JADRANKA SESELJ - Kandidat SRS za predsednika

Da li ste tajkun

  • DA i ne prisustvujem mitingu

  • NE i prisustvujem mitingu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ona nije ni radnik ni komunistkinja.
domacica je

Па била је радник као и свака жена у Србији док није постала технолошки вишак у фирми пропалој након приватизације ,као и свака друга жена у Србији и не само жена него сваки други човек!И такви људи који постају вишак заврше на улици а она ће да се бори да се то више никада не деси ДОСТА КАПИТАЛИЗАМ И ПРИВАТИЗАЦИЈЕ !
 
Па била је радник као и свака жена у Србији док није постала технолошки вишак у фирми пропалој након приватизације ,као и свака друга жена у Србији и не само жена него сваки други човек!И такви људи који постају вишак заврше на улици а она ће да се бори да се то више никада не деси ДОСТА КАПИТАЛИЗАМ И ПРИВАТИЗАЦИЈЕ !

U kojoj firmi je radila i kada?
 
Ne mogu da verujem da iko ozbiljno shvata ovu kandidaturu?! :eek:

Кандидат је Српске радикалне странке и супруга проф. др Војислава Шешеља, дакле освојиће доста гласова. И паметна је. За разлику од неких који су купили диплому ... дипломе, не зна се тачно јер крије да је "постао магистар"...

Мени је чудно да још увек има оних који озбиљно схватају кандидатуре Тадића, Николића, Коштунице или Дачића.
 
Ovo sam cuo od bivseg radikala da poslanici odvajaju od skupstinskih plata. Gde mozes u Beogradu da imas dvoriste od 30ari a ar ti je tamo bio i vise od 10 000evra .,plus 2 vile ,plus bazen koji ces moj onda da zivis na Terazijama,ne znam sta ti nije jasno da li znas koliko je to blizu

Sto se pravdas?
Nikoklic je u Skupstini izneo podatak koliko dobija Jadranka Seselj (kad su njega napadali da su "Seseljeva deca gladna"), nisu opovrgli, jer bi morali reci ako joj ne daju toliko, gde trose...Secam se da je Radeta strugala usima ali je ocutala...
 
Ovo sam cuo od bivseg radikala da poslanici odvajaju od skupstinskih plata. Gde mozes u Beogradu da imas dvoriste od 30ari a ar ti je tamo bio i vise od 10 000evra .,plus 2 vile ,plus bazen koji ces moj onda da zivis na Terazijama,ne znam sta ti nije jasno da li znas koliko je to blizu

Бивши радикали су најгори. Доказано је.
 
U kojoj firmi je radila i kada?

Rođena je 1960. u Podujevu i rasla kao treće dete u porodici Pavlović, uz majku Oliveru, domaćicu, poreklom iz Blaca i pokojnog oca Vučinu, medicinskog radnika, rodom iz okoline Prokuplja. Do Jadrankinog polaska u školu Pavlovići su živeli u Prištini, odakle se sele u Beograd. U Osnovnoj školi "Petar Petrović Njegoš" u centru grada pohađala je prva četiri razreda, a od petog u Boleču, gde su roditelji sagradili kuću. Dane je provodila uz starijeg brata Miodraga, danas tržišnog inspektora u opštini Grocka i sestru Ninu, danas službenicu "Komercijalne banke".
Po završetku Šeste beogradske gimnazije, stekla je diplomu Više pedagoške škole, ali nikada nije radila u profesiji. U "Minelu" je provela 12 godina na službeničkim poslovima, a kada je preduzeće počelo da propada, proglašena je ekonomskim viškom. Otad se posvetila porodici...
http://www.vojislavseselj.info/2012/...iografija.html
 
А зашто не бих схватала она има план и програм за разлику од других кандидата који имају ВИЗИЈЕ!

Alo, nemam ništa ni protiv tebe, ni protiv Jadranke. Mislim da je žena inače OK, ali ne može neko ko je do juče figurirao samo kao supruga nekog stranačkog lidera, odjednom da postane politička figura koja pretenduje ni manje ni više nego na predsedničku funkciju! Nije ovo Latinska Amerika četrdesetih godina, niti je Jadranka Evita Peron.
 
Rođena je 1960. u Podujevu i rasla kao treće dete u porodici Pavlović, uz majku Oliveru, domaćicu, poreklom iz Blaca i pokojnog oca Vučinu, medicinskog radnika, rodom iz okoline Prokuplja. Do Jadrankinog polaska u školu Pavlovići su živeli u Prištini, odakle se sele u Beograd. U Osnovnoj školi "Petar Petrović Njegoš" u centru grada pohađala je prva četiri razreda, a od petog u Boleču, gde su roditelji sagradili kuću. Dane je provodila uz starijeg brata Miodraga, danas tržišnog inspektora u opštini Grocka i sestru Ninu, danas službenicu "Komercijalne banke".
Po završetku Šeste beogradske gimnazije, stekla je diplomu Više pedagoške škole, ali nikada nije radila u profesiji. U "Minelu" je provela 12 godina na službeničkim poslovima, a kada je preduzeće počelo da propada, proglašena je ekonomskim viškom. Otad se posvetila porodici...
http://www.vojislavseselj.info/2012/...iografija.html

znaci skoro 20 godina je domacica
 
Не знам зашто осуђујете жену која је била радник али је због пропадања предузећа изгубила посао .Била је вредан и одан радник као и многи други који су због истог разлога постали технолошки вишак у приватизованим фирмама.

Она се може поистоветити са сваком другом женом у Србији која је доживела исту судбину и не само женом него и човеком!

Да ли је она крива што је Ђинђић приватизовао фирма које су онда се затварале и пропадале,па ро је живот сваког радника Србије!

И наравно да ће то променити када постане председник Србије ,она најбоље зна ситуацију и муку радника и радница и сама је била жртва пропале приватизације.

Дајмо шансу радницима и мајкама ,дајмо шансу Србији !
 
Alo, nemam ništa ni protiv tebe, ni protiv Jadranke. Mislim da je žena inače OK, ali ne može neko ko je do juče figurirao samo kao supruga nekog stranačkog lidera, odjednom da postane politička figura koja pretenduje ni manje ni više nego na predsedničku funkciju! Nije ovo Latinska Amerika četrdesetih godina, niti je Jadranka Evita Peron.

Не може Јадранка Шешељ, супруга проф. др Војислава Шешеља, иначе вероватно најпаметнијег човека у овој нашој јадној европској Србији, али може психолог Тадић или грађевински техничар Николић.

:roll:
 
Najstariji sin jeste u stranci,
održava sajt zbog koga je Vojislav optužen za nepoštovanje suda ....

Па шта њему је бар породица у странци као и свима осталима нпр Шутаноцу је цела порода у странци ,то је такоса свим политичарима
Ништа ново ни старо али важно је да само нападате жену!
 
Не може Јадранка Шешељ, супруга проф. др Војислава Шешеља, иначе вероватно најпаметнијег човека у овој нашој јадној европској Србији, али може психолог Тадић или грађевински техничар Николић.

:roll:

Ма ајде молим те грађевински техничар који је купио диплому још пљује по самохраној мајци ,срамота!
 
Па шта њему је бар породица у странци као и свима осталима нпр Шутаноцу је цела порода у странци ,то је такоса свим политичарима
Ништа ново ни старо али важно је да само нападате жену!

Ko bre napada ???

Ni ti ne pratiš fabulu radnje ....
 
Не може Јадранка Шешељ, супруга проф. др Војислава Шешеља, иначе вероватно најпаметнијег човека у овој нашој јадној европској Србији, али може психолог Тадић или грађевински техничар Николић.

:roll:

Mani me sad pameti njenog muža, mada i o tome može da se diskutuje, nego realno gledano, šta Jadranku Šešelj preporučuje za poziciju predsednice Republike Srbije? Ali hoću ozbiljan i smislen odgovor.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top