trudna zena vara muza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Betty:
Captain Jack Sparrow:
pa de to ima ! a ako ima da vidimo i cujemo :shock:

danima nisam htela da otvorim ovu temu
tako ružno zvuči
jel to obrnuto od one verovatnije : muž vara trudnu ženu

pa ja samo hocu da kazem da nisu samo muskarci odvrati veprovi prljavi u svakom smislu ...
i zene su iste samo su suptilnije jel im je to u prirodi.... mada i zene sve vise lice na muskarce sto mi se ni najmanje ne svidja :evil:
 
preslišam se, naravno!
jednom sam to uradila (sa prošlim mužem) pa sam se mnogo loše osećala, eto. I to je trajalo i trajalo. E, kad je prestalo onda sam se loše osećala jer smo u međuvremenu raskinuli. Tragedija :lol:
 
zena se krese sa nekim tamo, jer ima neopisive potrebe, a + je to sto ne moze da zakevi s tim likom (jer je vec trudna)!!!strasno neodgovorno i sebicno.sta ako zakaci neku polno prenosivu bolest?
to se sve odrazava na detetu?! zar ne?
ne kapiram kako ta osoba razmislja, tj. da li uopste razmislja?
 
Ja iskreno ne opravdavam nikog ko vara , da li bilo musko ili zensko , trudna ili ne, u svakom slucaju ne zasluzuju oprost .ako vec neko mora da mijenja partnere odnosno ne moze da bude sa jednim partnerom neka ne ulazi u brak tako da ga nece niko kritikovati niti osudjivati i nece vise niko biti povrijedjen .
 
Da da nisu svi tako glupavi ko ja pa da su verni svojoj zeni koja posle porodjaja ima potrebu za apstinencijom od nekoliko godina , *** jedan od razloga sto smo se i razveli ... :evil:

To se dešava posle porođaja. Ugojiš se u trudnoći, ostane ti stomak pa žena više nije privlačna sama sebi, onda obaveze oko bebe, kuće, nove obaveze u kojima si izgubljen, umor od svega.
Možda si trebao da je inspirišeš :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top