celulit pobediv?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A pazi postavku stvari. U startu se ide na to da je celulit skoro više muški problem nego ženski i da su oni ti kojima smeta, a ne žene. Recimo da imaš 20 kila viška i tvoj dečko/muž kaže da te voli kakvu god i da si mu lepa... ti bi i dalje volela da smršaš, ili bi ti odjednom bilo svejedno pa bi nastavila da se gojiš?

De bi neko normalan skretao paznju sa svojih mana na druge ajte molim te
Joj, što volEm kad žeMska sve zna... :zaljubljena:
Jesi vido a ko baba vanga
 
šta hvali celulitu...
Kako kazu " zena bez celulita je kao pomorandza bez kore" :zcepanje:


Pomazu oblozi od caja od brsljana. U vrelu vodu se ubaci lisce brsljana ( onako da bude dosta lisca ) kuva nekoliko minuta. Kad se prohladi procediti, kvasiti pamucne krpe i obavijati oko nogu ( jos bolje od helanki starih odseci nogavice pa pokvasiti u caj i navuci na noge . Tako svaki dan
Sigurno pomaze, samo sto ispocetka sve izgleda jos gore ,izgleda kao da se naprave vece " rupe ' po nogama . Medjutim to vremenom nestane , koza se zategne i postane glatka a celulita nema ni kad se stisne izmedju dva prsta.
Kasnije sam imala priliku da procitam da se prvo rastvara "mladji" celulit a kasnije " stariji" i da se zato prvo javlja pogorsanje tj. deo celulita nestao a drugi deo je jos tu
Postoje i neke kreme od brsljana ali rezultati nisu tako sjajni
 
hvala na odgovoru! ;)

nemam puno, ali me nervira. vise je povrsinski, zato se nadam da ce se smanjiti za 3-4 nedelje...

pocecu sa masazama i sa tim brsljenom...

koliko traju te masaze uopste? :)

22 god, 177cm, i 60kg, hvala na pitanju... :D
 
hvala na odgovoru! ;)

nemam puno, ali me nervira. vise je povrsinski, zato se nadam da ce se smanjiti za 3-4 nedelje...

pocecu sa masazama i sa tim brsljenom...

koliko traju te masaze uopste? :)

22 god, 177cm, i 60kg, hvala na pitanju... :D

Intezivnije vežbaj, konzumiraj 2l vode, puno povrća i citrusa, kaži pa-pa čipsu, pomfritu i bečkoj i eto ti rezultata. Mislim, možeš uplatiti i mezo ili "gipsane pantalonice" ali rezultati su ti kratkotrajni. Srećno:)
 
hvala na odgovoru! ;)

nemam puno, ali me nervira. vise je povrsinski, zato se nadam da ce se smanjiti za 3-4 nedelje...

pocecu sa masazama i sa tim brsljenom...

koliko traju te masaze uopste? :)

22 god, 177cm, i 60kg, hvala na pitanju... :D

Nemamo isti broj godina al´smo u centim visoke i u kilo teske:p...ja bih ti savetovala trcanje, dizanje tegova, onih cuda u teretani za noge, i cucnjeve. To je zakon za brzopotezno skrivanje celulita...misici dodju odozgo i nis´se ne vidi...
 
Celulit skida znoj koji se luči tokom treniranja i vežbanja, kad bismo se samo pumpale video bi se još više :lol:
Dakle znoj i ishrana sa manje soli i šećera i to je to. Možeš da jedeš i svinjsku mas' za doručak ručak i večeru, štetiće nekim drugim delovima tela ali neće stvarati celulit ako je pre toga dobro ne posoliš.
 
meni su masaze super pomogle, bas se video rezultat. sad sam isla na neku vibromasazu, masina mesto ruku, pa je delotvornije, rezultati su stvarno super. ali moram priznati da su mi bolji rezultati kada i ja malo pripazim o ishrani i malo vezbam. na zalost carobni stapic ne postoji.. :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top