POZIVAM NA BOJKOT MAKEDONSKIH PROIZVODA

sklopotnica

Zainteresovan član
Poruka
173
Postovani,
ukoliko imamo bar malo dostojanstva duzni smo sve dok traje tortura makedonske drzave nad vladikom Jovanom i Ohridskom Arhiepiskopijom da bojkotujemo sve proizvode koji dolaze iz Makedonije.
Prenesite ovo dalje i onima koji nemaju internet, pa nek oni prenesu dalje.
Od Boga vam zdravlje.
 
malo je tesko progurati politiku uz ekonomiju...politika je ipak ta koja sledi ekonomiju -ma kako to strasno izgledalo.
nemam pojma da li uopste kupjem nesto od makedonskih proizvoda, ali sigurno necu prestati zbog toga sto si naveo, jer se cak ni ne secam koji je povod ovoj temi. jbg, money ipak makes world go around.
Ova tema bi mogla da se preinaci u: da li uopste znamo cije proizvode kupujemo???? a ko hoce moze da napise svoje misljenje o apsurdnoj kampanji 'kupujmo domace' :shock:
 
Mene ovo više podeseća na 1999 kad smo polupali sve NAŠE Mekove...jer smo smatrali da su Američki... :shock:

E yebi ga...nisu krivi Makedonci krivi smo mi :idea:
Svako se postavlja prema tebi kako mu dozvoliš.
Ipak JESAM za protest prema njima na bilo koji pa i ovaj način. I da ne zaboravimo Crnogorce jer i oni su u istom fazonu samo oni ne hapse (bar ne još...) oni ruše crkvu :evil:
 
sklopotnica:
Postovani,
ukoliko imamo bar malo dostojanstva duzni smo sve dok traje tortura makedonske drzave nad vladikom Jovanom i Ohridskom Arhiepiskopijom da bojkotujemo sve proizvode koji dolaze iz Makedonije.
Prenesite ovo dalje i onima koji nemaju internet, pa nek oni prenesu dalje.
Od Boga vam zdravlje.

Uvek kupujem proizvode na kojima je napisano cirilicom, ako imam izbora, iz principa jednostavno.

Nazalost, to skoro nikad nisu 'domaci' proizvodi, nego mahom makedonski,...

Sorry, ali tako je.
 

Back
Top