Krive noge - ili glava:)

Vesna99

Početnik
Poruka
26
ja sam umislila da imam krive noge a vecina mi kaze da imam krivu glavu:D recimo kada spavam sa nekim i sada treba ustati posle toga ja nemam hrabrosti da odem do toaleta, kupatila ili sta vec. cekam da on ode prvi pa onda ja navucem neki mantil preko :oops: mislim nisu meni noge bas krive vec malo izrazenija koljena sa unutrasnje strane, na tv manekenke recimo ima ih mali milion sa takvim nogama a mene nekako stid. ne nosim suknje, kratke pantalone itd. radi toga, ali me jednino muci ovo sa sexom tj. posle toga. kakav vi meni savjet dali, da napomenem da sam inace jako zadovoljna sa svojim izgledom i nikada me niko ostavio radi nogu :D

nadam se da vas nisam udavila i da je tema ovdje ok postirana :wink:
 
Добро, криве ноге после секса прикријеш мантилом кад идеш до купатила, а шта радиш са кривом главом? Стављаш шешир сваки пут док трчиш до купатила? :roll:
 
Ma i ti bi samo da se hvalis kako imas sexualne odnose
10.gif


Onda barem radi to kao Gazdarica ,bez okolisanja :x
 
loop:
Ma i ti bi samo da se hvalis kako imas sexualne odnose
10.gif


Onda barem radi to kao Gazdarica ,bez okolisanja :x
Cuj zlato, mozda je tebi sexanje stvar za (samo)hvalu, ali meni je nesto sto se podrazumijeva...
Kad budes malo cesce yebao, kas'ce ti se samo...

Inace, ova djevojka ima problem koji uopste nije tako rijedak... Naravno, ne mislim konkretno na izgled njenih nogu, nego na kompleks...
 

Back
Top