Kako dokazati ljubav....

Pera_Zdera:
VDV 2 slucaja koje ja znam da su uspeli da povrate bivsu iz takve situacije:

1. On joj je pricao o ljubavi. Rekao joj je: "Ljubav je najvaznija, samo nas ponos i glupava sujeta je ono sto je kocnica za pravu ljubav. Ljubav je bitna, sve je ostalo ne bitno."
Ona se polakomila i vratila mu se.
I onda je opet bilo isto ko i prosli put. Opet su se razisli.

2. On je "dubio na trepavicam" ...besomucno. Postao je vernik. Zamonasio se. Isao je na Svetu Goru. Sve to da bi njoj dokazao da se promenio. Posle jedno godinu dana "dubljenja", ona se polakomila i vratila mu se. Vencali su se.

e Pero ,koliko ja znam takvih slucajeva !!!!
cak sam i licno bila deo jedne takve price.situacije je da je nju momak varao samnom jer je posto poto hteo da se smuvamo na zvanicno,ona je to znala,cak smo i izlazili da nas vide jer su kao raskinuli ali sam ga ipak otkacila posle a ona je potrcala da opet bude sa njim !!! naocigled celog grada !!!! a ona je uspesna zena,mlada lepa,obrazovana !!!
pa ima li tu uopste dostojanstva !!! ok ako ima neke koristi,ali ona ga voli !!!
 
volim da volim:
ako si se u u zivotu gadno zayebao :arrow: tako sto si razocarao, prevario voljenu osobu i posteno je izlagao a onda shvatio zayeb jer probavsi druge uvidjas da ne mozes bez nje jer shvatas da te iskreno volela i da sa ostalima ne mozes ni blizu imati takav odnos.... kako joj dokazati posle svih tih lazi i * da je volis i da je vise nikad lagati neces ????

Mislim da je nemoguce...jedini nacin je da pustis da te on zajebe (bar malo) da bi se ostio da ti je vratio...I onda da se pomirite...Ovako, iskreno, mislim da je gotovo nemoguce..
 

Ljubav nije dopuna kartice za pripaid.
Zavisi na čemu se zasniva veza. Priznajte sebi da to nije ljubav, i onda oslobodite osobu svoje prisutnosti. Čojstvo je braniti druge od sebe...
Ako je u pitanju ljubav, tajaće nezavisno od vas. Koliko nekoga poznajete i koliko ste srodni po više tačaka, uvek je presudno pitanje.
 
Da sam ja na mestu te devojke, pruzila bih ti sansu, ali bi ti zivot preseo posle toga i pobegao bi glavom bez obzira. Prvo bih te tako navukla da se primis da je sve ok, a posle bih ti na fine nacine vratila za sve...bez obzira na ljubav koju bi osecala...
 
lav607:
mammy:
Atipa:
Da sam ja na mestu te devojke, pruzila bih ti sansu, ali bi ti zivot preseo posle toga i pobegao bi glavom bez obzira. Prvo bih te tako navukla da se primis da je sve ok, a posle bih ti na fine nacine vratila za sve...bez obzira na ljubav koju bi osecala...


Bravo....to je odgovor!

Ma samo je ti pali....... :wink:


ma......vazi.....
 
mammy:
lav607:
mammy:
Atipa:
Da sam ja na mestu te devojke, pruzila bih ti sansu, ali bi ti zivot preseo posle toga i pobegao bi glavom bez obzira. Prvo bih te tako navukla da se primis da je sve ok, a posle bih ti na fine nacine vratila za sve...bez obzira na ljubav koju bi osecala...


Bravo....to je odgovor!

Ma samo je ti pali....... :wink:


ma......vazi.....


Ali nemoj mnogo nova je moze da se primi pa smo posle nadrljali........ :wink:
 
Vendi9:
Mislim da je nemoguce...jedini nacin je da pustis da te on * (bar malo) da bi se ostio da ti je vratio...I onda da se pomirite...Ovako, iskreno, mislim da je gotovo nemoguce..

Ala ti ja savet. :roll:
Da i on nju pusti da ga prevari i laze pa ce mu onda ona oprostiti i nastavice da zive u ljubavi. :lol:

Nego forumasi,da vas pitam, sto ste tako osvetoljubivi? :(
Cemu to vodi? Gubljenju vremena na pogresne ljude i pogresne stvari u zivotu, I think.. :?
Zaista ne razumem zbog cega imate potrebu da se svetite?
 
volim da volim:
ako si se u u zivotu gadno zayebao :arrow: tako sto si razocarao, prevario voljenu osobu i posteno je izlagao a onda shvatio zayeb jer probavsi druge uvidjas da ne mozes bez nje jer shvatas da te iskreno volela i da sa ostalima ne mozes ni blizu imati takav odnos.... kako joj dokazati posle svih tih lazi i * da je volis i da je vise nikad lagati neces ????
Ranije mi se cinilo da je sve to "smak sveta" ja ga volim, dajem sve od sebe a otkrijem da me laze...naravno ni sad mi nije svejedno da to otkrijem ali kako vreme prolazi cini mi se da mi je sve jako poznato, da se sve to desava ako ne sa sadasnjim onda ce sa buducim jer je svet otisao dodjavola...svi traze ljubav a niko nece da je da...
 

Back
Top