Љубав или секс

Poruka
10
Гледано по називу овог подфорума, мислим да је право место за следећу причу.

Интересује ме ваше мишљење о следећој ситуацији.

Момак. Касне двадесете године. Запослен, али на таквом месту које му омогућава довољно слободног времена. И превише. Значи. ради, не зарађује превише и има слободног времена.

И упада у шему. Ни сам не зна како.
Првих неколико муштерија је било најгоре. Збуњен, неприлагођен на тај посао.

После тих неколико недеља (и полузадовољних муштерија), организовао се и озбиљно “прилегао” на посао.
Изглед није битан. Користити заштиту.
Визит карте, карактеристичне боје на којој је само број мобилног телефона.. Увек оставља две. Једну визитку за њу, а једну за њену пријатељицу.

Новац је почео да пристиже.
Бавио се послом који већина мушкараца прижељкује, волео га је и имао је довољно муштерија и новца за своје потребе.
Сада је почео да размишља.
Шта је битније? Секс и новац који добија за тај секс, или љубав? До сада је избегавао озбиљне везе. Ко зна како би одреаговала та нека “идеална” када би сазнала чиме се њен драги бавио. Можда би јој било битно, а можда не. Можда би она била једна од муштерија, према којој неби знао како да се постави, шта да уради и како да јој каже да му значи више од новца који му је дала.

Да ли да чека тај тренутак, или да прекине све, пре но што до тога и дође?

Значи питање је за мушки део посетилаца, шта би сте ви урадили, односно, за женски део, како би одреаговали када би вам ваш вољени признао тако нешто?
 
Moze da bude u vezi sa tobom ali mozda ima
fetis posle vaseg sex cina da ti plati! :wink:
Ostalo ce biti OK
Ono kao: "Dragi opet ides na posao?...Dobro,nemoj
da radis prekovremeno! Ljubim te cao"
A on dodje sa posla i kaze:"Draga nemoj sada imao sam
naporan dan na poslu-veceras nema sex-a"

Eto to moze da funkcionise!!!
 
Postavila bih mu nekoliko pitanja...

1. Kakve su bake u krevetu?
2. Kako je moguće da ima stalne mušterije kad ne zna da zadovolji ženu?
3. Da li daje qurac na odloženo?
4. Zna li da je penzioni fond veći ove godine?
5. Da li dozvoljava muževima da gledaju ili im samo dopušta da plate?
6. Da li stvarno misli da mi nije muka da ga poljubim?
7. Kolika mu je cena?
8. Ne znam, ali u trenutku inspiracije nastale prilikom susreta - smislila bih gomilu toga


:lol:
 
Pitanja sam postavila u roku od 3 minuta i svašta bih još pitala...

Što ste tako tvrdi konzervativci, to što ne želite da zbog određenog razloga budete sa nekom osobom ne znači da sa njom treba da prekinete bilo kakav vid komunikacije.

Ja nikad nisam upoznala tipa koji ''to'' radi sa ženama za pare... a nisam upoznala ni ženu koja to radi za pare i sva ta pitanja, na početku šaljiva a kasnije ozbiljnija otškrinula bi mi prozor ka još jednom nepoznantom svetu.

Ja samo želim da razumem bilo šta što ću kasnije da osudim
 
Pitanja sam postavila u roku od 3 minuta i svašta bih još pitala...

Što ste tako tvrdi konzervativci, to što ne želite da zbog određenog razloga budete sa nekom osobom ne znači da sa njom treba da prekinete bilo kakav vid komunikacije.

Ja nikad nisam upoznala tipa koji ''to'' radi sa ženama za pare... a nisam upoznala ni ženu koja to radi za pare i sva ta pitanja, na početku šaljiva a kasnije ozbiljnija odškrinula bi mi prozor ka još jednom nepoznantom svetu.

Ja samo želim da razumem bilo šta što ću kasnije da osudim
 
He, he...ova me prica podseca bar na dva filma koja sam gledala....
I, ne vidim drugo resenje nego da cekas da to bude sa jednom od -musterija- , samo takva moze da te i razume i prihvati..(mozda),onda kada stvarno resis da to pocnes da bataljujes...ili da sacekas da -ta- naidje ...pa onda da to ostavis....
Nema teorije da budes sa -normalnom- devojkom....toga mora da budes svestan..i od toga da se oprostis....Takva preko toga nece preci, a kamoli njeni roditelji.....a da je lazes...jos gore...da veza stoji na stubu lazi....propasce....
 
Možda ja nisam normalna, ali mislim da mi ne bi smetalo :?
Dobro, nije posao k'o posao; ali ako pored svih tih žena izabere mene kao najbolju - mislim da je to samo kompliment.
Naravno, ne bih mogla da budem u vezi gde to još uvek radi; ali da mi kaže - prekidam sa biznisom zbog tebe, ili ako ga je prekinuo ranije (još bolje) - ne verujem da bi mi smetalo da prizna čime se bavio.
Ne bi mi se gadilo da ga poljubim, i sigurno ne bih razmišljala o babama :lol:
Koja je razlika što je moj momak imao njih 10 ili 50 pre mene, pa uopšte ne razmišljam o tome i njima - ne vidim zašto bi bilo drugačije ako je za to uzimao pare.
A i garant bi uvek imao zanimljivih priča :lol:
 
Da sam na njegovom mestu, ebo bi sve dok mi ide posao i nesmuči mi se. Onda bi počeo da tražim ljubav svog života ali van svog mesta, i promenio bih mesto življenja. To je cena da mu opstane ljubav, u suprotnom će se uvek naći zla žena koja će to da saopšti njegovoj curi. Drugi scenario je da joj kaže, pa de pukne, kako god da pukne, pućiće na pravi način. Ustvari ime teme me navodi da je pravo, tip se pita da li da batali biznis i da se posveti jednoj ženi ili ne. Jare i pare - teško moguće. Definitivno mora sam da shvati šta mu je draže. Ako je to ljubav, onda mora da računa da mora reći istinu. :roll: 8) :( :?:
 

Back
Top