celulit pobediv?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo je!
sad kupila caj protiv celulita iz apoteke Josif Pančić i thiomucase gel.
pa kad se sredim,pa se zategnem,pa se namontiram.pa ima sve da vas iznenadim!
jedino sranje caj se pije 4 puta dnevno.kako da ga kuvam u kancelariji jbt?
treba mi sad reso,sudic,cediljka.
ma mislim ovo nema kraja.
 
vidis ako bih zagrejala ricinusovo pa dodjes ti da me tupim ziletom brijes,usput mozes i da me izmasiras.i da mi se divis naravno.
muske ruke,jake,dlakave,kvrgave,pa kad me stisnu,pa ima bre da se istopim momentalno!
 
Struja:
evo je!
sad kupila caj protiv celulita iz apoteke Josif Pančić i thiomucase gel.
pa kad se sredim,pa se zategnem,pa se namontiram.pa ima sve da vas iznenadim!
jedino sranje caj se pije 4 puta dnevno.kako da ga kuvam u kancelariji jbt?
treba mi sad reso,sudic,cediljka.
ma mislim ovo nema kraja.


ne treba ti. skuvaj ujutru celu kolicinu koju ces piti u toku dana.
 
Drugarica mi je bila na anticelulit masazi pre neki dan i mogu slobodno reci da je ono katastrofa.Ona mi se pozalila da su joj izasli podlivi,i ja kontam prica o par modrica,jos se sva uzgoropadila pricajuci joj kako od toga ne sme da ima ni jednu a ne par modrica.Kad mi ona pokaza-dorbo se nisam onesvestila.Na obe butine po jedna modra traka sirine oko 10 cmi to duz cele butine.I jos nekoliko modrica pride.Ono modro,ko da je neko posteno istukao,kapilari popucali,ma masakr.Kao jos joj je "maserka" rekla da ce joj koza "reagovati" ako je osetljiva?Ma da je meni to uradila mislim da bih je zadavila jedmnom rukom.Devojka nije mogla da spava dve noci,tesko hoda,i ko zna kada ce moci da obuce nesto iznad kolena a treba na more uskoro.Grozno koliko neki ljudi umeju da iskoriste nase probleme.
 
Umesto sto trazite neka sredstva za koja se prica da deluju protiv celulita,zasto ne promenite jednostavno nacin zivota i pocnete da zivite zdravije? Vase telo ce vam biti zahvalno i brzo cete videti pozitivne promene. Ono cega se treba odreci su: cigartete,alkohol,brza hrana a ono sto morate poceti da praktikujete svaki dan je:fizicka aktivnost(barem minimalno jedna kratka setnja dnevno ako ne mozete da stignete vise),dosta vode,voce i povrce svaki dan,manje se nervirajte i videcete kako to doprinosi nestanku celulita kao i opstem jacanju vaseg organizma. Ne moze jedna krema ili gel da ukloni debljinu masnog tkiva koje se godinama skupljalo u vasem telu i to na kriticnim mestima kao sto su noge,stomak i zadnjica... Celulit je bolest nezdravog nacina zivota...
Nije tesko ukloniti ga redovnim pridrzavanjem gore spomenutih nacina...
A i sam taj vas lep izgled ce zasigurno bolje uticati na vase opste rasplozenje... A o poboljsanju imuniteta da i ne govorimo...
 
ej ja ne gledam u dupe pa ni ne znam da li ga imam : )

imam salo i herpes i kraste jos da se sekiram zbog celulita ihihii. : ))

mislim sama razradim kraste mada je sad pocelo da mi iskace po licu
to je vishi nivo ; )))))) celulit

kad dodjem dotle da mi celulit bude najveci problem u zivotu ima bre da chastim

da a i faks nisam zavrsila i tako ne ucim : )))))

u stvari onda necu da castim tad cu misliti da mi je mnogo strasno

covek nikad zadovoljan..........a tek zhena : )

hehe
 
Tachka:
Umesto sto trazite neka sredstva za koja se prica da deluju protiv celulita,zasto ne promenite jednostavno nacin zivota i pocnete da zivite zdravije? Vase telo ce vam biti zahvalno i brzo cete videti pozitivne promene. Ono cega se treba odreci su: cigartete,alkohol,brza hrana a ono sto morate poceti da praktikujete svaki dan je:fizicka aktivnost(barem minimalno jedna kratka setnja dnevno ako ne mozete da stignete vise),dosta vode,voce i povrce svaki dan,manje se nervirajte i videcete kako to doprinosi nestanku celulita kao i opstem jacanju vaseg organizma. Ne moze jedna krema ili gel da ukloni debljinu masnog tkiva koje se godinama skupljalo u vasem telu i to na kriticnim mestima kao sto su noge,stomak i zadnjica... Celulit je bolest nezdravog nacina zivota...
Nije tesko ukloniti ga redovnim pridrzavanjem gore spomenutih nacina...
A i sam taj vas lep izgled ce zasigurno bolje uticati na vase opste rasplozenje... A o poboljsanju imuniteta da i ne govorimo...


e bas moze nemo nas stresas ovde nego pomagaj ako mozes, ako ne :evil: :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top