Kada ste poslednji put uradili nešto ludo i šta je to bilo?

Ludiram se sve vreme, naročito sa sestričinom. I sa vama.
Ludiram se svuda, kad bolje razmislim. Luda (imenica) sam, i ovaj život sam odlučila ludo da proživim, premda ne bez intelekta.
Poluda jesam, ali nisam nikakav kreten.
U lice sam spremna osobi reći da prosto prestane da s*re, a lično se staram da ostavim intelektualni trag i da ne "s*rem" nikome ni za šta.
 
Poslednja izmena:
Ludiram se sve vreme, naročito sa sestričinom. I sa vama.
Ludiram se svuda, kad bolje razmislim. Luda (imenica) sam, i ovaj život sam odlučila ludo da proživim, premda ne bez intelekta.
Poluda jesam, ali nisam nikakav kreten.
U lice sam spremna osobi reći da prosto prestane da s*re, a lično se staram da ostavim intelektualni trag i da ne "s*rem" nikome ni za šta.
Tako treba ❤️
a neku posebnu situaciju da li imaš, baš me zanima zato sam stavila ovaj naslov, nešto što je baš bilo ludo, neka ono "fiks ideja" 😂
 
Tako treba ❤️
a neku posebnu situaciju da li imaš, baš me zanima zato sam stavila ovaj naslov, nešto što je baš bilo ludo, neka ono "fiks ideja" 😂
Alapača ide okolo i brblja bez trunčice obzira i intelekta.
Kaže: "Ja pričam samo Is-tinu!"
"Ne umeš ni da akcentuješ pravilno tu reč, a laješ okolo terana raznim demonima i protiv sopstvene dece, ne samo protiv mene.
Ajde, draga spodobo, o'ladi, poješće te inače neko veliko zlo!"
 
Прошле недеље пређох 500км без резервне гуме.

Već 10 godina vozim bez rezervne gume :D

Ne znam dal se racuna u ludo, ali prosao sam jutros kroz crveno, a inace stalno tu prolazim jer je uslovno, nikad zive duse nema na toj raskrsnici i znam da nema kamera (jer do sad bi mi uzeli dozvolu) :D
 
Već 10 godina vozim bez rezervne gume :D

Ne znam dal se racuna u ludo, ali prosao sam jutros kroz crveno, a inace stalno tu prolazim jer je uslovno, nikad zive duse nema na toj raskrsnici i znam da nema kamera (jer do sad bi mi uzeli dozvolu) :D
Еее, али колико су од тога неасфалтиране вукојебине?

А за црвено но комент, јеси ли бар стао да се увериш да нема никог?
 
Еее, али колико су од тога неасфалтиране вукојебине?
Nula :D
А за црвено но комент, јеси ли бар стао да се увериш да нема никог?

Vidi se vec sa 50 metara pre ulaska u raskrsnicu da li ima ili nema nikoga. Nikada ne bih ugrozio druge ni sebe u saobracaju, naravno, semafor je debilan na tom mestu, ne znam cemu sluzi :D
 

Back
Top