Skorpion fun club

Istina je ovo sto Ninochka zbori. Moj ex Skorpion i ja ostali smo u veoma dobrim odnosima, na njega se mogu osloniti kad god mi zatreba oslonac, poznaje me bolje od bilo koga i nema sanse da mu nesto isfoliram. Takodje, ne moze ni on mene, ali to je neka druga prica. Ja jednostavno imam neki "nos" za njega i nanjusim sve sta mu se desava a da mi ne kaze.
Nekoliko meseci posle raskida poceli smo da se druzimo, njegovi u kuci poceli su da ulazu opklade hocemo li se pomiriti ili ne, ali nije nam to bila namera, a i nismo pocinjali prijateljstvo dok oboje nismo bili sigurni da izmedju nas ne postoji vise zelja za zajednickom vezom.
Ostalo je verno prijateljstvo, po svemu sudeci, vecno.
 
Kad_LupimLupim:
Meni ovo vise lici na Scorpion cult, nego na fun-club! I kolko vas to bre ima pobogu!? Ispade da su nam se roditelji najradije kecali u februaru, ko da smo macke boze me oprosti ili to ima neke veze sa 14.02? :mrgreen:


Ja nisam skorpion, nije mi to ni podznak, a ni mesec mi nije u skorpionu :cry:
Ali ih jako volim :oops: :oops: :oops:
 
dobrodosla! :D

skorpije samo treba znati motivisati i one su u stanju da pomere planinu! u protivnom si potpuno ne interesantan lik za bilo koju varijantu. osim toga, sve skorpije poseduju i ogromnu snagu koju ako uspeju da kanalisu, prave cuda...
 
hehehehehehehehe....

tacno tako, ozloglasene, ne bez razloga...ipak, treba biti snazan lik ( znak, osoba ) pa razumeti, podnositi i biti dobar sa skorpijama...ko to moze, u njima je nasao vernog prijatelja, dragu osobu ili ljubavnika/cu... :D :D :D


8) 8) 8)
 
HEMI 426:
hehehehehehehehe....

tacno tako, ozloglasene, ne bez razloga...ipak, treba biti snazan lik ( znak, osoba ) pa razumeti, podnositi i biti dobar sa skorpijama...ko to moze, u njima je nasao vernog prijatelja, dragu osobu ili ljubavnika/cu... :D :D :D


8) 8) 8)

e sa time se slazem!Prijatljstva sa shkorpijama traju vechno ako znash da ih chuvash...
 
Kakav film, ljudi moji, ja se tu divim Skorpijama, pominjem mog ex Skorpiona, kad eto ti njega pre neki dan, zove me da se vidimo na kafi. Medjutim, ja nisam imala vremena :(
Nadam se da cemo se danas, tj. u nedelju videti, bas bih volela da se ispricam s njim :D
 
i kao skorpija,dozivela sam snaznu i strastvenu ljubav sa jednim skorpionom.dve skorpije zajedno su veoma jake za okolinu.cini ti se kad koracate zajedno da se svi nekako klanjaju...da lisce sa drveta se susi a asfalt topi od snazne energije kojom poseduju.znate,mi vidimo mnogo vise nego sto stvarno izgleda.zamisljene slike ozivljavamo.vise puta i muziku cujemo... :D
dusevno su jake i kada bi taj njihov duh poprimio oblik,licio bi na snaznog ratnika sa ogromnim macem.
postene i fer branimo,decu pogotovu.
svaka skorpija u nesto mora verovati i to ce za dalje biti pokretac njegove snage...moci.rodjeni idealisti.
vernost je ta lepa osobina koju poseduju,ali nikad ne dozvoljavaju da se drugi igra njihovim osecanjima.ne samo u ljubavi vec uopste.
za pravdu se bore i jedino su tad jako hrabri-po cenu zivota!kao roditelji su jako brizni i dobri savetnici.strogi ali i pravedni.
imaju svoju obelezenu teritoriju kojom vladaju i svako ko predje bez pitanja tu crtu,napadaju bez milosti.tudje ne uzimaju nikad ali svoje nemilosrdno brane.ono sto je njihovo je samo njihovo!
ZAISTA imaju svoj svet i kada otvore oci i shvate da su na zemli,zasmeta im sva ta tragedija koja se desava.eh,da imaju podrsku od boga,borili bi se do kraja sa zverima koji napadaju nevine i sve ono sto je lepo.U SVOM SVETU,oni vec spremno cekaju da dobiju znak i spuste se na zemlju i macevima poseku sve ono lose i sto se nepravda zove.
na kraju te teske borbe zasta su oni uvek spremni,ocekuju da "glavni"nagradi ih time sto im daje slobodu i dozvoljava da udju u "svoj svet"kad zazele.zbog toga su posebni ali za sebe.oni se nikad ne hvale.
treba im podrska da bi promenLi svet!
MALO FANTAZIJE nadam se da nece smetati.
p.s.pozdrav skorpijama koje moraju znati(da se ne lazemo)da su posebni znaci.zivot svake skorpije je tezak i naporan.ali,tu nasa snaga dolazi do izrazaja,zar ne?
:)
 
da,ali ipak,pricamo o onim pravim skorpijama :D
hej,ajde recite,zar se ne osecate tako?PA SKORPIJA SAM,ZNAM KAKO DISETE!
IPAK,najbolje je ja mislim dati rec duplim skorpijama.
ja ih volim i ovom prilikom zelim da ih podrzim.zelim da znaju da i jesu posebno,da mogu uspeti i da moraju u sebe i svoju snagu verovati.
ja u horoskope ne verujem ali pecat koji sam dobila se oseca i verujem u to.
VERUJEM DA VECINA ZNA O CEMU GOVORIM I DA TO DRUGI ZNAKOVI NE MOGU DA OSETE.
 
Gazdarica:
Iako volim skorpije, a i sama sam to u podznaku, ipak ljudi nemojte da pretjerujete...
Cuj, svi posebni? Ima medju skorpijama debila, budala, nesposobnjakovica, isto kao i u bilo kom drugom znaku...

Slazem se, ali cinjenica je da skorpion (onaj visi tip ukoliko imas srece da ga upoznas) obicno ostavi taj utisak neke posebnosti o kojoj svi ovde pricaju.
 

Slične teme


Back
Top