Opasnosti analnog sexa, i da li postoje?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
chokolada:
snoshaj efendija:
mammy:
Jedina opasnost od analnog sexa je psihicke prirode....Moze se desiti da se muskarac osjeti "boss" a zena da se osjeti potlaceno....
Da, Da, to je ono sto je VEEEEEEEEEELIKI problem.
Jel' tako forumasi?

A JEL'?A NA TEMI O KLANJU U BULJU ZENE REKOSE DA IM JE SUPER I DA SE NE OSECAJU POTLACENO NIKADA.
Ajde da ti pomognem malo. :roll:
Mammy je rekla "moze se desiti" sto znaci da se ne desava uvek samo kada te kreten dohvati. :roll: :roll: :roll:
Jel sada malo jasnije? :roll:


Kad god te kreten dohvati, onda je klanje, onda si qurva, onda si potlacena itd itd...
Kad si sa svojim covjekom/muzem/momkom/onim s' kojim se volis...onda nisi ni jedno od toga....onda je to vodjenje ljubavi, koliko god to tebi, efendijo bilo neshvatljivo.
 
cLick - OR - Die:
p.s. stavljate kondome pod obavezno, posebno ako su devojke iz istog grada i ako se ne podnose :D

haha
8.gif
 
chokolada:
snoshaj efendija:
Tebi je verovatno razradjen supak pa mozda i ne osetis.Da, u tome je stos.
Hahahahaha kako su zanimljive tvoje reakcije kada vise nemas sta da kazes! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahahahaha tebi zene skice kao svinje a ovde se hvalis nekom vestinom i iskustvom! :lol: :lol: :lol: Pokrij se preko glave i cuti! :lol: Pih... :? :roll:

Pa ko nema sta da kaze.Ti ili ja?
Cim blokiras ti 'pokrij se se usima i cuti'
Jos ces da me ucis da postoji tehnika guranja palamara u dupe a da zena ne oseti. Mozda, pod anestezijom. Ili tvoj decko ima tanku patkicu a?
 
chokolada:
snoshaj efendija:
Pa ko nema sta da kaze.Ti ili ja?
Cim blokiras ti 'pokrij se se usima i cuti'
Jos ces da me ucis da postoji tehnika guranja palamara u dupe a da zena ne oseti. Mozda, pod anestezijom. Ili tvoj decko ima tanku patkicu a?
Ma ti najbolje znas kako treba cim ti zene skice! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Svaka cast! :lol: :lol: :lol:

Hoces da kazes da sam ja izmislio izraz 'KLANJE U BULJU'?
Ja sam te pitao za teroriju, zasto se tako kaze, a ti ako ne skicis reci, 'ja ne skicim' i to je to.
Ne vidim problem osim sto neces da kazes skicis li ili ne.
A rekao bih da ne skicis jer tvrdis da moze i da se ne skici. Pa zasto ne skicis:
1/razradjen supak
2/tanka kitica tvog deckica
Dakle?
 
Šta je analni sex?
Analni seks je kod nas još uvijek taboo tema. Rijetko neko javno govori o tome, a ipak se praktikuje - i to ne rijetko. U današnje vrijeme analni seks spada u „tajne” želje muškaraca, ali nerijetko ga i žene priželjkuju! Kod analne erotike ili analnog seksa za ljubavnu igru koristi se regija oko anusa (****). Pri tome se muški spolni organ penis pažljivo gura u anus. Anus je osjetljiva erogena zona. Dodiri prstima ili jezikom predstavlja za mnoge muškarce dodatnu stimulaciju.

U zapadnom svijetu se anus, zbog njegove uloge u izbacivanju nepotrebnih materija iz tjela, često smatra gadljivim. Kod većine ljudi postoji neka vrsta neugodnosti u vezi sa analnom erotikom. Anus se smatra kao sexualna taboo zona. Ali ako se ta barijera neugodnosti prevaziđe, analni sex može za oba partnera predstavljati jedan potpuno novi seksualni doživljaj sa povećanom dozom nadraženosti. Samo kroz uski otvor na anusu povećava se draž oba partnera.

Na šta treba obratiti pažnju pri analnom seksu?
Higijena je kod svih analnih praktika veoma važna. Anus treba da je njegovan (očistiti i nekom kremom namazati). Analni sex je ugodan kada se debelo crijevo isprazni. Analni otvor ne proizvodi tečnosti, tako da se preporučuje korišćenje krema za lakši ulaz penisa u anus.

Ko praktikuje analni seks?

Sve više ljudi „pronalazi” sebe u praktikovanju ove vrste sexualnog odnosa. Do skoro je analni sex bio karakterističan samo za homoseksualne odnose. Ipak, u zapadnim zemaljama Evrope, u prosjeku, 40% muškaraca i 42% žena je imalo iskustva sa analnim seksom.

Kako se „vrši” analni seks?

Anus je donji izlaz probavnog trakta. Tim otvorom upravlja jedan mišić koji inače drzi anus zatvorenim i otvara se samo pri „stolici”.

Da bi se spolja ušlo u anus, mora se koristiti mali pritisak. Da bi se lakše ušlo ili, bolje rečeno, ukliznulo u otvor, preporučuje se, korisćenje kreme. Treba da je namjenski proizvedena za sexualne odnose i da je kupljena u apoteci. Druge vrste krema bi mogle oštetiti kondom koji koristite.

Aktivniji partner treba neko vrijeme da izdrži u poziciji, da bi dao vremena anusu da se raširi. „Ulaženje” se mora za svaki slučaj lagano i nježno obavljati jer bi inače moglo doći do povreda ili bolova u anusu. Eventualno bi trebalo istovremeno još stimulisati neki sexualno nadražljiv organ, npr. klitoris. Orgazam može dovesti do sužavanja anusa, gdje bi se penis koji se nalazi u anusu još više stimulisao. Strpljenjem i vještinom bi praktikovanje ove sexualne „tehnike” moglo za oba partnera biti zadovoljstvo.


Šta se dešava poslije analnog sexa?
Poslije analnog sexa treba paziti na to da ne dođe do sexualnog kontakta u vagini, jer bi mogle nastati infekcije. Ali, nakon pranja muškog polnog organa naravno da možete voditi ljubav do mile volje.

Koje opasnosti postoje kod analnog seksa?

Praktikovanjem analnog seksa bez kondoma mogu se prenijeti bolesti kao što su hepatitis ili sida.
 
snoshaj efendija:
Hoces da kazes da sam ja izmislio izraz 'KLANJE U BULJU'?
Ja sam te pitao za teroriju, zasto se tako kaze, a ti ako ne skicis reci, 'ja ne skicim' i to je to.
Ne vidim problem osim sto neces da kazes skicis li ili ne.
A rekao bih da ne skicis jer tvrdis da moze i da se ne skici. Pa zasto ne skicis:
1/razradjen supak
2/tanka kitica tvog deckica
Dakle?
Pa ja nikada pre nisam cula! :lol: :lol: :lol:
Tako govore kreteni. :wink:
Ne vidim zasto bih tebi tako finom odgovarala na takva pitanja... :roll: I ne pada mi na pamet... :roll:
 
chokolada:
snoshaj efendija:
Hoces da kazes da sam ja izmislio izraz 'KLANJE U BULJU'?
Ja sam te pitao za teroriju, zasto se tako kaze, a ti ako ne skicis reci, 'ja ne skicim' i to je to.
Ne vidim problem osim sto neces da kazes skicis li ili ne.
A rekao bih da ne skicis jer tvrdis da moze i da se ne skici. Pa zasto ne skicis:
1/razradjen supak
2/tanka kitica tvog deckica
Dakle?
Pa ja nikada pre nisam cula! :lol: :lol: :lol:
Tako govore kreteni. :wink:
Ne vidim zasto bih tebi tako finom odgovarala na takva pitanja... :roll: I ne pada mi na pamet... :roll:

Nisi cula a klala si se?
 
Podsetili ste me na dokumentarni film koji sam gledla pre ... dosta godina, seksualni obrdi su u pitanju.

Neko ostrvsko pleme ima ritual "oslobađanja od nepoznatog". Učestvuje celo selo, od 7 do 77, prvo slede pripreme, muškarci klešu i vajaju faluse u raznim veličinama i kite ulaze u svoje kolibe, posebno je okićen centralni trg,( gde god da pogledaš, samo sevaju q určevi) svi zajedno idu u snabdevanje "retkih trava" i njihovu pripremu.

Svečanog dana se svi okupljaju na trgu, konzumiraju specijalne napitke, plešu i pevaju.

Onda nastupa "oslobađanje od nepoznatog" - odnosno ISKLJUČIVO ANALNI SEX.

"Izabrani" muškarci (naravno stariji, iskusni) oslobađaju od nepoznatog, mlađe muškarce i žene (verovatno one što nisu uspeli prethodne godine, a možda ih svake godine oslobađaju, to su zadržali kao tajnu).

Najstrašni deo je kad su jurili (onako opijeni čarobnim travama) dete od nekih 7-8 godina. Koliko se sećam bio je dečak. Dete je očajnički vrištalo i plakalo i bežalo, a njih dvoje krvnički ga jurili. Srećom, krajnji ishod nisu pokazali, a možda sam ja taj deo od užasa sasvim izbrisala iz svoje memorije.

Film ima upozorenje na početku, i meni je stvarno bio grozan (ali mi je drago što sam imala priliku da ga vidim)

Sve u svemu, moj zaključak je - da mnoge stvari vezane za SEX (make love, vođenje ljubavi, заниматьа любовю, je nešto drugo) jednostavno se rade pod dejstvaom "čarobnih stimulansa".

Nađite prvo nekog da vas same neko "oslobodi od nepoznatog", pa tek onda oslobađajte vi druge.

Onaj dečak je možda uspeo da pobegne te godine kad su britanci sve snimali, ali oni matori ga sigurno nisu zaboravili, i "oslobodili ga od nepoznatog" sledeće godine - a sad on oslobađa druge.
 
U tome i jeste stos.Ja analni sex vidim kao nesto krajnje ponizavajuce za onog kome ga rade i nije mi jasno to zensko proseravanje o njegovim carima.
Ma nema sanse da me ijedna zena ubedi da uziva u tome. Samo cine ugodjaj muskarcu koji moze da uziva u tome.Sam osecaj, , zenino stenjanje-to je ono sto pali muskarce pa i mene.
 
snoshaj efendija:
Ma nema sanse da me ijedna zena ubedi da uziva u tome.

izvini ali zashto bi bilo ko troshio dragocenu energiju na besmislena objashnjavanja i ubedjivanja ljudi vezano za stvari koje su iskljuchivo nechiji lichni dozivljaj :?: :!:

chinjenice su da je zid vagine sem odredjenih zona tipa samog ulaza u vaginu, G spota i A spota (zone prema debelom crevu) neosetljivi na nadrazhaj
da li ce se taj A spot stimulisati vaginalno ili analno potuno je svejedno
ukoliko zhena nema nekih tehnichkih smetnji tipa hemoroida i parntnera bolida, zashto ne bi mogla da uzhiva u analnom sexu ?

a u ostalom poshto ti ionako tvrdish da zhene ne dozhivljavaju orgazam, mozda zbog gore navedenog
koja je onda uopshte razlika da li se neko "hefta u chmrlju" ili se "vodi ljubav u vaginu " ?
 
raindog:
snoshaj efendija:
Ma nema sanse da me ijedna zena ubedi da uziva u tome.

izvini ali zashto bi bilo ko troshio dragocenu energiju na besmislena objashnjavanja i ubedjivanja ljudi vezano za stvari koje su iskljuchivo nechiji lichni dozivljaj :?: :!:

chinjenice su da je zid vagine sem odredjenih zona tipa samog ulaza u vaginu, G spota i A spota (zone prema debelom crevu) neosetljivi na nadrazhaj
da li ce se taj A spot stimulisati vaginalno ili analno potuno je svejedno
ukoliko zhena nema nekih tehnichkih smetnji tipa hemoroida i parntnera bolida, zashto ne bi mogla da uzhiva u analnom sexu ?

a u ostalom poshto ti ionako tvrdish da zhene ne dozhivljavaju orgazam, mozda zbog gore navedenog
koja je onda uopshte razlika da li se neko "hefta u chmrlju" ili se "vodi ljubav u vaginu " ?

Mozda su ocajne sto ne mogu da dozive orgazam u vaginu pa ko vele:
'DA SE JA HEFTNEM U BULJU, MOZDA MI SE POSRECI'.
 
e da i josh jedna stvar koja meni nije jasna
otkud ti ideja da bilo kakav nedostatak seksualnog zadovoljstva ili bilo chega drugog ,shto izmedju ostalog mozhe biti organske prirode, treba da bude neshto chega ljudi TREBA da stide
a ti kao ponosno upiresh prstom i ismevash ih
:?:

pa zbog takvih bolida poput tebe ljudi i izigravaju to shto izigravaju

ali ja neshto zaista ne vidim kakvu satisfakciju ti nalazish u svemu ovom :?:
 
raindog:
e da i josh jedna stvar koja meni nije jasna
otkud ti ideja da bilo kakav nedostatak seksualnog zadovoljstva ili bilo chega drugog ,shto izmedju ostalog mozhe biti organske prirode, treba da bude neshto chega ljudi TREBA da stide
a ti kao ponosno upiresh prstom i ismevash ih
:?:

pa zbog takvih bolida poput tebe ljudi i izigravaju to shto izigravaju

ali ja neshto zaista ne vidim kakvu satisfakciju ti nalazish u svemu ovom :?:

Vi se stidite da govorite o problemima a ne ja.Vama ne fali nista a meni mnogo toga, zar ne?

Ja na primer ne mogu da verujem da TEBI nista ne fali a samo cvrkuces po forumu i mudrujes. I kad se neko javi sa problemom TI ga ismevas.Ti i tebi slicne.
 
snoshaj efendija:
Vi se stidite da govorite o problemima a ne ja.Vama ne fali nista a meni mnogo toga, zar ne?

Ja na primer ne mogu da verujem da TEBI nista ne fali a samo cvrkuces po forumu i mudrujes. I kad se neko javi sa problemom TI ga ismevas.Ti i tebi slicne.

a chekaj ja sad tebi treba da pricham o svojim nekim eventualnim problemima da bi ti bio srecan i zadovoljan :?: :shock:
ja svoje probleme reshavam sa ljudima koji ih uzrokuju, ili ih u extremnim sluchajevima objavljujem javno ukoliko je nepoznat broj ljudi ukljuchen u iste :lol:
ali evo izvini ako mislish da cvrkucem, necu vishe obecavam

a ako se prisetish nekog mog ismevanja molim te extrakuj ga , da se pokajem i za njega

poshto evo ipak imam neki problem ,i mislim da je pamcenje u pitanju ,idem ja sad idem brzhe bolje da nadjem neki prikladan forum pa da ga izlozhim

fala ti snoshaju shto si mi skrenuo pazhnju na ponashanje , valjda cu u ovom forumskom zhivotu nekako uspeti da se iskupim za svoje dosadashnje grehe ... :roll:
 
snoshaj efendija:
chokolada:
snoshaj efendija:
Pa ko nema sta da kaze.Ti ili ja?
Cim blokiras ti 'pokrij se se usima i cuti'
Jos ces da me ucis da postoji tehnika guranja palamara u dupe a da zena ne oseti. Mozda, pod anestezijom. Ili tvoj decko ima tanku patkicu a?
Ma ti najbolje znas kako treba cim ti zene skice! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Svaka cast! :lol: :lol: :lol:

Hoces da kazes da sam ja izmislio izraz 'KLANJE U BULJU'?
Ja sam te pitao za teroriju, zasto se tako kaze, a ti ako ne skicis reci, 'ja ne skicim' i to je to.
Ne vidim problem osim sto neces da kazes skicis li ili ne.
A rekao bih da ne skicis jer tvrdis da moze i da se ne skici. Pa zasto ne skicis:
1/razradjen supak
2/tanka kitica tvog deckica
Dakle?

po tebi je to ponizavanje zene.....ok

a da li je ponizavanje sto moj dragi prvo svojim jezikom pripremi i podmaze taj deo? :lol:

mislim ono...on mi lize bulju i ja ga tako ponizavam...e onda on mene ponizava jer me ebe u bulju....e sad, ako smo oboje uzivali u tome, znaci da oboje volimo da nas neko ponizava.....a to opet znaci da smo se nasli jer volimo iste stvari....i ebi ga, efendija...cak i kroz tu tvoju prizmu ja opet ne vidim u cemu je problem. :roll:


a na stranu to da ti tako iskusan dozivljavas da ti zene skvice (na sta ti je cokolada vec skrenula paznju) a kada sam te pitala jel te zena ponizava kada te izmaze "picinim sokovima" po licu, odgovorio si mi da ona moze: :shock: :shock: "da zavuce prste u picu, da ih navlazi i da te onda izmaze po licu"....a oboje znamo da bi covek sa tolikim iskustvom o kojem ti pricas non stop, sigurno bar nekad doziveo da mu devojka "sedi" na licu tokom oralnog sexa.....ti to ocigledno nisi doziveo(jer da jesi, ne bi sigurno naveo ovako glup primer)......pa majku mu, o kakvom iskustvu ti ovde pricas :?
 
A lepo sam zamolio da se forumasi uzdrze od baljezganja ako nemaju sta pametno da kazu...

Hvala na iformacijam, i jos nesto, ne kaze se
vodili smo ljubav u dupe nego
vodili smo ljubav u guzu :lol:

A koliko zena uziva? Kao i muskarac dok lize ili zena pusi, na mora sexualno zadovoljstvo da proizilazi samo od stimulacije polnog organa to bo neki trebali da nauce, ali dobro svako ima svoje afinitete...
 

Back
Top