VR vs RL

snoshaj efendija:
?:
a ti gotivish kojota, nije ti kreten..on se stalno nesto hvalio da je dasa..

Sto da ne gotivim coveka, kad je dokazao kakve ste (pojedine, doduse) i to ceo forum zna.
I uostalom, zasto da nije dasa? ***** je TRI forumasice ISTOVREMENO, unakazio ih od qrca i ostavio u suzama.

koje to? a ti stajao i gledao??? s kamerom??? daj snimak da lechim zagoretinu
 
snoshaj efendija:
?:
a ti gotivish kojota, nije ti kreten..on se stalno nesto hvalio da je dasa..

Sto da ne gotivim coveka, kad je dokazao kakve ste (pojedine, doduse) i to ceo forum zna.
I uostalom, zasto da nije dasa? ***** je TRI forumasice ISTOVREMENO, unakazio ih od qrca i ostavio u suzama.

a cekaj dasa je ako yebe vishe zenki istovremeno. koji je tvoj maximunmm. ebiga to je sad onaj reciprocitet da ne vazi za zhene i redaljke? zhena vredi ako se femka, kao ta tvoja supruga
 
?:
snoshaj efendija:
?:
a ti gotivish kojota, nije ti kreten..on se stalno nesto hvalio da je dasa..

Sto da ne gotivim coveka, kad je dokazao kakve ste (pojedine, doduse) i to ceo forum zna.
I uostalom, zasto da nije dasa? ***** je TRI forumasice ISTOVREMENO, unakazio ih od qrca i ostavio u suzama.

a cekaj dasa je ako yebe vishe zenki istovremeno. koji je tvoj maximunmm. ebiga to je sad onaj reciprocitet da ne vazi za zhene i redaljke? zhena vredi ako se femka, kao ta tvoja supruga

Ne mozes me isprovocirati. Meni je zao i da ti kazem bilo sta vulgarno.Dovoljno nesrece imas sama u sebi, da ti nije potrebno jos da ti ja stajem na muku.
Video sam jednom tvoju fotku u profilu i vise nisam imao zelju da ti govorim bilo sta.
 
snoshaj efendija:
Kao prvo, ako zelis da procenis da li je neko idiot, moras ga videti uzivo. Forum nije mesto da bi nekoga kvalifikovao kao idiota.
WRONG
Na netu mnogo bolje i brze mozes da procenis choveka jer su ljudi zaklonjeni monitorom neuporedivo otvoreniji i iskreniji.
Narochito je idiote lako prepoznati...
 
snoshaj efendija:
?:
snoshaj efendija:
?:
a ti gotivish kojota, nije ti kreten..on se stalno nesto hvalio da je dasa..

Sto da ne gotivim coveka, kad je dokazao kakve ste (pojedine, doduse) i to ceo forum zna.
I uostalom, zasto da nije dasa? ***** je TRI forumasice ISTOVREMENO, unakazio ih od qrca i ostavio u suzama.

a cekaj dasa je ako yebe vishe zenki istovremeno. koji je tvoj maximunmm. ebiga to je sad onaj reciprocitet da ne vazi za zhene i redaljke? zhena vredi ako se femka, kao ta tvoja supruga

Ne mozes me isprovocirati. Meni je zao i da ti kazem bilo sta vulgarno.Dovoljno nesrece imas sama u sebi, da ti nije potrebno jos da ti ja stajem na muku.
Video sam jednom tvoju fotku u profilu i vise nisam imao zelju da ti govorim bilo sta.

pa kad si dobrica, to je jer *****.h puno razne ljude. oduvek sam znala da su sex zavisnici dushe od ljudi. :) osecajni i vechito nesrecni. esi gledao viktoriju abril..onaj shpanski film
a nisi mi rekao kako znash da je kojot ebo tri ribe??? i sto je zbog toga dasa?
 
snoshaj efendija:
U vezi neugodnih iznenadjenja u vezi zaljubljivanja preko neta kada je realnost drugacija od virtuelnosti da li to znaci da:

U stvarnom zivotu je sve uglavnom kontra od onoga sto se plasira na netu:

Na netu U Rl
Smeker Saban
Krese ko orkan Impotentan
Negovan Cirevi
Markantan Debeo ko svinja
Stidljiva Retardirana
Slobodnih shvatanja *****
Energicna Davez
Iskusna Karalo je pola Kineske mornarice
Osecajan Pi.zda (folirant)
Moralna Zavlakusa (folirant)
Voli da eksperimentise Tuco bi i smrznutog cetnika
Ona ne voli anal Ima suljeve
Britkog jezika Alapaca (pri tom i ne bas pametna)
Nije joj bitan fizicki izgled Jer je odron

Ima li istine na osnovu vasih iskustava?

ima tu istine.... i jos bi ja da dodam:
mrzim sponzoruse bulju bi dao za neku takvu (muski)
sto ja ne mogu da navatam nekog baju punog para sa kolima (zenski)

jbg, i to nema veze da li je RL ili virtuelni svet...

mene boli uvo da se udam jbg, udala bih se ja no me niko nece, pa mi lakse da kazem ono prvo

ima jos toga... ali opet, jes da je prica net :arrow: RL, ali ponavljam toliko lazi i neiskrenosti uopste u zivotu da je to strasno.... :?
 
?:
snoshaj efendija:
?:
a ti gotivish kojota, nije ti kreten..on se stalno nesto hvalio da je dasa..

Sto da ne gotivim coveka, kad je dokazao kakve ste (pojedine, doduse) i to ceo forum zna.
I uostalom, zasto da nije dasa? ***** je TRI forumasice ISTOVREMENO, unakazio ih od qrca i ostavio u suzama.

a cekaj dasa je ako yebe vishe zenki istovremeno. koji je tvoj maximunmm. ebiga to je sad onaj reciprocitet da ne vazi za zhene i redaljke? zhena vredi ako se femka, kao ta tvoja supruga

Za mene je najveci dasa onaj koji uspe tebe da kresne a da se ne ispovraca. Odmah uzimam njegovu fotku iz profila, nosim je na sito-stampu i stavljam na majicu da ga dok je leto furam na grudima kao mog idola.
 
sto su u zadnje vreme svi nesto nervozni po forumu...koji vam je ****...e,efendija...pored ovoliko zena po gradu..ne mogu da verujem da neko ide na forum da bi nesto muvao...ne viodim zadovoljstvo muvanja preko monitora...yebo te zivot...s druge strane moze da sedi babaroga...ili neki muskarac...mnogo veliki rizik za mnogo malo zadovoljstvo...a zamisli da je ? neka mnogo jaka zenska...nego joj zanimljivo da se pravi drugo...od svih zena na ovome forumu jedino mi je zanimljiva devilishgirl...s njom se covek fino isvadja....ili bi je zadavio ili bi se zaljubio...ostale su mi tako dosadne ...da to nije normalno...
 
snoshaj efendija:
?:
a ti gotivish kojota, nije ti kreten..on se stalno nesto hvalio da je dasa..

Sto da ne gotivim coveka, kad je dokazao kakve ste (pojedine, doduse) i to ceo forum zna.
I uostalom, zasto da nije dasa? ***** je TRI forumasice ISTOVREMENO, unakazio ih od qrca i ostavio u suzama.

I to više puta, u kvartalima: jesen, zima, proleće, leto :lol:

PS. Vidi kavu si uzjurdurmu sad napravio na "ogovaranjma" - si ti normalan, svi se dali u detektive
 

Back
Top