Storm Cloud se u nekim kulturama zove i Crazy Cloud

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Za sve nove clanove foruma...a bogami i one stare koje nemaju svoje oci i svoj mozak pa to jos nisu primetili:

Pre nekih...bogami 7 meseci...upoznah Oluju...nije mi se svidela imala je debilne "Fenci" filozofije u glavi...tipa "Ja najbolja riba na svetu, mene svi muvaju". Ja ne dodjoh na ugovoren nam sastanak. Ona mi salje par izuzetno uvredljivih debilnih mailova...na koje sam ja bio glup pa i odgovorio u istom stilu. To je proslo ali povredjena sujeta nikad nije. Ja pokusah i da joj se izvinim i da se pomirim X puta, ali ona je ostala pri svojim debilnim stavovima, da smo neprijetelji...forever.

Od onda nastaje proganjanje mene po forumu, pljuvanje, vredjanje, spustanje, izmisljanje nekih neistina na moj racun...sa sve koriscenjem mnostva nikova...ma stvari koje ni jednoj normalnoj osobi ne bi pale na pamet....bar ne toliko dugo vremena. Mi se konacno u jednoj svadji dogovorismo da se vise ne pljujemo i ne pominjemo....ali avaj...to je samo privid. Ona i dalje koristi svaku zivu priliku....svaki zivi susret sa nekim....svaki zivi PP da mene napljuje i iznese svoje debilaste nenormalne filozofije o meni. Pouzdano znam da je slala drugim devojkama PP-ove tipa "Nemoj da se druzis sa njim on je nenormalan".

Ja se pitam dokle vise! Jel to normalno da se neko tako ponasa! Meni ovde sve mirise na Vrsac...i da kisa ide u tom smeru.
 
petite_brebis:
meni je najlakse da ti kazem ISKULIRAJ, a tebi je to najteze da ucinis! :?
verovatno bi se sada tukao sa njom, onako, cisto da bacis jednu ferku! :twisted:
ali nije u redu da se tuces sa jednom damom koja je stekla pogresnu sliku o tebi!
tako... da... PROBAJ da iskuliras u svakom slucaju jer ne znam sta bi mogao drugo uciniti...
Ma briga mene za Storm...iskulirana je odavno. Ali sta cemo sad sa onim devojkama koje sad imaju krivu predstavu o meni. I sta cemo u buducnosti...i dalje te price...mislim dokle bre vise. Crazzy...
 
30.gif
 
Ajde da i ja malo progovorim. Pero, nisam verovala da ces pokrenuti ovu temu, jer bih i ja mogla da otvorim jednu ZA SVE DEVOJKE KOJE SI SMARAO PREKO PP-a i time bih iza storminog odmah stavila svoje ime. Garantujem da bi lista zenskih imena bila podugacka. Bolje bi bilo da si cutao, nego sto si tamo gore u svojoj "iskrenoj" poruci izmislio (i prepravljao- to je TAKO tipicno za tebe) gomilu stvari.
Covece, dovedi se malo u red!
 
Hmm...
Joj kako me mrzi neke price od pre 7 meseci da vodim.

A vidim da je to tebi kao da je bilo juce.

Trebala si i datume postaviti da se vidi kad je pisano.
Sve je prvo pocelo od teme "Kako kvalitetno prevariti tipa u NS-u" postavljenu od cedne Storm. Znaci trazila je da joj se neki tip javi. I mnogo je puta pominjala kako joj treba neki tip, kako je isfrustrirana i ostalo.
Nisi sve mailove i sve bitne stvari postavila.
Na primer bilo je jedno 4 pokusaja pomirenja sa moje strane. A sa tvoje strane nije tacno da je bilo bez odgovora, nego su bili odgovori tipa "Hehe, kasno ti je sad za to" tj. nonsalantno si ih odbila i ne razmisljajuci o njima. Onaj mail gde sam neku pesmu citirao je bio nekih x meseci posle toga, i to je bio nastavak na neku temu na forumu...sto opet nije tako iz nevezuse. A jos uvek glumis kao ja riba on me muva...non stop. I ona dva pitanja sam te kulturno pitao sta me zanimalo u vezi smajlija i postavljanja slike....ni ne sluteci da ti jos u mozgu drzis sve ono i da svaki dan to citas pre spavanja. Ja sam vidis sve te mailove davno davno izbrisao. I sve tvoje ruzne reci i vredjanja bio i skoro zaboravio....dok nisam skontao da me ti svaki dan pljujes i ogovaras iza mojih ledja. I dan danas.

I sestro odgovori sad na ovo pitanje:
DOKLE VISE?
Sta oces ti od mene vise. Os sjahati vec jednom sa moje grbace.
 
Pera_Zdera:
A jos uvek glumis kao ja riba on me muva...non stop.
Moracu da te razocaram- NIKADA te storm ne pominje pred drustvom, jednostavno- nebitan si lik! Ali sto je najcrnje, tebe upravo to i pogadja :lol: :lol: :lol: Toliko sto se tice nekih stvari iz privatnog zivota...
a sto se tice foruma, je l' te stislo sto ne mozes da joj doskocis? Covece, pa i mene bi bilo blam da me neko toliko poklapa... mogu samo da zamislim kako to boli. :lol: 8)
 
Neva:
Ne znam sta da kazem, a da ne bude uvredljivo. Jednostavno, bas si nisko pao samim tim sto si postavio uopste ovakvu temu, i tvoja pomisao da ce te ljudi podrzati u ovome je smesna! Verovatno ti to nece reci samo devojke privrzene lezbo lobiju, vec i svaki normalan covek. Ovo ti nije trebalo!
Zasto sam pao nisko sto sam postavio ovu temu. Pa zelim da prestane da me smara vise, da me opterecuje i proganja.

Zasto je smesna moja pomisao da ce me neko podrzati. Jel tebi normalno da neko nekog proganja 7 meseci, posle zadnjeg (bitnog) maila? Meni je to nenormalno. I zelim da ukazem na tu nenormalnost.

A sad ako je OK postovati PP-ove u javnost, proganjati nekog svim mogucim sredstvima....onda vazi.

Naravno da mi nije trebalo, ni ranije, ni u zadnjih 7 meseci svaki dan, a ni u buduce.
 
:lol: :lol: :lol: nisam mogla da odolim :lol:

D-Fence - Pozoristance II (Bulevarac)

Lele,brate, sa' ću da ti ispričam šta mi se desilo pre neki dan kad sam izašo u grad.Nećeš da mi veruješ,brate. Slušaj me dobro:

Izađem ja ,brate, u grad,a skockao sam se **** sam mu kevu.
Obuko sam onu moju novu trenerku,onu,bre, debelu,znaš
i odozgo,brate, onako koznjak crni,podigo sam kragnu
i dole patike,one najnovije nike b'ate.Ma mrak sam izgledao
Baš onako ,brate, nadrkano kao Knele kad je bio živ
I bambere udri stotka metalik siv
i ćale mi dao 100 evra da imam da si trošim
motorolicu si nosim
onako oko vrata,čuka od zlata.
I ,brate, tako krenemo u grad
ja i onaj moj ortak Pajser,znas
ja u audi, a on onako iza mene sa krajsler.
I tako malo pederaj kroz glavnu ulicu
malo startovanje on pod granje
ja sam mu ga dao malo po nos
onako pod kokicu ribe pod šljokicu
pod menjaci svuda brate samo sevaju bataci
neki ortaci mi se javljaju
ja im onako,brate, mašem iz kola
opičio sam acu lukasa,brate, onako šiba pesma od bola
i zvoni mi motorola
zovu me klen i dijabola
i kažu oni su ovamo u diskoteku
onu ovamo naшu ,znaш, e,
kažu puno s pi čke
oni vec naručili 2 flaše džoni voker
reko super "aj sad će dođemo ja i Pajser"
okrenem se pod policajku i nagazim gas do daske
sa onu moju najku.
**** sam mu majku,brate, kako sam ga vozio
kroz grad sa 150
svi su stali i gledali,brate,
svi su se usrali
i brate,lela brate,mnogo mi se piša,čekaj sad ću dođem
pa ću ti nastavim de sam stao lele jao,jao
(brate pazi malo,šta brate,bre? šta pazi,bre? šta malo bre * ti materina?
šta malo bem te u usta?)
I gde sam stao,šta sam poceo da ti pričam,a da u diskoteku.
Šta isflekao sam trenerku?
Ma sad sam razbio jednu pi čku u wc pa mi ovo od krv
pa počeo da mi se provaljuje,brate, morao sam pi čku da mu nadujem.
Nego uđemo mi u diskoteku,da onako pod fenseraj
i tu vidim ovu dvojicu
oni u separe pod laganicu,brate
a pi čke kolko oćeš stvarno gi ima ko salate
meni glava ko suncokret
ne znam de da gledam brate.
I sednemo tu cirkamo džonija,
piči kolonija,ribice đuskaju,mešaju
onako samo nam se smeškaju
I tu ja vidim jednu,brate
nećeš da mi veruješ kako izgleda
Ja onako počeo sam se nameštam
a ona nikako da me pogleda.
A ne da ima telo,brate,
stvarno da se usereš.
Ima ovako dugačku kosu,plavuša,
i onako pušikarska usta,dupe,sise
nabudžene onako samo na izvolte
ne znam to kako se to zove
jeste dekolte.
I ovako se našminkala mačkasto,obukla nešto na tačkasto
ma kao bombonica,stvarno lepotica
Ja je onako gledam,moram da gu startujem,
sednem viski na ex i krenem u sex
I ona onako igra okrenutami s ledja
i ja gu priđem otpozadi ovako i uvatim je oko struk
reko ćao ja sam švedja,brate,zovu me tako jer sam radeo u švetsku
ona onako se seknula, brate, baš sam joj napravio secku
i tu,brate, lele, evo opet sam se iznervirao,
samo kad se setim brate,poludim ako mi veruješ
kako je držim otpozadi ona se okreće prema meni i
znas sta će mi kaže "beži bre seljaku,smrdi ti iz usta"
lele,brate, kad je nisam ubio tu na lice mesta
znaš kolko sam se iznervirao,brate,samo što nisam eksplodirao,
i ovako sam je uvatio za vilice
i gurnem je u drugarice
a njoj dupe ovako radi,brate,usrala se
pa reko pgledaj se seljanko na sta ličiš,kašljago,
pa ne bi te ***** ni da mi daju sto miliona dolara
ovde da mi donesu ,da staviš kesu na glavu
ni tad te ne bi ****,* li ti familiju tvoju seljačku u dupe.
I tu njene drugarice nešto počele da mi kenjaju.
Reko "ćutite bre kokoške ,bre, da vam ne razvalim kenjaru"
i onako još jednom sam ih onako, brate, pogledao oštro
i samo sam se krenuo i otišo sam si kući
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top