Stariji muskarac- mladja zena

Diiivan odnos....:rolleyes:

Meni je taj odnos bio i vise nego dovoljan da konacno skinem ljagu sa sebe i da je prebacim na moje drugarice, prvo na jednu, a kad sam otkrila da je njima, drugaricama, to lepo, jos na jednu. Postavila sam stvari na svoje mesto, ako je do tad neko jos i bio u dilemi sta je on meni, on mi je tad postao tata, a nasla sam za tatu dostojne zamene da se ne oseca ostecenim, ako me je smatrao za neku vrstu sticenice.
 
Nina bre..uopsteno kazem..da se ljudi ne vodeci racuna o sebi osecaju kao starci koji kukaju kako su kilavi i nista ne preduzimaju da se tako ne osecaju i izgledaju ;).


uopsteno, za sve sto zelis da kazes, a nije po tvojim merilima
upotrebljavas imenice iskljucivo u zenskom rodu...
(naravno i sam znas u kojem kontekstu)
i kada govoris o muskarcima u poznim godinama reci ces "baba"...
i kada govoris o devojkama cesto ih nazivas "babadevojkama"...
ima toga jos...

p.s. ja te ne moram podsecati kakvim sve ruznim epitetima
obicno i iskljucivo etiketiras zene...onako uopsteno...
 
uopsteno, za sve sto zelis da kazes, a nije po tvojim merilima
upotrebljavas imenice iskljucivo u zenskom rodu...
(naravno i sam znas u kojem kontekstu)
i kada govoris o muskarcima u poznim godinama reci ces "baba"...
i kada govoris o devojkama cesto ih nazivas "babadevojkama"...
ima toga jos...
p.s. ja te ne moram podsecati kakvim sve ruznim epitetima
obicno i iskljucivo etiketiras zene...onako uopsteno...
Bas si me lose negde skapirala..merila i kriterijume koje imam su moja stvar i nigde nisam nista ruzno rekao ni za koga...ali da ne ispravljam krive drine
 
Nisi shvatila kako treba..nije poenta u tome sto bi SVI rekli...vec u tome da neko ko ima 60 godina ne moze da bude u psihofizickom smislu otac svome detetu on ako kako treba....bioloski moze da ga "napravi".ali..jedno je napraviti dete u poznim godinama a drugo je vaspitati i odgajati to dete..

Kuco ne budi na kraj srca:lol::lol::lol:
Treba imati jedno dete u tim penzionerskim godinama da trkne po hleb i novine:D kad se starija deca razidju svako na svoju stranu...;)
 
Prvo, ako se pitas, a pogotovu ako pitas na forumu (sem ako ne radis neku analizu i istrazivanje za faks) - zabatali...
Drugo - sve je individualno. Ako imas 18, velike su sanse da veza sa dosta starijim muskarcem bude cista patologija. Al ako imas 28 i vise, kao da razlike u godinama i nema.


Ja sam u dugoj vezi sa dosta starijim muskarcem i ni jednog trenutka mi velika razlika u godinama nije bila problem. Nije mi palo na pamet ni samu sebe da zapitm je li to u redu, a kamoli da pitam za misljenje totalne strance?!? Inace, on je uspesan i ostvaren muskarac, ja sam uspesna i samostalna mlada dama, nisam s njim zbog para, nisam s njim zbog prestiza, s njim sam jer nema kompleks od mene i moze da mi parira na svakom planu. Od mladjih "sladjih" nema vajde jer beze od zena koje im intelektualno, poslovno i na drugi nacin mogu predstavljati konkurenciju. Moji diplomirani i uspesni drugovi su u dugim vezama ili brakovima sa curama sa SSS, eventualno visom strucnom spremom, po mogucstvu sto inferiornijim poslom... A moje mr, dr, dipl i druge zaposlene, ostvarene i vrlo lepe prijateljice su sve od reda same... A one 2 koje nisu - e one su udate za starije muskarce...
 
Prvo, ako se pitas, a pogotovu ako pitas na forumu (sem ako ne radis neku analizu i istrazivanje za faks) - zabatali...
Drugo - sve je individualno. Ako imas 18, velike su sanse da veza sa dosta starijim muskarcem bude cista patologija. Al ako imas 28 i vise, kao da razlike u godinama i nema.


Ja sam u dugoj vezi sa dosta starijim muskarcem i ni jednog trenutka mi velika razlika u godinama nije bila problem. Nije mi palo na pamet ni samu sebe da zapitm je li to u redu, a kamoli da pitam za misljenje totalne strance?!? Inace, on je uspesan i ostvaren muskarac, ja sam uspesna i samostalna mlada dama, nisam s njim zbog para, nisam s njim zbog prestiza, s njim sam jer nema kompleks od mene i moze da mi parira na svakom planu. Od mladjih "sladjih" nema vajde jer beze od zena koje im intelektualno, poslovno i na drugi nacin mogu predstavljati konkurenciju. Moji diplomirani i uspesni drugovi su u dugim vezama ili brakovima sa curama sa SSS, eventualno visom strucnom spremom, po mogucstvu sto inferiornijim poslom... A moje mr, dr, dipl i druge zaposlene, ostvarene i vrlo lepe prijateljice su sve od reda same... A one 2 koje nisu - e one su udate za starije muskarce...

Pa to! I zauvek "piletina"!
 

Back
Top