celulit pobediv?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
IMAS 48kg KOD VISINE 1,63m ????????
ja sam visoka 1,64m, i imam 59 kila,...a jos mi i svi govore da izgledam ko spargla!!!!!!! sta je ovo majketi!!!!!!!!!!!!!?????
drugi problem su moji geni! dijete nikad nisu bili efikativni u mojoj familiji!! moja mama, tetka, sesta od ujke i sta jos nekoliko, uvek su imale probleme sa kilazom i dijetom. nikad nisu mogle sa dijetom da smrsaju, nego uvek s ovom metodom.....
 
ali si bila mrsavija nego ja sada!!! o tome ti ja pricam....
ali opet, ima i veze kako si graden. ja bas imam misice, nisam kao manekenke, onako skroz mrsave (nazalost). a i kosti su mi prilicno teske....a je**m ti gene!!!!"!! :D
 
ti imas veeeelike sanse da postanes anoreksicna..eventualno, da imas problem sa bulimijom...ako vec i nisi u tom stanju, ali si previse subjektivna da priznas.....savetovala bih ti pomoc psihologa/psihijatra...a i tvojoj mami...imam drugaricu koja ima ovaj problem...roditelji je nisu shvatili...devojka je izuzetno pametna, clan mense..ali ovaj problem nije lako resiti..zelim ti sve najbolje
 
@sienna
isto sam 90. god.

Al ja na svoju visinu od 167cm imam 51 kilu...a jedem kao nenormalna...svaki put kad udjem u kuhinju(pa makar i smo da pijem vode) mama me zeza:''Tamara ne diraj frizider!'' :mrgreen: A sto se celulita tice imala sam ga,al' sam pocela da se zdravije hranim i da pijem vise tecnosti i da mazem kremu protiv celulita i sad ga na moju veeeeeliku srecu nemam...
 
Vi na osnovu dimenzija, da se glupo izrazim, posto ipak nismo objekti, ali kako nam ide, postacemo, procenjujete kako neko izgleda? Mislim da je ogledalo merilo dobrog izgleda, a ne kg! Mozda neka devojka extra izgleda kad je vidite, a tipa ima 70 kg (teske kosti, misici..sta ti ja znam)..jel to znaci da je debela? Svako valjda moze da proceni kako izgleda, ali ne osnovu brojki. Ja sam krenula na trcanje svakog dana, vezbam, izbacila slatkise..sve super, mackam se..ali vagu jos nisam uzela u ruke! I ne treba mi! Merilo su mi najtesnije farke! Kakva vaga!
I da... u 16 godina se toliko odricati??? Pa ja se pitam kako ti imas 59kg ako nista ne jedes?
Mislis da je gladovanje resenje? Pa naravno da nije, zato i ne mrdas od te tezine, jer gubis misice, a salo ostaje. Mislim, izvini...nemoj misliti da se konkretno odnosi na tebe..mozda cak i nemas salo, ali je tako.
 
Pa da. Posebno sto vage mogu razlicito meriti u odnosu na povrsinu na kojoj je postavljena. A takodje zavisi od garderobe..od doba dana kada se meris. A i da su vage toliko tacne, kako bi krali ovi po prodavnicama i pijacama :D
 
tu ste u pravu, vaga stalno zeza.....

ali sad kas sam citala sta sam napisala, videla sam koliko sam glupa...pomesala sam visinu!!! nisam 1,64 m visoka, nego 1,74!!!! ..ma bas sam se i cudila kako je moguce!!!! uf, sad mi je lakse... :D
 
Petka, gde si kupila i koliko si platila Elancyl Chrono-actif, jel su to one kapsulice za dan i noc?? Cula sam da ih hvale. Kakvi su ti utisci do sada? Tipa..da li su masne, vidis li odmah na kozi neke efekte i sl..Hvala!
 
Nadjaa:
Petka, gde si kupila i koliko si platila Elancyl Chrono-actif, jel su to one kapsulice za dan i noc?? Cula sam da ih hvale. Kakvi su ti utisci do sada? Tipa..da li su masne, vidis li odmah na kozi neke efekte i sl..Hvala!
U apoteci, 1400 dinara za 14 dana. Imas po 2 ampule dnevno, ujutru i uvece.
Meni se cini da radi, ali javicu kad prodje jos neki dan.
Nisu masne, nisu lepljive.
 
Tamplja_90:
ok...ja sam ovako probala i meni to stvarno pomaze...
ako jedes malo zivotinjske hrane uz sve to smrsaces, ali ako se ubijas od mesa, jaja i pijes vodu ko looda, samo ces da nabijas vecu i vecu kilazu, dakle ne kazem da samo treba jesti voce, daleko bilo, ma duga je to prica, ako te zanima poslacu ti na pp, slao sam nesto Madoni
 
ma neee...ja inace ne jedem puno mesa(samo pilece belo i junetinu),a jaja uopste i ne jedem...nego,to sam i na par mesta citala,sto vise pijes vode,ona brze prolazi kroz tebe tj. ne zadrzhava se u organizmu,a ako je malo pijes onda organizam zadrzava i to malo vode za '' svaki slucaj''...Jedini problem kad pijes puno vode je sto isto tako puno ides u wc...:lol:
 
Tamplja_90:
ma neee...ja inace ne jedem puno mesa(samo pilece belo i junetinu),a jaja uopste i ne jedem...nego,to sam i na par mesta citala,sto vise pijes vode,ona brze prolazi kroz tebe tj. ne zadrzhava se u organizmu,a ako je malo pijes onda organizam zadrzava i to malo vode za '' svaki slucaj''...Jedini problem kad pijes puno vode je sto isto tako puno ides u wc...:lol:
ako jedes puno hrane zivotinjskog porekla, unosis puno natrijuma i minerala i ako posle pijes puno vode, sva ta voda se zadrzava, ako ne jedes zivotinjsku hranu previse, nema sta da ti zadrzi vodu, ubrzavas metabolizam i topis se.............
btw, ja svojevremeno maltene 6 meseci nisam uzeo casu vode, jedino od tecnosti sam konzumirao jednu porciju supe, sad ako se pridrzavam svoje kuhinje, tj. ako ne jedem nista sa strane, popijem pola litre vode leti, a jednu casu zimi dnevno i to samo toplu ili na sobnoj temperaturu, nikako hladno, posto hladna voda rashladjuje samo zeludac, privuce masnocu, da bi se zagrejao i onda se samo vise zagrejes i mozes ceo dan da pijes ladno a da se na rashladis, ali ako popijes nesto mlako, neces se rashladiti u pocetku, tj. preznojis se, pa posle prvog izliva znoja se rashladis i nemas vise potrebu za tecnoscu...........
u kineskoj medicini tvrde da je najgora stvar za meridijane da topao popijes hladnu vodu, to najvise poremeti chi energiju u organizmu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top