Linije i njihove veze

Qnda

Početnik
Poruka
20
Zamislite zivot jednog coveka.
Kao liniji koju presecaju neke druge linije.I svaki taj presek,bude jedan novi izazov.I na tom zivotu koji je kao linija.Prava linija na kraju dolazi tacka.Tacka koja oznacava kraj puta ali nikako i kraj zivota.Tu gde je tacka tu pocinje sreca,a sreca je ljubav.
I stigna covek do kraja te linije.Skoci na tacku i shvati da svaki onaj presek je bio opet linija sa tackom,koja je mogla znaciti srecu.
I prvi presek se zvao raskrsnica Bojana.Drugi Mirjana treci Sanja i mnoge druge raskrsnice se prodju.Ali sve one su bile nekako uzane povrsne i kratkotrajne.I tako se odlucio ja da skrenem bas na raskrsnici zvanoj Petra.
E tu sam se Zayebao.Ozanio i zakopao u najveci glib.
mrzim i raskrsnice i zene i ljubav i sve sto ima veze sa tim.
Iyebo me onaj ko mi reko da zivot je kao linija sa presecima i da treba uvek ici pravo :?
 
Join the club :lol:

Zato sam ja iscupao volan pa sad idem samo pravo i eventualno samo pritisnem kocnicu kod nekog 'semafora'... E sad, pitanje je koliko ce vremena proci pre nego sto me neki nadrndani pandur uloviti i poslati na tehnicki pregled gde cu morati opet da instaliram volan i opet da pocnem da skrecem... Jbg, c'est la vie...
 
ebi ga, morao bi imati neki sistem sa tim raskrsnicama..jedan moj drug je imao slededeci sistem: kad se nadjesh u nepoznatom delu grada, a povijaju te panduri-bezi uvek udesno...kako se bavio vrucim poslovima, cesto je bezao...i posle ja razmishljam o ovoj njegovoj "velikoj" misli: zasto "uvek desno"?...pa jednako je pametno (ili glupo) i "uvek levo"..i shvatim: bitno je imati sistem...pametan il' glup, nije vazno...jer sta bi bilo da on bez ikakvog sistema izleti pred pandure? pa tako nepripremljen razmishljao bi da li da bezi levo ili da bezi desno...a taman to vreme izgubljeno na dvoumljenje ga, ustvari, spashava..

a ste razumeli neshto? :?
 

Back
Top