samo za domaćice

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
bore, celulit, dlake , odprilike najuzbudljivije priče medju ženama ,,a da ,,,ima i onih koji je omekšivač najbolji,,,, e muka mi je što sam žensko ,,, normalno da ima i zanimljivih žena za razgovor ,, ali kafenisanje po kućama uz pacovske priče pa makar i bile u manjini ---- nije u redu ,,, takve žene prave šablon ponašanja od koga se ne sme odstupiti u suprotnom postaješ žrtva njihovih naoštrenih jezika ,,,,, --- ovo namenjeno nekim kokoškama što me iznervirale ,,, a glavni moto im je ,,,perem,čistim ,kuvam,peglam dakle valjam ,,,,fuj
 
Avesic, volim te... :lol:
Moram da priznam da je taj model ponasanja, djelovanja, razmisljanja koji si opisala, jedan od vrlo bitnih razloga sto se slabo druzim sa zenama...
Iliti, druzim se sa vrlo malim, odabranim brojem zena...
 
Mene su ionako prozvali ovde manje zenstvenom, posto se ne uklapam u model domacice :P (racunari, revolveri, hiljadu aktivnosti, 'sto na um to na drum'..) Sve sto nije klise biva osudjivano.
 
Ko je rekao da one prave sablon ponasanja?! :? Evo ja sam sticajem okolnosti, prava domacica,majka. :) I boli me uvo sta ove ostale lokalne domacice misle o meni, ali ja ih izbegavam u sirokom luku. Nemam ama bas nista zajednicko sa njima. Ponekad se samo smorim kad odvedem dete da se igra s njihovom decom, pa onda moram da ucestvujem u suludim i ispraznim pricama o pelenama, sredstvima za ciscenje, sisanju i ostalim glupostima.Ali uglavnom izbegavam te razgovore i takva druzenja. Malo mi dete trpi zbog toga jer ne izvodim ga u park sa ostalom decom i njihovim majkama domacicama, ali cak i kad uradim to, onda arogantno citam knjigu i ne primecujem ostale oko sebe. :roll:
 
Punani_huntR:
sve je vec zauzeto:
Tako je drage dame.
Mozemo da osnujemo klub mrzenja zatucanih domacica!

e a hoce li biti tu nekog razapinjanja, bicevanja i tako to.... mislim, da znam da li da se uclanim ili ne?!

evo ovako:

Battle.jpg


pa ti vidi - ovo nema cenu
:wink:
 
Betty:
Punani_huntR:
sve je vec zauzeto:
Tako je drage dame.
Mozemo da osnujemo klub mrzenja zatucanih domacica!

e a hoce li biti tu nekog razapinjanja, bicevanja i tako to.... mislim, da znam da li da se uclanim ili ne?!

evo ovako:



pa ti vidi - ovo nema cenu
:wink:

e a da li vidite da su njihova tela ustvari formirala srce ljubavi. meni ovo deluje kao neki fajt pomirenja koji ce se preseliti u spavacu sobu...
 
Sad odjednom nijedna se ne nalazi u priči o dlakama i celulitu :roll: . Ne, pobogu, pa mi žene forumske pričamo samo o nuklearnoj fizici, visoko intelektualnim stvarima, itd. nikako o običnim, životnim.
E, pa ja volim da sa drugaricama popričam o kozmetičarkama, letovanju, deci, itd. Naravno, ne svaki put jer se viđamo svaki dan na ručku, ali su nam te ženske teme ponekad na dnevnom redu.
 
Ja volim ženske teme (krpice, kuvanje, knjige, kupovina, šta gde u gradu itd).
Puno korisnih informacija tada dobijem od svojih prijateljica.
A može i nuklearna fizika... :lol:
 
Queen_:
sve je vec zauzeto:
Sestro slatka te teme su ok, akko nisu jedine...

O Bože, naravno da nisu jedine, mislim da sam bila jasna. Ali sve devojke/žene do sada su komentarisale u stilu "Ma ne, nikada, ne bih ja o tome pričalaa", sve su kao iznad klišea, itd.

Ma gde si ti videla da je bilo koja ovde rekla 'nee, ja ne bih nikada pricala o tome'. Koliko sam ja videla (a i sama rekla) upravo smo se o ovome sto je i prethodna cura navela izjasnile, da to ne bi trebalo da budu jedine teme jedne zene.
 
Nina2:
Queen_:
sve je vec zauzeto:
Sestro slatka te teme su ok, akko nisu jedine...

O Bože, naravno da nisu jedine, mislim da sam bila jasna. Ali sve devojke/žene do sada su komentarisale u stilu "Ma ne, nikada, ne bih ja o tome pričalaa", sve su kao iznad klišea, itd.

Ma gde si ti videla da je bilo koja ovde rekla 'nee, ja ne bih nikada pricala o tome'. Koliko sam ja videla (a i sama rekla) upravo smo se o ovome sto je i prethodna cura navela izjasnile, da to ne bi trebalo da budu jedine teme jedne zene.

Meni je to bio prvi utisak kad sam pročitala prvu stranu, kao da se sve opravdaju zbog nečega. Ja sam rekla da su komentari u stilu gore navedenog izraza, a ne da je ijedna to direktno rekla.
Postavljačica teme je rekla da su to "najuzbudljiviji" ženski razgovori, ne "jedini".

Možda su neke promašile temu
 
Nina2:
Rekla je i da su 'glavni moto' nekim zenama, ovde su se izjasnile one koje se nisu prepoznale u tome. Stavise, nesto ne bih rekla da i sama spadas u tu grupu.

ne spadam, ali nije me ni blam da priznam da volim o takvim neobaveznim-obaveznim ženskim stvarima da pričam sa drugaricama. U tom je moja poenta.
 

Back
Top