na slepo

huaniiiita

Početnik
Poruka
36
upoznate devojku na internetu(ili bilo kako), cujete se sa njom duze vremena, znate dosta o njoj, pricate o svemu, super se slazete.
treba da se konacno sretnete. sta cete u tom momentu zeleti?ako vam se ona svidela kao osoba, koliko vam je bitan njen izgled? na sta cete najvise obratiti paznju? kako cete se ponasati posle vaseg susreta ako vam se ona zaista svidela a kako ako nije? da li cete je zvati isto kao i ranije ili vise/manje? kako cete se ponasati ako hocete da vam bude devojka a kako drugarica( ovo se odnosi i na susret i posle njega)?
 
huaniiiita:
upoznate devojku na internetu(ili bilo kako), cujete se sa njom duze vremena, znate dosta o njoj, pricate o svemu, super se slazete.
treba da se konacno sretnete. sta cete u tom momentu zeleti?ako vam se ona svidela kao osoba, koliko vam je bitan njen izgled? na sta cete najvise obratiti paznju? kako cete se ponasati posle vaseg susreta ako vam se ona zaista svidela a kako ako nije? da li cete je zvati isto kao i ranije ili vise/manje? kako cete se ponasati ako hocete da vam bude devojka a kako drugarica( ovo se odnosi i na susret i posle njega)?
Pa valjda cete razmeniti slike pre nego sto se sretnete. :roll:
 
Ko zna čije


upravo zbog toga nije bilo razmene fotki. ali recimo da oboje izgledaju ok.samo je bitno ko se kome svideo a ko nije.ukusi su razliciti. osim toga mislim da ste pomerili teziste teme. daj, ljudi, uzivite se malo.
 
huaniiiita:
upoznate devojku na internetu(ili bilo kako), cujete se sa njom duze vremena, znate dosta o njoj, pricate o svemu, super se slazete.
treba da se konacno sretnete. sta cete u tom momentu zeleti?ako vam se ona svidela kao osoba, koliko vam je bitan njen izgled? na sta cete najvise obratiti paznju? kako cete se ponasati posle vaseg susreta ako vam se ona zaista svidela a kako ako nije? da li cete je zvati isto kao i ranije ili vise/manje? kako cete se ponasati ako hocete da vam bude devojka a kako drugarica( ovo se odnosi i na susret i posle njega)?

Pa ponasaj se kao da ste se upoznali na bilo kom drugom mestu... Normalno, opusteno i onako kakva jesi... :D

Sve drugo vec... :roll:
 
Mnogo je gore ako uživo više ne priča o istim stvarima, razmišlja drugačije nego preko neta i uopšte ponaša kao druga osoba.
 
...to o izmenjenoj priči što pominje D. sam zaboravila.
ali nekako ne verujem da je moguće.
mislim, ako si ga dovoljno provalila dok ste pričali, ne bit trebalo da bude iznenađenja te vrste.
 
Ja sam se jednom zajebao na tu foru. Opisa mi ona kako je riba do jaja i sl. Odem ja na slepaka kad ono da ne poverujes. Noćna mora! I šta čovek da joj kaže kad ona stvarno misli da je riba do jaja?
Izbegavaj sastanke na slepo. To je neviđena glupost.
 
Muškarac_bg:
Ja sam se jednom * na tu foru. Opisa mi ona kako je riba do jaja i sl. Odem ja na slepaka kad ono da ne poverujes. Noćna mora! I šta čovek da joj kaže kad ona stvarno misli da je riba do jaja?
Izbegavaj sastanke na slepo. To je neviđena glupost.

I ja sam to pricao na forumu jer mi se desilo isto ali sam se zeznuo kao moron vise puta. Zbog toga smatram da su na forumu sve odroni i gabori jer koliko vidim zenski deo se ne zali na svoje susrete na slepo. Ili je muski deo u najmanju ruku prosecan ili su one tolike lopate da su muskarci ma kakvi bili za njih bozji dar.
 
pa sigurno ne bih unapred investirao energiju u nesto sto nisam video i to dalje razradjivao na netu po sistemu macke u dzaku. sto ne znaci da ne bih otisao na blind date, naprotiv, sto da ne.

sto se psihe tice, brzo provalim ako je na drugom kraja kabla neka glupaca. te svoja ocekivanja za susret prilagodjavam jos na netu opazenom cinjenicnom stanju. pametan covek moze simulirati kretena, prilagodjavati se raznim nizim nivoima radi neke koristi, obratno ne vazi, glupaca ce uvek biti glupaca i to je nemoguce sakriti, na netu ili van njega.
e sad, glupace su jedan kontinuum gde su na jednom kraju one sponzoruse, umisljene, isfolirane, koje pate od moci i drustvenog ugleda. kod takvih procedura je jasna, muskarac se prvo mora nagutati plasirane biovlasti, od progutanog napraviti i izbacivati spolja kao nesto kreativno i duhovito sto ce sagovornicu kao oboriti na teme, te njegov tako ulozeni trud rezultirace susretom pod uslovom da prodje testove fizickog izgleda i socijalne moci.
drugi kraj ovog kontinuuma glupaca cine one konvencionalne devojke, ustogljene, fine i dobre, vaspitane, pune su tabu tema, volele bi "normalnog" decka. one su do zla boga socijalno robotizovane, za razliku od sponzorusa koje mogu pokazati vise lica.
mada, ja se vec odavno klonim chata, mnogo nevaljalih devojaka luta njime, a i postao sam alergican na net-biovlast, tu sveprisutnu pojavu zenske dominacije u sajber prostoru, koja poput polenovog praha raznesenog vetrom s lakocom obara i najace alfa muzjake.
 
Nekad je glupača ustvari isfolirana pametnica....

Kao što ti simuliraš , tako i ona simulira . A koji bi bili motivi toga....

Pa dečko nemaju svi mušku , logičku , prostu, linearnu , stratešku , i na neki način iskrenu psihu...
 
random_cloud_form:
pa sigurno ne bih unapred investirao energiju u nesto sto nisam video i to dalje razradjivao na netu po sistemu macke u dzaku. sto ne znaci da ne bih otisao na blind date, naprotiv, sto da ne. 8)

sto se psihe tice, brzo provalim ako je na drugom kraja kabla neka glupaca :roll: . te svoja ocekivanja za susret prilagodjavam jos na netu opazenom cinjenicnom stanju 8) . pametan covek moze simulirati kretena, prilagodjavati se raznim nizim nivoima radi neke koristi, obratno ne vazi, glupaca ce uvek biti glupaca i to je nemoguce sakriti, na netu ili van njega. :evil:

e sad, glupace su jedan kontinuum gde su na jednom kraju one sponzoruse, umisljene, isfolirane, koje pate od moci i drustvenog ugleda. kod takvih procedura je jasna, muskarac se prvo mora nagutati plasirane biovlasti, od progutanog napraviti i izbacivati spolja kao nesto kreativno i duhovito sto ce sagovornicu kao oboriti na teme, te njegov tako ulozeni trud rezultirace susretom pod uslovom da prodje testove fizickog izgleda i socijalne moci.
:D :D :P


drugi kraj ovog kontinuuma glupaca cine one konvencionalne devojke, ustogljene, fine i dobre, vaspitane, pune su tabu tema, volele bi "normalnog" decka. one su do zla boga socijalno robotizovane, za razliku od sponzorusa koje mogu pokazati vise lica.
mada, ja se vec odavno klonim chata, mnogo nevaljalih devojaka :?:

luta njime, a i postao sam alergican na net-biovlast :P :P :D , tu sveprisutnu pojavu zenske dominacije u sajber prostoru, koja poput polenovog praha raznesenog vetrom :lol: s lakocom obara i najace alfa muzjake. :shock:
 
da, taj rizik da se pravi gorom postoji ali nije od znacaja.
foliraju se obicno po javnim chatovima i forumima, manje u privatnom chatu, kakav je icq. ovde u privatnom icq chatu, nema potreba za pravljenjem poza i trudom, zenka ce eventualno samo da se ponasa iz svog idealnog ja, dakle pravice se onakvom kakva bi zelela biti a ne kakva zaista jeste. ali sam njen sistem vrednosti koji se naslucuje je dovoljan da se shvati s kim imas posla.
ti si taj koji se mora truditi i primeniti razlicite pristupe, jer ti bi zeleo da pravis zurku u njenom intimnom privatnom prostoru, ej, pa ne moze to tek tako, moras proci testove i dobiti za pocetak pozitivnu ocenu studije izvodljivosti. da ni ne pominjem sto je non stop kontaktiraju drugi chateri, kojih je na netu bar 10 puta vise od zena....
 
huaniiiita:
upoznate devojku na internetu(ili bilo kako), cujete se sa njom duze vremena, znate dosta o njoj, pricate o svemu, super se slazete.
treba da se konacno sretnete. sta cete u tom momentu zeleti?ako vam se ona svidela kao osoba, koliko vam je bitan njen izgled? na sta cete najvise obratiti paznju? kako cete se ponasati posle vaseg susreta ako vam se ona zaista svidela a kako ako nije? da li cete je zvati isto kao i ranije ili vise/manje? kako cete se ponasati ako hocete da vam bude devojka a kako drugarica( ovo se odnosi i na susret i posle njega)?

Ja bas treba da se vidim sa jednom devojkom i sve nesto odlazem,bas zato sto ne znam kako cu se ponasati ako to nije to sto ja "ocekujem" :?
 
Srdj@n:
huaniiiita:
upoznate devojku na internetu(ili bilo kako), cujete se sa njom duze vremena, znate dosta o njoj, pricate o svemu, super se slazete.
treba da se konacno sretnete. sta cete u tom momentu zeleti?ako vam se ona svidela kao osoba, koliko vam je bitan njen izgled? na sta cete najvise obratiti paznju? kako cete se ponasati posle vaseg susreta ako vam se ona zaista svidela a kako ako nije? da li cete je zvati isto kao i ranije ili vise/manje? kako cete se ponasati ako hocete da vam bude devojka a kako drugarica( ovo se odnosi i na susret i posle njega)?

Ja bas treba da se vidim sa jednom devojkom i sve nesto odlazem,bas zato sto ne znam kako cu se ponasati ako to nije to sto ja "ocekujem" :?

Nece biti sigurno to sto ocekujes. Ali budi dzentlmen, zagrizi metak. Istrpi sat-dva, izgutaj knedle. Dodji kuci, istusiraj se, naspavaj se i ...
sutra je novi dan.
 

Back
Top