Kako.....?

pa nek vam ne bude primarna komunikacija, radite nesto drugo a pricanje svedite na sporednu stvar. npr idite na stoni tenis ili tako nesto, uz igru i zezanje opusticete se jer se psih mehanizmi odbrane iscrpe a nervoza prazni kroz igru
 
Ellla:
Zanima me kako zapoceti dobro druzenje sa nekim tipom?Znam-komunikacija..ali ako tip nije bas pricljiv...kako ga zaintresovati za druzenje,a i da mene bolje upozana? :)

Mislim da sam negde već odgovarao na ovu temu :?: Kao što rekoh jedino ćeš uspeti ukoliko se izazovno oblačiš, dok pričaš pućiš usne, osmehuj se stalno i ˝sevaj očima˝, zamoli ga da ti pripali cigaretu i tad iskoristi priliku da se nagneš malo napred da ti vidi grudi....( 8)). ž
Znači , nema šanse da mu ne privučeš pažnju :P .
Da, obavezno mu reci kako se u poslednje vreme osećaš nezaštićeno i uplašeno u ovom surovom svetu i pitaj ga šta on misli o tome.

Oborićeš ga s nogu 100% :wink:
 
Muškarac_bg:
Ellla:
Zanima me kako zapoceti dobro druzenje sa nekim tipom?Znam-komunikacija..ali ako tip nije bas pricljiv...kako ga zaintresovati za druzenje,a i da mene bolje upozana? :)

Mislim da sam negde već odgovarao na ovu temu :?: Kao što rekoh jedino ćeš uspeti ukoliko se izazovno oblačiš, dok pričaš pućiš usne, osmehuj se stalno i ˝sevaj očima˝, zamoli ga da ti pripali cigaretu i tad iskoristi priliku da se nagneš malo napred da ti vidi grudi....( 8)). ž
Znači , nema šanse da mu ne privučeš pažnju :P .
Da, obavezno mu reci kako se u poslednje vreme osećaš nezaštićeno i uplašeno u ovom surovom svetu i pitaj ga šta on misli o tome.

Oborićeš ga s nogu 100% :wink:
Vidi ti njega...pa zenska pita kko da pocne druzenje s njim a ne da ga juri odmah za krevet... :D ako sam ja dobro razumela ona pita kako da zapocne druzenje, znaci po meni da sazna sta ga interesuje, od knjiga muzike filmova i da se vrti oko tih tema...a posle kad covek stekne utisak o njoj moze da dodje i do intimnijih stvari...ispada bre da samo treba da vas zavodimo i mrnjaucemo...ne znam ako nisam u pravu eto demantuj me...
 
Muškarac_bg:
Mislim da sam negde već odgovarao na ovu temu :?: Kao što rekoh jedino ćeš uspeti ukoliko se izazovno oblačiš, dok pričaš pućiš usne, osmehuj se stalno i ˝sevaj očima˝, zamoli ga da ti pripali cigaretu i tad iskoristi priliku da se nagneš malo napred da ti vidi grudi....( 8)). ž
Znači , nema šanse da mu ne privučeš pažnju :P .
Da, obavezno mu reci kako se u poslednje vreme osećaš nezaštićeno i uplašeno u ovom surovom svetu i pitaj ga šta on misli o tome.

Oborićeš ga s nogu 100% :wink:

hehe, ili ti down blouse with purpose, mudar potez, mudar potez... muskarac bg ocigledno je dobro provalio zenske fore, da, sprovedi to u delo mala, pa javi rezultate, mada, bojim se da si i sama stidljive prirode
 
Muškarac_bg:
Ellla:
Zanima me kako zapoceti dobro druzenje sa nekim tipom?Znam-komunikacija..ali ako tip nije bas pricljiv...kako ga zaintresovati za druzenje,a i da mene bolje upozana? :)

Mislim da sam negde već odgovarao na ovu temu :?: Kao što rekoh jedino ćeš uspeti ukoliko se izazovno oblačiš, dok pričaš pućiš usne, osmehuj se stalno i ˝sevaj očima˝, zamoli ga da ti pripali cigaretu i tad iskoristi priliku da se nagneš malo napred da ti vidi grudi....( 8)). ž
Znači , nema šanse da mu ne privučeš pažnju :P .
Da, obavezno mu reci kako se u poslednje vreme osećaš nezaštićeno i uplašeno u ovom surovom svetu i pitaj ga šta on misli o tome.

Oborićeš ga s nogu 100% :wink:

Oboriće ga milion posto, pašće ko pokošen. Ma već mu vidim facu, ona pući usta, izbacila sesi, dimi i kao joj što je mene strah, ja sam tako nezaštićena.
Ako to ne upali...

Sad stvarno, mora da decko ima nešto što ga interesuje u životu i o čemu voli da priča, moj drug je vrlo neverbalan na svakodnevne teme, ali ako ga pitam nešto o antivirusima i bilo šta o kompjuterima, ne mogu da dođem do reči. Tako da ispitaj šta ga zanima, a posle ćete lakše.
 
Muškarac_bg:
Ellla:
Zanima me kako zapoceti dobro druzenje sa nekim tipom?Znam-komunikacija..ali ako tip nije bas pricljiv...kako ga zaintresovati za druzenje,a i da mene bolje upozana? :)

Mislim da sam negde već odgovarao na ovu temu :?: Kao što rekoh jedino ćeš uspeti ukoliko se izazovno oblačiš, dok pričaš pućiš usne, osmehuj se stalno i ˝sevaj očima˝, zamoli ga da ti pripali cigaretu i tad iskoristi priliku da se nagneš malo napred da ti vidi grudi....( 8)). ž
Znači , nema šanse da mu ne privučeš pažnju :P .
Da, obavezno mu reci kako se u poslednje vreme osećaš nezaštićeno i uplašeno u ovom surovom svetu i pitaj ga šta on misli o tome.

Oborićeš ga s nogu 100% :wink:

da mozhda moze da privuche i paznju producenta cirkusa :twisted:
 
Ellla:
Zanima me kako zapoceti dobro druzenje sa nekim tipom?Znam-komunikacija..ali ako tip nije bas pricljiv...kako ga zaintresovati za druzenje,a i da mene bolje upozana? :)
Upisi elektro :D . Tamo se druzis svaki dan.

P.S. Mada mi se cini da mislis na nekog odredjenog, druzi se sa nekim ko se druzi sa njim pa otkrijes sta ga interesuje, pa se i ti zainteresujes za to, pa razmenis utiske i onda opusteno...
 
ariela:
Vidi ti njega...pa zenska pita kko da pocne druzenje s njim a ne da ga juri odmah za krevet... :D ako sam ja dobro razumela ona pita kako da zapocne druzenje, znaci po meni da sazna sta ga interesuje, od knjiga muzike filmova i da se vrti oko tih tema...a posle kad covek stekne utisak o njoj moze da dodje i do intimnijih stvari...ispada bre da samo treba da vas zavodimo i mrnjaucemo...ne znam ako nisam u pravu eto demantuj me...

Pa ja to i kažem. Tako neka počne druženje i sve će biti u redu. Veruj mi to je sve što njega interesuje vezano za nju. Šta ga briga koje knjige čita i koje filmove gleda?! Ionako ako se smuvaju imaće dosta vremena da se smaraju sa tim glupim temama. Bitno je da na početku bude vatreno, erotično, napaljujuće.... :twisted:

Samo fali da počne od samog početka da ga davi sa pitanjima koje knjige čita :shock: .
Od takve bih pobego glavom bez obzira! 8)

Ribo, poslušaj moj savet i uspeh ti je zagarantovan :wink:

P.S. Zaboravio sam da ti kažem da piće obavezno piješ na slamčicu sa napućenim ustima (naravno).
 
random_cloud_form:
pa nek vam ne bude primarna komunikacija, radite nesto drugo a pricanje svedite na sporednu stvar. npr idite na stoni tenis ili tako nesto, uz igru i zezanje opusticete se jer se psih mehanizmi odbrane iscrpe a nervoza prazni kroz igru
meni se čini da je tip više za biblioteku :lol:
 
uhhh... te ćutljive zaobilazim. sorry, ne mogu da ti pomognem.

p.s. no, obavezno utvrdi je li glup pa ćuti ili je nešto drugo u pitanju :wink:
 
CaLiMeRo:
Betty:
Mislim, sto bi muskarci imali interes da se druze sa zenama / s interneta ?

Ili sa ženama inače? (mislim, nevezano za Internet)
Ne sećam se da je neko nekad hteo da se upozna sa mnom da bi se družio... muvanje pre svega...

ma hoće da se druže. Kad moraju :lol:
Kad su kolege, npr. :wink:

A šta fali što te muvaju, jel ti smeta to? Mora da smeta :?

A muškarci s interneta, čisto sumnjam - ako je dejt 1 na 1, nemam dilemu št ahoće od ženske
 

Back
Top