Ribe u horoskopu

i cim j ene nadju oni se razvode....
slazem se ,,,i cerke u muzevima oceve


tako da to ima onda veze sa vaspitanjem i situacijom u kuci...frojd jbg...je bio genijalan za to

Kuca i mentalni obrazac koji se formira u istoj vise piju vodu ako gledamo kartu Finske za cije je muskarce istrazivanje pokazalo da su edipovci.
Polje doma Neptun (Ribe) los sa Venerom, Mars telo strasti polozen na Mesec (majka). Tesko im je zbog ovog zadnjeg da se oslobode njenog uticaja.
 
Моје искуство са овим знаком - зна да нешто хоће, уради све да дође до тога и онда схвати да то није оно што је хтела, што је чини вечито незадовољном и прилично несрећном, а уз то жели разговор ал не жели да прича, жели да јој решим проблеме или да је подржим ал не жели да каже који су, јер наравно подразумева се да ја треба да знам да јој читам мисли. :eek::dash:

Nije ti lako.. :-)
 
U srednjoj sam imala druga iz odeljenja koji je bio ( mislim jeste još uvek) riba/lav, veoma inteligentan čovek, samo pomalo lenj, bio je glavni organizator kad nešto treba da se organizuje ili tako da se odluči ili kaže u ime celog odeljenja, to je jedina muška riba koju bolje poznajem i ne uklapa mi se mnogo u opis ovog znaka... A svaka ženska riba koju znam je luda ko struja, volim da ih slušam kad se raspričaju i užive se u dočaravanje događaja :mrgreen:
 
A bilo je toga i kod mene u srednjoj. Zrtvuju se za odeljenje. Jedan je bas bio poltron tezak i uvek namrsteno gledao i cutao sebi u bradu noseci misli sa sobom dalje. Drugi je bio vise drustven tip, sa svima dobar, ali sa svakom devojkom se ponasao kao da mu je majka.

Naravno, obozavaju da pricaju o snovima. Skoro uvek stoje pored nekog lika koji je Devica u horoskopu. Veoma brzo se skapiraju sto je meni licno cudno jer nisam uspeo da ukapiram na koji tacno nacin. Definitivno jedna od najmisterioznijih [tihih] 180 kombinacija.

PRimetio sam jos jednu stvar, mzoda pomalo cudno ili smesno, aliobozavaju da koriste " : P " smiley, pa cak se pleze i uzivo. :lol:
 
Ovaj znak nikad necu moci da svarim.Toliko su skloni laganju i izmisljanju da to prerasta u nerviranje.To je jedini znak koji moze da me izbaci iz takta do te mere da mi oci postanu krvave z:mrgreen:
Ne znam da li to rade namerno ili nesvesno ali na njih covek nikad ne moze da se osloni. Jako su osetljivi,mislim da su blizu Rakova sto se toga tice ali sa njima samo izgubim zivce.
 
Ја сам Рибе у подзнаку Водолија са Месецом у Овну , Меркуром у Водолији и Марсом и Венером у Јарцу , МC у Стрелцу. У наталној карти од водених знакова једино што имам Рака у Јупитеру и Шкорпијона у Плутону. Углавном, доминара Јарац и Водолија.
 
Poslednja izmena:
За мене људи кажу да сам веома смирена особа и да ми је потребно доста..баш доста... да се наљутим ,али кад се наљутим кажу да је то за све паре. Људи често када се узнемирен мисле да сам љут ,а заправо нисам. Такође , ма колико нешто планирао и покушавао да смирим своје емоције , у једном тренутку умем да делујем инпулсивно без икаквог упозорења. Имам ту сталну логично-емотивну борбу у мојој глави и обе стране су екстремне.
 
Poslednja izmena:
Pa Riba/Jarac kombinacija je tako flegmatična.
Moj Mo je u konjunkciji sa Saturnom i zato ne padam u vatru odmah, samo onda kada se neki problem konstantno ponavlja. Onda se proderem tako da umalo ostanem bez glasa, i glava me zaboli. To je kad imam posla sa debilima. :mrgreen:
Ovan sve rešava po kratkom postupku, ali mu se Saturn protivi.
 
Мени највише нервира када морам нешто људима по стоти пут да понављам. Ја сам више меланхолик...

Што према овоме јесте тачно...
bed1c79a02dd5a828eabd01064306176.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top