celulit pobediv?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
joj strasno! muke nase.
ja sam cula da moze da se ide u dom zdravlja i da se pokaze lekaru koji prepise masaze besplatno. kaze jedna koleginica da je bila i da je super.
ja mazem avonov anticel svake prestupne. a za kafu verujem da radi ali mnogo mi to nesto prljavo zvuci.
koliko kafe treba da se skuva?
kako napredujete vi koje se masirate?
 
crni mogli ko god da si isprepadao si me sa caps.:lol:
jeste limfna drenaza spasonosno resenje.ja pisala gore o cirkulaciji limfe da se ne ponavljam.ali,takodje,veoma mi je vazno da strucno lice uradi taj posao.ne zelim posledice jer imam veoma osetljivu kozu i slabo vezivno tkivo.ako me neko jace dodirne ostanu mi modrice.zato sam odustala od ideje o LPG tretmanu. tako dok trazim odgovorno manuelno lice evo trljam se tim talogom od kafe i smejem se.ali,koliko god zvucalo smesno ono sto primecujem je da koza izgleda drugacije.ja sam mislila da moja koza ne moze biti neznija i glatkija,ali ovo sto se desava posle samo tri masaze je neverovatno.dakle,koga ne mrzi i kome ne smeta kako izgleda (a izgleda grozno,posto sam gadljiva mozda cu se jednom i onesvestiti) neka proba.to je minimum ulaganja.na kraju sama ta kratka masaza i piling su dobri.ako nista drugo ne bude i to je sasvim ok.
@maca da znas da ti ideja nije losa.
@mali princ skuvam ono plasticno lonce kafe.mislim,sad ne znam koliki ti je obim nogu,ali ja sam mrsava i meni je talog od toga dovoljan da ubrljam cele noge i kadu i sve.prvo istrljam sa lufom (koja je neupotrebljiva posle za bilo sta drugo i odvratno izgleda) i onda dlanovima.mnogo bole ruke :lol: e da,ostaje tako masan sloj na kozi da se posle jedva skine prilikom tusiranja.mogu samo da pokusam da zamislim kakvi su nam probavni trakt i krvni sudovi od samo te masnoce,a gde je sve ostalo.uzas!
 
to trljanje kafom se radi jednom dnevno, ili moze vise puta? velicina zrna je sigurno za tursku kafu, da li moze malo krupnije samlevena? moram da probam, a imam i brsljana u basti, da li bi bilo suvise da kombinujem, pitam se
 
ja nemam vremena za vise od jednom dnevno,ali mislim da je to dovoljno.ipak dolazi do trenja i mozda bi mogla da se iritira koza.obicna etiopska kafa.i onda se drndas onim talogom.cudi me da na pocetku price o kafi nisam pitala koju da koristim?grand,don,bonito.. :lol: ostavi brsljan za bastu ja se mom divim svaki dan.eventualno posle nanesi brsljan gel.ne moze da skodi.
 
a ko je nama uskratio istu takvu privilegiju nego same svojim tripovima da treba da budemo savrsene zbog njih?ako nismo nece hteti da nas kresnu ili da nas ozene,a posle beze od nas nekoj novoj ikoni?odoh ja od celulita na feminizam.tanka je granica svakako. :lol:
u zivotinjskom svetu muzijaci ptica se udvaraju,ispustaju zanosne zvuke,imaju prirodno raskosnije perje jer su u trci za ostavljanjem gena u nasledje.oni su ti koji se trude.ove kljuckaju semenke.i biraju.muzijaci zmija prelaze stotine kilometara da bi pronasli zenku i prilaze im veoma oprezno,kod kraljevske kobre recimo,jer ako zenka nije raspolozena ubije ga.on mora na note nekada danima da joj se prikrada dok ga ne pusti.tako je i sa anakondom gde se veliki broj muzijaka uvija oko tela zenke i samo jedan posle nekoliko dana takvog klupka uspe da je oplodi.itd
samo smo mi napredna bica,civilizacijski giganti obrnuli i iskomlikovali prirodni proces.trebalo bi malo mi da postanemo zahtevne po pitanju njihove vanstinje.
 
tako je!!! (ustvari sam lenja da se bavim celulitom i vežbanjem, a previše sam zavolela da jedem da bih se smarala s dijetom :lol: )

sećam se da je jednom na jednoj temi Hani lepo napisala nešto u fazonu - on može da pušta stomak, a moni zamera što moja guza ne može da stane u šaku

e, tako i ja. baš me briga da se nerviram ;)
 
Samo da potvrdim da je koža stvarno super meka i glatka posle tretmana kafom. Nego, ja sam htela da unapredim tehnologiju- mislim, što da prospem kafu, a trljam se samo talogom, kad i u tečnosti sigurno ima dosta kofeina, pa sam sipala želatin u skuvanu kafu, da napravim gel :D :D :D . Međutim, samo se malo zgusnula -možda sam premalo stavila. Pozz svim anticelulit aktivistkinjama! (kad se pročuje ovo za kafu, ima da bankrotiraju ove kozmetičke kuće! E, pa, ako! ) :lol:
 
Struja:
a ko je nama uskratio istu takvu privilegiju nego same svojim tripovima da treba da budemo savrsene zbog njih?ako nismo nece hteti da nas kresnu ili da nas ozene,a posle beze od nas nekoj novoj ikoni?odoh ja od celulita na feminizam.tanka je granica svakako. :lol:
u zivotinjskom svetu muzijaci ptica se udvaraju,ispustaju zanosne zvuke,imaju prirodno raskosnije perje jer su u trci za ostavljanjem gena u nasledje.oni su ti koji se trude.ove kljuckaju semenke.i biraju.muzijaci zmija prelaze stotine kilometara da bi pronasli zenku i prilaze im veoma oprezno,kod kraljevske kobre recimo,jer ako zenka nije raspolozena ubije ga.on mora na note nekada danima da joj se prikrada dok ga ne pusti.tako je i sa anakondom gde se veliki broj muzijaka uvija oko tela zenke i samo jedan posle nekoliko dana takvog klupka uspe da je oplodi.itd
samo smo mi napredna bica,civilizacijski giganti obrnuli i iskomlikovali prirodni proces.trebalo bi malo mi da postanemo zahtevne po pitanju njihove vanstinje.

Verovala ti meni ili ne...ali ja hocu da se dopadnem pre svega sebi....da budem lepa sebi....zivota mi....Kontam ako ja nisam zadovoljna svojim izgledom sto unutrasnjim sto spoljasnjim...ne mogu se dopasti ni "njemu"...Tako da ti ja ne verujem bas mnogo u tu teoriju da smo mi u tripu zbog " njih"...Jer ako ti gledas da si "lep" i dok ljustis krompir...cisto eto sebe radi....a u dometu od 500m nema ni jednog muskarca....onda je to ipak nesto drugo...
Barem ja tako gledam na stvari. Lepo je biti lep nekom trecem ali pre svega samom sebi.
 
sve je vec zauzeto:
e jeste i ja zelim sama sebi lepo da izgledam.
mada ko ce gledati dupe nego decko ;)
Ma ne zanima me..dovoljna je svest o tome da imam rupe po nogama pa da mi ne prija..sve i da ne zagledam sama sebe ....fuj brate...kapiras da je to unutra masnoca ...da je nezdravo...a + ruzno...i cao bre...decko je tu marginalac... 8)
 
pa djuro sestro verujem ja tebi,ne moras da se kunes.znam po sebi.jednostavno sam samo odgovorila na ono tvoje pitanje.tu potrebu da budes uredna i lepa ne moze niko ni da nametne ni da ospori.to jednostavno imas ili nemas.
 
Dinna:
Samo da potvrdim da je koža stvarno super meka i glatka posle tretmana kafom. Nego, ja sam htela da unapredim tehnologiju- mislim, što da prospem kafu, a trljam se samo talogom, kad i u tečnosti sigurno ima dosta kofeina, pa sam sipala želatin u skuvanu kafu, da napravim gel :D :D :D . Međutim, samo se malo zgusnula -možda sam premalo stavila. Pozz svim anticelulit aktivistkinjama! (kad se pročuje ovo za kafu, ima da bankrotiraju ove kozmetičke kuće! E, pa, ako! ) :lol:
kako to radis?gde ti padaju mrvice?ili uhvatis kafu u neku gazu?je l ne curi voda iz taloga?meni je koza i ovako meka i glatka od pilinga i krema,a da li je zategnuta?normalno u svim anticelulit kremama ima kafeina ili zelenog caja ali pitam se da li u talogu ima dobra koncentracija?
 
Dinna:
Samo da potvrdim da je koža stvarno super meka i glatka posle tretmana kafom. Nego, ja sam htela da unapredim tehnologiju- mislim, što da prospem kafu, a trljam se samo talogom, kad i u tečnosti sigurno ima dosta kofeina, pa sam sipala želatin u skuvanu kafu, da napravim gel :D :D :D . Međutim, samo se malo zgusnula -možda sam premalo stavila. Pozz svim anticelulit aktivistkinjama! (kad se pročuje ovo za kafu, ima da bankrotiraju ove kozmetičke kuće! E, pa, ako! ) :lol:


E dobra ti je ta ideja sa zelatinom, valjda ne moze da shkodi. Ali ako se procuje, nash je patent, pa red je i da prodajemo licencu. :)
@Strujo... kako napreduje, ima li rezultata?
 
e ja sam probala, meni odgovara i prija. ako ga sad bar ne smanjim, odustajem - stvarno. radim vezbe, pijem cajeve, ne pijem, ne pusim, krecem se, u sirokom luku zaobilazim slatkise i masnu hranu...i opet ga imam. dajem sebi dva meseca, ili ce on da se skine, ili cu ja da kupim neko manje ogledalo.
 
menna napisala sam koza je savrsena i imam utisak da je jos svetlija nego sto je bila.i cvrsca,ali tek sam na pocetku.takodje cini mi se da izbacujem tecnost cesce nego pre.sto je sjajno,dakle radi.to jos moram da ispratim,da vidim da li je povezano bas sa kafom.generalno osecaj je fantastican.i naslucujem neku normalnu formu noge.ja sam cvrsto odlucila da u ovome istrajem,jer imam naznake da ce dati neke rezultate.mada definitivno kada budem nasla nekog pouzdanog idem na rucnu limfnu drenazu iz zdravstvenih razloga.celulit je sekundarna pojava kod mene.
ova osoba mogli spomenuo/la je nekog profesionalca za to pitanje pa bih zamolila za broj telefona ili adresu coveka koji je spomenut kao vrstan strucnjak.hvala.
 
juce stojim u lili-u i razmisljam nekih pola sata sta da uzmem i na kraju pitam devojku koja tu radi sta mi preporucuje. kaze:tucana kafa u zrnu sa malo maslinovog ulja. zamotas se u foliju i to je to. uz to mi je dala jos garnier mleko za telo za zatezanje koze.kaze da je odlicna kombinacija i da ona to koristi jer je naglo smrsala 10kg. i da je na taj nacin sprecila i pojavu strija a celulita ni traga.
 
mojra:
e ja sam probala, meni odgovara i prija. ako ga sad bar ne smanjim, odustajem - stvarno. radim vezbe, pijem cajeve, ne pijem, ne pusim, krecem se, u sirokom luku zaobilazim slatkise i masnu hranu...i opet ga imam. dajem sebi dva meseca, ili ce on da se skine, ili cu ja da kupim neko manje ogledalo.
:lol: ma, šta te briga, život je jedan! moj moto je postao: "brinem o svom izgledu, trudim se, ali čim nešto počne previše da me nervira, ili da me previše zaokuplja - batalim!"
ono što mi ne prija i nije mi vrsta zabavnog rituala - ja se pravim da ne postoji ;)
 
hanibal77:
kako to radis?gde ti padaju mrvice?ili uhvatis kafu u neku gazu?je l ne curi voda iz taloga?meni je koza i ovako meka i glatka od pilinga i krema,a da li je zategnuta?normalno u svim anticelulit kremama ima kafeina ili zelenog caja ali pitam se da li u talogu ima dobra koncentracija?
Ma, curi, nego ja to radim u kadi. Koža jeste zategnutija- posle dva puta već to mogu da primetim. Što se tiče koncentracije kofeina, mislim da je sigurno veća nego u kremama. Nađoh podatak:Koncentracija kofeina v pijačah: kava 60-150 mg / skodelico (0,24 l) Dakle koliko razumem slovenački konc. kofeina u šolji od 0,25l je 60-150 mg, ako možeš da pogledaš na svojoj anticelulit kremi koncentraciju, pa da uporedimo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top