Mala pomoc (za maticnu) oko sklapanja konfiguracije

AsSaSs1n

Zainteresovan član
Poruka
280
Treba da sklopim ortaku konfiguraciju od 300-400 evra bez monitora (i modema,misa i tastature :))
E sad ja sam mislio da uzme proc neki athlon obicni(2200+ pa navise kolko se bude imalo) posto za 64-bitni nema kes a sempron nece kupiti dok sam ja ziv,ram bi bio 2x256MB Kingston DDR400,graficka FX5200 cisti,hard Maxtor 120GB SATA i uzeo bi jos neku TV karticu.Takodje bi uzeo i DVD rezac neki Pioneer recimo 109D i eventualno CD rezac Teac/LG.Kuciste je Frontier Aurora za 25-30 evra.
Pitanje je koju plocu uz ovo da ima dual channel i koju TV karticu dobru ali ne preterano skupu ? Ja sam mislio neki Abit al mozda vi imate neku bolju ideju.
Unapred hvala i poz svima !
 
sirNemanjapro:
Xej, da ti nisi iz onog klana Assasin 3D :lol: Znash oni preradjuju dzojstike kao sto je moj, pa da ti ga posaljem da mi uradis? :D

Elem. Ne mozes tako da kupujes racunar!

Prva stavka ti je monitor, druga su ti tastatura i mis, a treca kanta. Pa ti razmisli. :roll:

Moj predlog ti je to.

Prvo nisam iz kog vec klana. Drugo ja NISAM rekao da je on vec kupio monitor,modem,misa i tastaturu vec mu je to ostalo od starog kompa ! I trece ako nemas nista pametno da kazes ili predlozis onda bolje cuti !
 
AsSaSs1n:
sirNemanjapro:
Xej, da ti nisi iz onog klana Assasin 3D :lol: Znash oni preradjuju dzojstike kao sto je moj, pa da ti ga posaljem da mi uradis? :D

Elem. Ne mozes tako da kupujes racunar!

Prva stavka ti je monitor, druga su ti tastatura i mis, a treca kanta. Pa ti razmisli. :roll:

Moj predlog ti je to.

Prvo nisam iz kog vec klana. Drugo ja NISAM rekao da je on vec kupio monitor,modem,misa i tastaturu vec mu je to ostalo od starog kompa ! I trece ako nemas nista pametno da kazes ili predlozis onda bolje cuti !


Suppport!

A inace Epox 8RDA+ ili 8rda3+. Veoma kvalitetno a sada i veoma pristupacno!
 

Back
Top