Zašto darkeri ne vole fensere i obrnuto?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ocigledno si doista ,izuzetno neinformisan...ima nas raznih u svetu i najlakse je da sve ljude pobacash u fioke :roll: sta podazumevash pod darkeri?metalci?koji metalci?black metalci?death metalci?power metalci?trash metalci?viking metalci?glam metalci?gothic metalci..?ili si mislio na punkere?gothicare?...
Na koga si mislio? 8) sa mog stanovista ti mogu recvi da se volimo ko pas i macka :lol: (u globalu)iako ja nemam apsolutno nikakav problem,sta vishe poznajem fenomenalne ortakinje fenserke
 
tema je predjena uzduzh i popreko i ovde i na muzici, ali mozhda cje imati neko ko tu nije uchestvovao sada imati neshto pametno da kazhe pa nek nashi premudri moderatori to premudro izvagaju :)

fenseri i darkeri hejtuju jedni druge jer robuju svojim uverenjima koja su iskljuchiva i koja ne priznaju neshto drugo. tachnije, to nije hejt vecj chista besmislena glupa neupucjenost i nerazumevanje.
 
UrosWasHere:
Iskreno fensere jos i nekako mogu da svarim, ali kada mi se ovi satanisti, kojima je davno umro frizer, sa masnom kosom i martinkama okupe na Trgu i glume neko ludilo, e to ne podnosim... Jos se nesto tripuju i crtaju pentagrame a vecina njih ni nema pojma cak ni sta to znaci...

Evo ti generalizacije...........
Strasno........
Mogu se nazvati gothicarkom i pentagrame ne crtam, samo ih nosim i nisam satanista, ali imam svoju religiju. Frizerka mi je ok (nadam se da nije umrla), moje martike su u redu takodje ( veceras sam ih nosila uz bordo cipkanu suknju), veceras nisam bila na trgu, nisam glumela nikakvo ludilo, a kosa mi nije masna. Crvena je kao paradajz i cista je i mirise na lavandu.

Mrzim samo glupe ljude :arrow:
glupi ljudi slusaju karleusu :arrow:
karleusa je glupa i glup joj je imidz :arrow:
takav imidz fura 90% grada :arrow:
takav imidz se zargonski zove fansy :arrow:
mrzim glupe ljude koji su vecinom fenseri, ali ima i debila koji slusaju moju vrstu muzike( metal)

Jedino se mrze glupi fenseri i glupi metalci, ja licno imam puno drugova/ica fensera i nista im ne fali
Problem je u debilnoj ljudskoj prirodi da se mrzi sve sto je razlicito i cudno i nije u skladu sa normama i moralnim nacelima (idi molim te, bas patim od toga sto me svi gledaju popreko :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: )

______________________________________
witchcraft is my occupation
 
UrosWasHere:
Iskreno fensere jos i nekako mogu da svarim, ali kada mi se ovi satanisti, kojima je davno umro frizer, sa masnom kosom i martinkama okupe na Trgu i glume neko ludilo, e to ne podnosim... Jos se nesto tripuju i crtaju pentagrame a vecina njih ni nema pojma cak ni sta to znaci...

:shock: :shock: :shock:
e stvarno si lupio :!:
posebno ono za masnu kosu...
 
joGooOOD:
Ocigledno si doista ,izuzetno neinformisan...ima nas raznih u svetu i najlakse je da sve ljude pobacash u fioke :roll: sta podazumevash pod darkeri?metalci?koji metalci?black metalci?death metalci?power metalci?trash metalci?viking metalci?glam metalci?gothic metalci..?

Nisam imala pojma da vas toliko raznih ima...neinformisanost, sta ces. Mogu li samo da pitam zasto se tako delite kada je to sve metal?! Viking metalci nece da ih pomesaju s death metalcima? Ju, to bi bila katastrofa, cista nekultura. Zar se zbilja vi kao ljudi toliko razlikujete pa morate da se klasifikujete? I stvarno viking metalci ne slusaju trash, a powerovci ne vole black? Nije mi jasno kako se mozete tako ogranicavati na jednu relativno sicusnu vrstu muzike. Zao mi je, ali to mi izgleda kao najobicnije preterivanje. U koju svrhu, to je vec posebno pitanje...
I jos jedna stvar: niko normalan ne mrzi metalce, cak nema ni neko posebno misljenje o njima kao metalcima. Ja, evo, ne mislim ama bas nista o tome. Pogotovo me ne zanima kako se oblace, to nista ne menja. Kao, to je nekakvo izrazavanje stava, sta li. Kakvi to stavovi osim onog da volis neku posebnu mjuzu stanu u par cipela, majicu i namazane trepavice! Molim vas.
Nije to stvar stava, vec pokazivanja. Covek ne postane ni gori ni bolji kada ga umotas u drugo parce tkanine; druga stvar sto to mozda zeli da postigne.
A sto se fensera tice, mozda deca vole da nose lepu a skupu odecu i to je sve. Ni tu se ne kriju ne znam kakva razmisljanja. I ne vole svi Jelenu Karleusu :roll: :roll: :roll:
Te podele postoje samo u ocima onih koji sami hoce da budu nesto posebno... Steta sto vecina mladih misli da ce zbog odece to postati. OK je izgledati kako hoces, meni je cak drago da vidim nekog ko relativno neobicno izgleda (neki dan prodje kraj mene neki tip sa irokezicom od 30 cm i bilo mi je zanimljivo). Ali kada mi neko pocne prosipati price da iza toga stoji ne znam kakva razlicitost grupe... Svi smo ljudi i ponaosob smo razliciti, ne po tome ko slusa Seku a ko Korn. To je beskrajno nebitno.

Izvinjavam se ako sam smorila, ali morala sam ovo da kazem.
 
Ma retki su oni koji se zista mrze medjusobno.Ljudi obichno vole da pljuju sve shto je razlichito od njih, verovatno tako podizu svoje samoposhtovanje :roll:
I to pljuvanje traje samo dok ne upoznash osobu pa ti posle nije jasno shto ti je toliko smetala ta roze/crna boja.
Ako je neko kreten on nije takav zato shto je fenser ili metalac vecj ga jednostavno majchica priroda za***ala i ne mozesh ga promeniti.
Seljaka ima gde god da se okrenesh, a to je stvar roditelja koji su svom potomstvu preneli takvo ponashanje i uglavnom muzika nema velikog uticaja na to.
 
Bee:
Nisam imala pojma da vas toliko raznih ima...neinformisanost, sta ces. Mogu li samo da pitam zasto se tako delite kada je to sve metal?! Viking metalci nece da ih pomesaju s death metalcima? Ju, to bi bila katastrofa, cista nekultura. Zar se zbilja vi kao ljudi toliko razlikujete pa morate da se klasifikujete? I stvarno viking metalci ne slusaju trash, a powerovci ne vole black? Nije mi jasno kako se mozete tako ogranicavati na jednu relativno sicusnu vrstu muzike. Zao mi je, ali to mi izgleda kao najobicnije preterivanje. U koju svrhu, to je vec posebno pitanje...
quote]
Zasto,?to mene ne pitaj...verovatno zato sto blackeri misle da su opakiji od gothic metalaca...Sve se to razvilo u subkulturu,no glupo mi je kadf neko kaze dareri,pa cekajte ljudovi zna se na koga se misli :roll:
 
joGooOOD:
I da josh nesto bee...ima razlike jer metal poput dzeza ima puno zanrova koji imaju drugcije karakteristike(ako ti nije jasno idi na wikipediju)i nije stvar u oblacnju pobogu

Problem je, nažalost, u tome što stvar jeste u oblačenju! Fenserke su na moje oči bile gađane grudvama od nekih darkera samo zato što su fenserke, a mog druga su dizelaši bili jer ima dugu kosu! Pa je li to normalno???
 
Bee:
joGooOOD:
Ocigledno si doista ,izuzetno neinformisan...ima nas raznih u svetu i najlakse je da sve ljude pobacash u fioke :roll: sta podazumevash pod darkeri?metalci?koji metalci?black metalci?death metalci?power metalci?trash metalci?viking metalci?glam metalci?gothic metalci..?

Nisam imala pojma da vas toliko raznih ima...neinformisanost, sta ces. Mogu li samo da pitam zasto se tako delite kada je to sve metal?! Viking metalci nece da ih pomesaju s death metalcima? Ju, to bi bila katastrofa, cista nekultura. Zar se zbilja vi kao ljudi toliko razlikujete pa morate da se klasifikujete? I stvarno viking metalci ne slusaju trash, a powerovci ne vole black? Nije mi jasno kako se mozete tako ogranicavati na jednu relativno sicusnu vrstu muzike. Zao mi je, ali to mi izgleda kao najobicnije preterivanje. U koju svrhu, to je vec posebno pitanje...
I jos jedna stvar: niko normalan ne mrzi metalce, cak nema ni neko posebno misljenje o njima kao metalcima. Ja, evo, ne mislim ama bas nista o tome. Pogotovo me ne zanima kako se oblace, to nista ne menja. Kao, to je nekakvo izrazavanje stava, sta li. Kakvi to stavovi osim onog da volis neku posebnu mjuzu stanu u par cipela, majicu i namazane trepavice! Molim vas.
Nije to stvar stava, vec pokazivanja. Covek ne postane ni gori ni bolji kada ga umotas u drugo parce tkanine; druga stvar sto to mozda zeli da postigne.
A sto se fensera tice, mozda deca vole da nose lepu a skupu odecu i to je sve. Ni tu se ne kriju ne znam kakva razmisljanja. I ne vole svi Jelenu Karleusu :roll: :roll: :roll:
Te podele postoje samo u ocima onih koji sami hoce da budu nesto posebno... Steta sto vecina mladih misli da ce zbog odece to postati. OK je izgledati kako hoces, meni je cak drago da vidim nekog ko relativno neobicno izgleda (neki dan prodje kraj mene neki tip sa irokezicom od 30 cm i bilo mi je zanimljivo). Ali kada mi neko pocne prosipati price da iza toga stoji ne znam kakva razlicitost grupe... Svi smo ljudi i ponaosob smo razliciti, ne po tome ko slusa Seku a ko Korn. To je beskrajno nebitno.

Izvinjavam se ako sam smorila, ali morala sam ovo da kazem.

BRAVO!!!
Taj idiotizam koji samo jos vise deli ljude ( ko da svetu nije dosta ratova zbog religije, boje koze itd. ajd sad da se bijemo jer gajimo kose i boje kakve gajimo-strasno )
Pogotovo mislim da je jako glupo sto je to sve cesce medju decom, gotovo kao da se hrane mrznjom.
" Jao sto smo se smejali glupom fenseru... "
" Jao sto smo videli smrdljivog satanistu "
Muzika nema nuzno veze sa religijom.
Ali iskreno gledajuci cini mi se da su fenseri omrazeniji od strane metalaca. Ali samo onih koji ne razmisljaju.
Ali to postaje opasno! Jednom sam dobila konzervu i kamen u glavu jer sam nosila majicu Tvitija i pocepane pantalone ( GLUPA IDIOTKINJO, FENSERKO ODVRATNA STA SE POZERISES??? -DUM, TRAS- ) i to sa trga-koliko li je to glupo.

Pentagram je simbol zenske seksualnosti :wink:
( Procitajte Da Vincijev Kod obavezno ). hehe :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top