Za zapadne drzave vise vredi zivot psa lutalice - nego zivot srpskog deteta

da dodam i "e":
Da se maksimalno razvijaju odnosi sa Rusijom, Kinom i pokretom nesvrstanih, sigurno na ne bi bilo losije nego sad, a barem bi bili ponosni gde zivimo, nije sve u parama, tacnije sreca nije u parama.

macko, na zapadu para odavno nema, samo sto se nasem narodu prezentuje drugacije. svi krediti koje smo uzeli su nesto poput uzimanja lanaca za duznicko ropstvo. odlucno ne zapadu i prekid svih pregovora, dogovora i razgovora. da nam je vlast iole zainteresovana za narod NIKAD NE BI SELI ZA ISTI STO SA SIPTARSKIM KOLJACIMA. nikad!
 
da dodam i "e":
Da se maksimalno razvijaju odnosi sa Rusijom, Kinom i pokretom nesvrstanih, sigurno na ne bi bilo losije nego sad, a barem bi bili ponosni gde zivimo, nije sve u parama, tacnije sreca nije u parama.

Upravo tako - sreca nije u parama to dokazuju i svetska istrazivanja

U top 10 najsrecnijih zemalja na svetu , uopste nisu najbogatije zemlje sveta . Naprotiv. Vec narodi zemalja koje se uglavnom smatraju siromasnim.
 
Za sve sto se desava na Kosmetu ja krivim veleizdajnicku vlast u Beogradu Vucica Dacica i Nikolica kao i onu pre njih Tadicevu veleizdajnicku.

Umesto da umarsiraju sa srpskom vojskom i policijom na sever Kosmeta i da kazu da to rade zbog toga sto je narod na referendumu u ove 3 opstine odlucio da vise ne bude deo Kosova vec Srbije - oni pregovaraju sa teroristima i de fakto im priznaju drzavu , bez da ista Srbija i Srbi dobiju kao satisfkaciju.

Jel imate rezultat referenduma sproveden u opstinama Leposavic, Severna Mitrovica i Zubin Potok na kojem su se gradjani tih opstina preko 95% izjasnili za ostanak/prikljucenje drzavi Srbiji?

Zasto to ne ispostujete i ne sprovedete rezultate referenduma u delo SNS-ovci i SPS-ovci?

Pozivam vlasti u Beogradu da daju ostavke , ako nisu sposobne da resavaju nase probleme i zastite srpski zivalj na Kosmetu.

Pozivam vojsku i policiju da predju na sever Kosmeta i stite lojalne gradjane drzave Srbije od albanskog terora .
 
Ja sam zato da Nikolic odmah napadne na Kosovo...To je jedino resenje da Siptari ostave kosovske Srbe na miru.

Imaš moju podršku, usput da angažuje ove ,,ničim izazavane,, u prve borbene redove.

a ja sam za to da vas nasa proeuropska vlada proglasi ambasadorima srbije u tzv siptarskoj republici :)
 
Upravo tako - sreca nije u parama to dokazuju i svetska istrazivanja

U top 10 najsrecnijih zemalja na svetu , uopste nisu najbogatije zemlje sveta . Naprotiv. Vec narodi zemalja koje se uglavnom smatraju siromasnim.

Odoh sad u psihologiju, ali dokazano je da covek kad ima dosta, hoće još, i ako ne ostvari to pada u stanje depresije, tuge i još mnogo toga.
Problem Jugoslovenskih naroda je popularna izreka "Imo pa nemo", e to je najgore kada si osetio bolje, pa odjednom padneš u nešto što je loše, i samo maštaš o tome kad će biti bolje, čovek može biti srećan i da živi u šumi, ali samo ako nije video grad...
 
A pazite kako siptarski mediji i KPS maskiraju automatski zlocin pocinjen nad srpskom decom.

Uhapse Srbina i objave da je kod njega nadjena "slicna" bomba. Pa svaka bomba je "slicna" sa nekom drugom. Sustina je da uhapsen covek nije bacio bombu vec su to uraadili albanci

Ovo nije prvi slucaj da Siptari bacaju bombu na Srbe na severu Kosmeta.

Setite se od pre neki mesec slucaja kada su pokusali da bace bombu Srbima u stan, ali Srbi u toj zgradi drze na terasama mreze koje imaj uza cilj da odbiju bombe koje im bacaju siptari.

I ta bomba se odbila od mreze i pala ispred zgrade.

Ni tada niko nije uhvacen za taj zlocin.
 
Nigde u zapadnim medijima nije objavljena vest da su ekstremni albanci bacili bombu na srpsku decu u Kosovskoj Mitrovici.

Nigde.

Cak ni na medijima zapadnih vlada za nasu zemlju.....

Jedina tri medija koja ovu vest objavljuju na engleskom su B92, jer sve vesti prevodi sa srpskog na engleski, TVNZ i Globalpostonline .

Kako sam dosao do te cinjenice? Prosto - odete na google news sekciju i kucate bomb mitrovica i dobijete u pretrazi vesti koje to objavljuju

http://www.google.co.uk/search?hl=e...1.0.154.361.1j2.3.0...0.0...1ac.1.sZont1ud9do

E sad zamislite obrnutu stvar, da je neki manijak uzeo bombu i bacio je na pse lutalice ili neke druge zivotinje.

To bi bilo kao vest na svim ovim medijima koji odbijaju da objave vest o napadu ekstremnih Albanaca bombom na srpsku decu.

Sada vam je nadam se jasno, da nas zapadne drzave mrze iz dna duse, i zele nam unistenje, i da za njih tamo , vise vredi zivot psa lutalice nego zivot srpskog deteta
.

pa oni ne optuzuju bilo koga na osnovu zivane, i kao sto si video, b92 javlja nesto drugo u vezi identiteta bonbasa
 

Back
Top