Gledam nesto forumase... pa racunam...

Mnogi zivotni problemi se na ovom mestu mogu tako lako reci ali i zaboraviti.Forum je mesto koje rado posecujem kada mi je dosta prijateljskih odobravanja i osuda.Jednostavno,ovde nikad nisam izasla sa nekim problemom(osim sa problemom vezenim za jedan program)jer ne ocekujem nikakav savet odavde.
Ovde sam da bih KOMUNICIRALA najcesce bez neke posebne teme.
MIsim da je pogresno ljude ocenjivati na osnovu njihovih postova.Moze se govoriti samo o njihovoj duhovitosti jer se ona najbolje izrazava verbalno.
Ja sam ovde u satima cekanja i odmora.Ali ubrzo i to prestaje tkao da cemo videti za kasnije.
 
loop:
Gospodine Codemaker,

Od mene je stvarno dosta, od današnjeg dana pa u naredna tri meseca ja se više neću povezivati na internet.Zaista ne želim da postanem debil kojem je samo komp i net u mislima, pa čak i o tome sanja.Opasna je navlakuša ovaj virtuelni svet, čak bi ga mogao svrstati u bolesti zavisnosti.
Jasno se mogu primetiti nickovi koji svoj život žive baš na ovom forumu (ili nekom drugom) praveći se da im je sve super, a real je sasvim drugačiji! E da ne bi postao kao ti nickovi (nama ih mnogo ali ih ipak ima) ja sebi dajem tri metra voljno.Odoh bre čoveče da živim punim plućima, da igram basket, da se penjem na planine,da nadjem devojku(dve,tri), da pomognem tati, da pričam sa sestro,...
Hoću da živim onako kako treba da se živi a ne da po ceo dan sedim i forumarim , da menjam karaktere kao što menjam i nickove.Siguran sam da će mi 3 meseca biti sasvim dovoljno da organizujem svoj život kako treba, pa da posle toga dodjem i prikljucim se na net sat-dva potražim ono što me interesuje, malo se ispričam sa cool likovima, i nastavim normalno da funkcionišem.Odoh da volim!!!
Eto toliko zasad od mene pa se pišemo tamo negde sredinom avgusta(naravno pod nekim drugim nickom)...do sledećeg konektovanja pozdrav CARE :wink:

O D J A V A
Tvoj izbor prijatelju :)
Samo, sto se obrati meni, pa ce me grize savest sto forum izgubi jednog clana :(
Ipak mislim da se sve moze kombinovati, al' pametnim "tajmingom"...
Sretno ti bilo! (vratices se ti, kad-tad...)
 
Pa naravno da cu se vratiti.Nisam ja slucaj koji sam opisao.Samo sam se zezao :twisted: Hteo sam da vidim kakvi ce biti komentari

@Aphroditi
Curo ti si jedno divno bice.Prepoznajes ljude u nevolji i saosecas sa njima, i sto je najvaznije verujes u ljude.Hvala ti sto postojis
8.gif




@VisionOfDisorder
Garantovano 'ocu.Najvise za 100godina, obecavam :wink:

@divlja u srcu
Tako je zanimljivije :P

@Vragolasta Amfibija
Ti bas znas da forumaris.Nema neki smajli sto poklanja nagradu ali njega bi stavio ovde

@Lexa
Ma njoj sam javio na pp da se samo salim, jer ima slabo srce pa sam se bio zabrinuo, a ona nasla se pametna pa to objavila NO-NO :evil:

@codemaker
Bilo mi malo glupo da zapocinjem novu temu zbog ovoga, a tvoja se nasla bas pogodna, ustvari ona mi je i dala ideju.Nista licno :wink: Loop is back

@DisMisaL
Sta je to FIK :?:

Narode nadam se da se ne ljutite zbog ove neslane sale :oops:
Ma idem ja ipak da promenim nick ovaj pregurao 600 :roll:
Ne brinite necu menjati i karakter :wink:

 
loop:
Ja definitivno ne znam da odvojim real od virtual :oops:

salim se znam ali sam se bukvalno navukao na ove forume, ali verujem da je to samo prolazna faza, pa necu valjda ceo zivot da forumarim :?

Neces.Kasnije u zivotu ces da kuvaris,peglaris,vaspitaris ili cak i da forumaris na forumu Saksijsko cvece-DA ili NE... :lol:
Prema tome,cuti i uzivaj dok tako lako i samo forumaris.nada(m se da ostala tarenja ne taris) :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top