugog vetskog rata, pravi Srbi koji su ratovali za cistu Jugoslaviju, sa pomoc pomenute Srbe i Hrvatskih ustasa martvac TITO je, nekoliko stotine hiljada naj vidjenijih Srba ubio ili im se trag nikad nashao gde su sahranjeni! Jel'da GZ?
 
vzeoy7y9:
"
Ne zaboravi, posle drugog vetskog rata, pravi Srbi koji su ratovali za cistu Jugoslaviju, sa pomoc pomenute Srbe i Hrvatskih ustasa martvac TITO je, nekoliko stotine hiljada naj vidjenijih Srba ubio ili im se trag nikad nashao gde su sahranjeni! Jel'da GZ?

Ajoj, ako Carla čuje za ovo, neće moći mirno spavati! Ona se kune da ratni zločin nikada ne zastareva, a takav zločin se može počiniti i 'U MIRU'....Haaahaaaaški sud će imati posla još 100 godina
 
fosilvaso:
Ūta mislite bivša braćo Srbi, treba li se Ante Gotovina, heroj onoga šta mnogi neinformisani Hrvati smatraju slavnim Domovinskim ratom, pojaviti pred Haaahaahaaškim sudom?
Mislim, ako ga većina Srba ne smatra ratnim zločincem, Carla del Pontiac bi trebala početi tražiti prave zločince po Hrvatskoj....
ma cuj kit znas kaj mos ga furt nabit onom zjakanu na jelacic placu za vrat
cuj ak ima kamenje u glavi bu se predal ak ima slamu bu se zgubil
aj bog kit
 
veKsla:
ma cuj kit znas kaj mos ga furt nabit onom zjakanu na jelacic placu za vrat
cuj ak ima kamenje u glavi bu se predal ak ima slamu bu se zgubil
aj bog kit

Zakaj bi se predal!? On bu robijal, a drugi budeju uživali u pokradenom za vreme dok je on prošetaval glavu v torbi po bojišnici.....
Prevod za probirljive:
Ili, za one Istočno od Raja: Zašto bi se predao? On bi robijao a drugi bi uživali u pokradenom dok je Ante nosio glavu u torbi na fronti.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top