opis fizicki savrsenog muskarca ?

Za mene je savršen muškarac upravo moj dečko, ali zaista, nije da ga sada hvalim samo zato što sam mu ja devojka.

Njegov seksipil i muževnost potiču pre svega iznutra.

Muškarac ne ostavlja dobar utisak samo time ako je lep i zgodan, treba da zna kako da se tim licem i telom ponaša.

Moj hombre ideal je visok, tela definisanog sportom, ne i teretanom (dakle, bez pumpanja mišića, najbolji rezultati se postižu kada je čoveku njegova fitnes sala upravo on sam).

Zatim, uvek sveže istuširan i obrijan, diskretno naparfemisan kada treba.

Iskren, dobroćudan osmeh, i nevaljali pogled, mimička igra anđela i đavla, savršena su slika njegovog portreta.

Glas koji emituje samopouzdanje i držanje kojim govori da je on moj zaštitnik, uvek i svuda.

Mnogo se palim na osećaj da sam kraj njega voljena, čuvana, mažena, pažena, sigurna.

On je samosvestan i samouveren i u uniformi u kežual odeći, snažna, moćna pojava potiče iz onoga što je u glavi, a ne u šta je obučen ostatak tela.

Sve u svemu, fizički savršen muškarac je onaj pre svega jedan nestašni dečak dobrog srca.

Spoljašnjost privuče, a ono što je unutra zadržava.
 
Pogledajte prilog 266636

pa sto da ne... fizicki je savrsenz:mrgreen:


...Komplimenti istancanom ukusu...Uz malu korekciju i meni prijemciv ideal...

pizapcom13014333423901-1.jpg
 
pošto je glupo da sad svaka iskazuje šta je za nju idealan muškarac, pošto je kod svake to različito, što bi rekli o ukusima ne vredi raspravljati, ja bi volo da mi neka napiše koje su zajedničke osobine koje je poželjno da svaki muškarac ima da bi makar i ušao u uži izbor za privlačnost ženi...?
misim ovo ćosav, debeli listovi, dugački prsti, kratka kosa, misim tako možete još pet godina...
 
pošto je glupo da sad svaka iskazuje šta je za nju idealan muškarac, pošto je kod svake to različito, što bi rekli o ukusima ne vredi raspravljati, ja bi volo da mi neka napiše koje su zajedničke osobine koje je poželjno da svaki muškarac ima da bi makar i ušao u uži izbor za privlačnost ženi...?
misim ovo ćosav, debeli listovi, dugački prsti, kratka kosa, misim tako možete još pet godina...

jak mentalni i fizički potencijal.
 
Кад би баш морало да се сажме на неколико основних физички пожељних карактеристика,
према женским одговорима које сам чула било би отприлике да је висок, да има јаке руке и лепе зубе.
То је оно што се прво запажа.
 
pošto je glupo da sad svaka iskazuje šta je za nju idealan muškarac, pošto je kod svake to različito, što bi rekli o ukusima ne vredi raspravljati, ja bi volo da mi neka napiše koje su zajedničke osobine koje je poželjno da svaki muškarac ima da bi makar i ušao u uži izbor za privlačnost ženi...?
misim ovo ćosav, debeli listovi, dugački prsti, kratka kosa, misim tako možete još pet godina...

...ako imas musko-zensko u svakom bicu, musko koje biram jednostavno preteze po konstituciji i osobinama na musku stranu...u klasicnom smislu.
 

Back
Top