Orgazam - Ubojica ljubavi, ili kako sam otkrio Karezzu.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prijatelju imam za tebe dva pitanja:

1. Gde si ti video da se ja tebi smejem, ili te vređam? Ako je sam, izvinjavam se, jer zaista nemam nameru da vređam ikoga.

2. Jel ti misliš da samo ti to možeš? Jer, ako misliš da nas nema ovde još ljudi, onda dobro.

1/ gde sam ja napisao da si me vredjao ..zasto bi to napisao ako nisi
2/ nisam rekao da samo ja nesto mogu ..kao prvo prije mene su radili i posle ce ..nadam se da ce neko i probati od ovde ...mozda

a za mene svi smo ljudi..raznih vrsta navada ili fela..zavisno od osobnosti ...nista vise
 
Nisi dobro shvatio. Nisam ja zauzeo protivnički stav, nego sam pitao, otkud stavljanje smajlija, koji se baš razbio od smejanja i drugo - čemu toliko veličanje seksa sa suzdržanim orgazmom? Jel neko ovde brani to? Je li postoji stroga zabrana? Jednostavno, većini ljudi se dopada prirodna stvar. Nije ovo prvi put da neko nešto spomene ljudima iz Srbije, kao novost, pa posle da na osnovu reakcije ljudi, zaključi da smo nalik narodu, koji je okruživao Galilea ili Kolumba.
 
Nisi dobro shvatio. Nisam ja zauzeo protivnički stav, nego sam pitao, otkud stavljanje smajlija, koji se baš razbio od smejanja i drugo - čemu toliko veličanje seksa sa suzdržanim orgazmom? Jel neko ovde brani to? Je li postoji stroga zabrana? Jednostavno, većini ljudi se dopada prirodna stvar. Nije ovo prvi put da neko nešto spomene ljudima iz Srbije, kao novost, pa posle da na osnovu reakcije ljudi, zaključi da smo nalik narodu, koji je okruživao Galilea ili Kolumba.

u sexu sam potpuno apolitican ..kao skoro i u zivotu ...toliko o politici
smajlic je slucajan..bez konotacije vece da se naglasi sex kao uzivanje sa produljenjem vrste

nigdje ja ne velicam taj nacin sexa....da moram birati to jest rangirati izbor bi bio sasvim drugi
ovo nije nista novo..a i ne ubicajeno..a sto sam na ovom sajtu to postavio ..cisto da podjelim iskustva i da cujem neka nova ..
a sto se bas tice srbije ..dosta sam ja stvari naucio u njoj ..cak iznenadjujucih i divnih stvari:)

jedino me malo zacudilo sto sex djeli na klasicni i ostali...u svim vrstama i igricama se penetrira u sve otvore ..pitanje je samo raznih drugih podrazaja...
 
Poslednja izmena:
Ma daj, niko nije ni spominjao politiku. Pusti to... Ne volim politiku. Mani sad i priču o Srbiji. To možemo negde drugde, na nekoj drugoj temi, bez da remetimo ovu.

Kažem: probao sam i ja, ali je kod mene to malo drugačije. Za nijansu drugačije, da kažem zapravo. Ne bih javno opisivao, jer će opet neko da me pogrešno shvati, a nemam vremena da se opet sa nekim natežem. I pošto sam probao, mogu samo reći da ima i lepših stvari.
 
napisao sam prije da se nisam usudio preci neke granice ...jer je postalo pre intezivno..

Znači suzdržo si se od suzdržavanja , ok :huh:
meni to zvuči ko mašta, može bit sam radikal al ja volem staromodno , sex i orgazam da sve pršti,spolja i iznutra
1317522191.gif
 
iz teme smo shvatili da nema dobrog sexa bez svrsa i prskanja..sto je i normalno
karezza me neodoljivo podseca na versko ili sektasko sledbenistvo koje je vekovima
u nazad propisivalo razne vrste odricanja...pri tom moram da primetim da orgazam
nema veze direktno sa ljubavlju vec sa sexom..mozes da imas sex i orgazam a da ne volis


kako se tema pretvorila u ubedjivanje drugih u ispravnost karezze..ili jedne vrste celibata

tema moze lock
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top