interesantno pitanje za sve

prvo verovatno bih se saplitala svih sedam dana. zatim, imala bih problem da namestim stojka, a i brinula bih zasto je kriv na jednu stranu, a ne na drugu, zatim provela bih sate depilirajuci ga, garantovano bih ga ustinula zipom na farmerkama i sl. verujem da bi to bila blaga katastrofa i nadam se da nikada nece da mi izraste. a tek brkovi i brada, uzas! pa dlake na grudima, i na zadnjici, aaaaaaaa bljak. tesko da bih ja ovakva umela da budem muskarac, svi bi mislili da sam *****.
 
Prvo bih namamio odredjene siljokurane sa foruma, bas da vidim kako kresu kad se toliko qrce, pa nek ide zivot.

A onda bih polizao sve lezbace sa foruma.

Onda bih par krelaca sa foruma zavlacio kao stoku da se vidimo i kad se konacno vidimo, posle tri sata price, kada vec pocnu da cupkaju a kitica im se digla-kazem im da imam menstruaciju, dupe ne dam, i ubija me neki sekret. Ne pusim **** jer imam afte. Ne ljubim se jer imam cir pa mi smrdi iz usta, a ne dam ni da me drpaju za sise jer imam neku cistu na dojci.

Gde mi je bila pamet...Extra su ti izgovori za eskivaz
žu! :rotf:

Da odgovorim: da sam muško na jedan dan, prvo bi izdr. moj cenjeni organ :lol:

Posle ništa posebno, prosto bih trčao da baš vidim razliku u telima, ako bih našao vremena, i u teretanu, tek da vidim kako je biti jak.
I koliko.
Onda bih mirno šetao ulicama uživajući što sam visok, bar u odnosu na žene :lol:

Ne bi' pišao stojeći,Haha, to jeste prednost ali ako ne moram, ja bih da sednem :rotf: koristio bih "ga" za sex.

To je to za jedan dan.
 
kako bi ste proveli nedelju dana a da ste drugog pola,znaci zene muskarci,a da su muskarci zene...
sta bi ste probali,sta bi vas to zanimalo da otkrijete kako funkcionise iz tog drugog ugla?
:) :) :)

Jaoj, ne bih to volela. Osecam se dobro kao zena jer se zaista i osecam kao zena.
Sa godinama se trudim i da sto menje tumacim vec da prihvatam, lakse se dise. Prosto smo drugaciji i verovatno zato i zanimljivi jedni drugima. Neka tako ostane.
 
Ne bih volela.

Ali ako bas moram
Zanimalo bi me kako to da vam je uvek do sexa
I kako vam se uvek tako lako digne

:lol: Проблем би био да се не диже. Видиш хеланке, пожељан облик, оцртало се све, помислиш "ал би улетео ко свиња у помије" и он је будан. И спреман.
Луда тема скроз, нисам никад размишљао о томе.
 
:lol: Проблем би био да се не диже. Видиш хеланке, пожељан облик, оцртало се све, помислиш "ал би улетео ко свиња у помије" и он је будан. И спреман.
Луда тема скроз, нисам никад размишљао о томе.

Upravo to.
Kako vam je to tako dovoljno?
Previse jednostavan sistem :lol:

Mi zene imamo listu stvari koje treba da ispuni taj neki pa tek onda osetimo “to”
Da mu je glas ovakav
Stas ovakav
Ruke ovakve
Stisak onakav
Zubi ovakvi

Uzasne smo
 
Мислим да то само тако делује јер су ти који не бирају гласнији и наметљивији, и пробају свуда па испада да их има више.

Ne deluje.
Gledam mm i svoje i njegove prijatelje... svi muski su po istom kalupu!
Vidi sise
Al je zgodna
Pogle dupe
I svi misle isto “al bi je kresnuo”
 
Ја некако верујем да постоје жене и... жене. Једне желе скоро сви, а друге и не баш.
Нема то везе са изгледом, и не маме исто ма како на око једнако привлачне биле.
 
Ја некако верујем да постоје жене и... жене. Једне желе скоро сви, а друге и не баш.
Нема то везе са изгледом, и не маме исто ма како на око једнако привлачне биле.
Mislis postoje lepe i ruzne
Zgodne i debele
:lol:

- - - - - - - - - -

Kod muskarca u mozgu ima samo dve kategorije
Kresnuo bi
Ne bi kresnuo
 

Back
Top