Kad ste zadnji put dali dobar oral voljenoj ?

dugi777jezik:
eden:
Daću ja vama svima jednu vežbanku,pa vežbajte oral kol'ko 'oćete NESREĆNICI.

Dame i Gospodo, ne obraccajte pazznju na ovu sexualno tabuiziranu, blaziranu i zatucanu spodobu.

Spodoba ti keva,a tabu je tvoja bubuljicava faca.
Osecam,da ti je spodoba glavna rec za obracenje clanovima porodice.
A taj dugi jezik gurni Zeljkoru u bulju.
 
eden:
dugi777jezik:
eden:
Daću ja vama svima jednu vežbanku,pa vežbajte oral kol'ko 'oćete NESREĆNICI.

Dame i Gospodo, ne obraccajte pazznju na ovu sexualno tabuiziranu, blaziranu i zatucanu spodobu.

Spodoba ti keva,a tabu je tvoja bubuljicava faca.
Osecam,da ti je spodoba glavna rec za obracenje clanovima porodice.
A taj dugi jezik gurni Zeljkoru u bulju.

:evil: :evil: :evil: Ono shto ti jedino oseccash, to je kolac u tvojem zadnjem trapu, koji uvek volish da ti je pun, za razliku od prazne glave.

Kultura ti je sva u psovachini, shto dovoljno govori koja si gnojchina u srcu.

Rechi koje si pomenuo i ne razumesh, nisi ti kriv shto si ostao mentalno prikraccen i neobrazovan, ali ima vremena ponekad, a nade uvek, narochito za promashaje prirode tvoga kova.

Primi moje najiskrenije saucheshcce zbog tvog debiliteta. :twisted: :twisted: :twisted:
 
soba23:
Dugi jezik,bas volis oral,aaaaa???

Volim i da primim oral, ali iskreno vishe volim da ga dam Voljenoj, jer, njeno zadovoljstvo je i moje, uvek i nesebichno, jer ne trazzim uzvrat.

Imao sam devojaka kojima sam uvek ljubio ... a da one meni to nikad nisu uzvratile, recimo na 69, ili slichno, tj. kojima sam uvek samo ja davao oral, a da one meni nisu. Nije nam smetalo, lepo smo se voleli i druzzili. Bitno je samo bilo da je Voljenoj bilo REAL GOOD !
 

Back
Top