Kako da se pomirim sa bivsim deckom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pocela sam da ga lazem jer sam se plasila da mu kazem istinu. Pisali su mi drugi,ali ja sam zelela samo njega. Tera me da bacim mobilni,da se ispisem iz skole,pre mi je i trazio da se preseli kod njega. Ja imam 17,a on 21 god.

sta sta ?? !!??!

Da napustis skolu zbog njega i da te prravi posle nepismenu i da te podyebava kako zeli ??? da bacis mob pa da te niko ne moze zvati za hotline:?? + si Maloletna ???!?!?!

Taj ti ne misli dobro :kafa:
 
Najbolje bi ti bilo da ga zaboraviš i otpišeš za sva vremena. Pored njega samo može da ti bude još gore nego što je sad. Na stranu to što si ga ti lagala, to jeste loše, ali on ili može i hoće da predje preko toga ili ne. A takve vrste mučenja, ucenjivanja i želje za dominacijom i kontrolom su već patologija. I te igrice toplo-hladno. Malo te volim, malo ne, pa te malo mučim, pa bih sve sa tobom. :roll: I kakva je to ljubav ako on traži od tebe nešto što bi te unesrećilo, da ne kažem nešto što je skroz nenormalno. Da se preseliš kod njega??? Baciš telefon? Da napustiš školu??? :eek: Znači da nemaš nikoga i ništa osim njega, da bi mu jel' "dokazala" svoju ljubav. A ne bi mu dokazala ni tada, to budi sigurna, bio bi prema tebi samo još gori. Stavi na stranu osećaj krivice koji možda imaš zbog svojih laži, ali nećeš valjda zbog toga da pristaneš na bilo šta, samo da bi nešto kao dokazala. Dakle, pamet u glavu, niko, pa ni on, nije vredan toga da zgaziš samu sebe.
A kako da se pomiriš sa njim? Pa recimo da mu kažeš da si svesna da si pogrešila i da si spremna da zbog toga ispaštaš na sve moguće načine koji njemu padnu na pamet, i to tako dokle god on hoće, i da si spremna na sve njegove uslove i želje, i da naravno i pored toga svega ne očekuješ od njega ništa, ali da ćeš ga ti naravno bez obzira na sve ovo bezuslovno voleti. :lol:
Ili da mu jednostavno kažeš - uzmi ili ostavi i ne vraćaj se :aha:
 
Verovatno da je neka spam tema, ali svejedno... dete, imaš li roditelje? Kad su se oni uzeli?
Pitaj ih (pod uslovom da su normalni) šta misle?
Hoćeš da bežiš na selo kod mladoženje? Super, idi i čerupaj kokoši i okopavaj kukuruz dok
tvoje društvo završava studije i živi život svojstven omladini u tim godinama.
 
Bila sam u vezi 9,5 meseci,na pocetku je bilo sve ok. Bili smo presrecni oboje,zeleli smo ozbiljnu vezu. Ali ja sam pocela da ga lazem. Cak sam ga i lagala kada nisam imala razloga. Takva ranije nisam bila,ali sam pocela da ga lazem jer sam se plasila da cu ga izgubiti ako priznam sve. Izgubio je poverenje u mene. Trazi da radim neke stvari koje idu meni na stetu. I kada uradim nesto pogresno on odma raskida,ne javlja se po par dana,a ja ga svake sekunde zovem i pisem. 7 meseci mi nije rekao da me voli. Pre dva dana je rekao da me voli,da je shvatio da ne moze bez mene i da zeli da se pomirimo. Nisam htela odma da pristanem,cutali smo oboje posle par sekundi rekao je da se zezao. Videli smo se pre dva dana i otad se nije javljao. Sta da radim? Da li trebam da ga pustim da se smiri malo ili da nastavim i dalje da ga zovem?
Ponudi mu drugaricu :lol:
 
Bila sam u vezi 9,5 meseci,na pocetku je bilo sve ok. Bili smo presrecni oboje,zeleli smo ozbiljnu vezu. Ali ja sam pocela da ga lazem. Cak sam ga i lagala kada nisam imala razloga. Takva ranije nisam bila,ali sam pocela da ga lazem jer sam se plasila da cu ga izgubiti ako priznam sve. Izgubio je poverenje u mene. Trazi da radim neke stvari koje idu meni na stetu. I kada uradim nesto pogresno on odma raskida,ne javlja se po par dana,a ja ga svake sekunde zovem i pisem. 7 meseci mi nije rekao da me voli. Pre dva dana je rekao da me voli,da je shvatio da ne moze bez mene i da zeli da se pomirimo. Nisam htela odma da pristanem,cutali smo oboje posle par sekundi rekao je da se zezao. Videli smo se pre dva dana i otad se nije javljao. Sta da radim? Da li trebam da ga pustim da se smiri malo ili da nastavim i dalje da ga zovem?

a da li si ti njemu rekla da ga volis?
hihihihihihihihi
 
Bila sam u vezi 9,5 meseci,na pocetku je bilo sve ok. Bili smo presrecni oboje,zeleli smo ozbiljnu vezu. Ali ja sam pocela da ga lazem. Cak sam ga i lagala kada nisam imala razloga. Takva ranije nisam bila,ali sam pocela da ga lazem jer sam se plasila da cu ga izgubiti ako priznam sve. Izgubio je poverenje u mene. Trazi da radim neke stvari koje idu meni na stetu. I kada uradim nesto pogresno on odma raskida,ne javlja se po par dana,a ja ga svake sekunde zovem i pisem. 7 meseci mi nije rekao da me voli. Pre dva dana je rekao da me voli,da je shvatio da ne moze bez mene i da zeli da se pomirimo. Nisam htela odma da pristanem,cutali smo oboje posle par sekundi rekao je da se zezao. Videli smo se pre dva dana i otad se nije javljao. Sta da radim? Da li trebam da ga pustim da se smiri malo ili da nastavim i dalje da ga zovem?

uzmi procitaj neku dobru knjigu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top