Koliko ste otvorene?

Pazi dobices nobelovu nagradu za otkrice veka: "zenski polni organ je prilagodljiv, siri se i skuplja po potrebi" :lol:, aha ali samo tokom i posle porodjaja. Reci mi da ti je p*cka i posle porodjaja ista i predlozicu te za takmicenje prirodnih fenomena (to ti je ono: dvoglave koranjace, albino komarci :lol: i ostalo).
Tvoj bi odgovor mozda i imao smisla ali tek na pocetku topica.
 
Dobro!
Javicu se posle porodjaja, a ti se javi kada prvu izmeris... u centimetrima! :lol:
Da li si nekada cuo da pregled kod ginekologa i za zenu sa troje dece moze biti bolan i pored malog spekuluma, te se on grci da uvuce nesto precnika 3 cm? Kada je zgrcena i neopustena, i ona velika je - mala!
Ali cu umreti od radoznalosti sada da cujem kako ste vi to zamislili da izmetite! :lol:
Nadam se da sada necete poceti pricati o dubini, to je ipak nesto drugo.
 
Fujin357:
Pazi dobices nobelovu nagradu za otkrice veka: "zenski polni organ je prilagodljiv, siri se i skuplja po potrebi" :lol:, aha ali samo tokom i posle porodjaja. Reci mi da ti je p*cka i posle porodjaja ista i predlozicu te za takmicenje prirodnih fenomena (to ti je ono: dvoglave koranjace, albino komarci :lol: i ostalo).
Tvoj bi odgovor mozda i imao smisla ali tek na pocetku topica.

Evo meni je ista, je l' me to cini prirodnim fenomenom? :roll:
 
Aphroditi:
Fujin357:
Pazi dobices nobelovu nagradu za otkrice veka: "zenski polni organ je prilagodljiv, siri se i skuplja po potrebi" :lol:, aha ali samo tokom i posle porodjaja. Reci mi da ti je p*cka i posle porodjaja ista i predlozicu te za takmicenje prirodnih fenomena (to ti je ono: dvoglave koranjace, albino komarci :lol: i ostalo).
Tvoj bi odgovor mozda i imao smisla ali tek na pocetku topica.

Evo meni je ista, je l' me to cini prirodnim fenomenom? :roll:
takodje,a imam 2 dece :roll:
 
Aphroditi:
Fujin357:
Pazi dobices nobelovu nagradu za otkrice veka: "zenski polni organ je prilagodljiv, siri se i skuplja po potrebi" :lol:, aha ali samo tokom i posle porodjaja. Reci mi da ti je p*cka i posle porodjaja ista i predlozicu te za takmicenje prirodnih fenomena (to ti je ono: dvoglave koranjace, albino komarci :lol: i ostalo).
Tvoj bi odgovor mozda i imao smisla ali tek na pocetku topica.

Evo meni je ista, je l' me to cini prirodnim fenomenom? :roll:

Ma ne bre, a kako ti je biberce? :D
 
xpajamacax:
Aphroditi:
Fujin357:
Pazi dobices nobelovu nagradu za otkrice veka: "zenski polni organ je prilagodljiv, siri se i skuplja po potrebi" :lol:, aha ali samo tokom i posle porodjaja. Reci mi da ti je p*cka i posle porodjaja ista i predlozicu te za takmicenje prirodnih fenomena (to ti je ono: dvoglave koranjace, albino komarci :lol: i ostalo).
Tvoj bi odgovor mozda i imao smisla ali tek na pocetku topica.

Evo meni je ista, je l' me to cini prirodnim fenomenom? :roll:
takodje,a imam 2 dece :roll:

Ide mali zeka kroz sumu i sretne mazgu. Kaze joj:
• Zdravo, ja sam Zeka. A ko si ti?
• Ja sam mazga.
• A sta je to mazga?
• Mazga je kad ti je cale konj a keva magarac.
Zeka slegne ramenima i ode dalje. Naiðe na vucjaka:
•Zdravo, ja sam Zeka, a ko si ti?
• Ja sam Vucjak.
• Šta je to vucjak?
• To je kad ti je cale vuk a keva pas.
Zeka slegne ramenima i ode dalje. Naidje na konjsku muvu:
• Ja sam Zeka, a ko si ti?
• Ja sam Konjska Muva.
Zeka je pogleda s lukavim smeskom i kaze:
• Aj nemoj da seres!
 
Tuzni_patak:
A nije vam palo na pamet da se otvorenost odnosi na usmine, a ne na fizički tunnel of love.....

Još jedan ugao gledanja na dvosmislenost naslova....

Sve vrste otvorenosti su mi pale na pamet, jednostavno razgovor je krenuo u tom smeru.
E sada da vidimo usmine... velike? male? kada sedimo s prekrstenim nogama? stojimo? lezimo... vodimo ljubav ili se poradjamo? :lol:
Sorry...meni ovo zvuci kao: 'koliko mozete da razvucete testise - u centimetruma!'
 
mishica:
Tuzni_patak:
A nije vam palo na pamet da se otvorenost odnosi na usmine, a ne na fizički tunnel of love.....

Još jedan ugao gledanja na dvosmislenost naslova....

Sve vrste otvorenosti su mi pale na pamet, jednostavno razgovor je krenuo u tom smeru.
E sada da vidimo usmine... velike? male? kada sedimo s prekrstenim nogama? stojimo? lezimo... vodimo ljubav ili se poradjamo? :lol:
Sorry...meni ovo zvuci kao: 'koliko mozete da razvucete testise - u centimetruma!'

Hihi, ne sekiraj se, često se čuje komentar u pozitivu , znaš samo kakav je mudo...nja , mislim da je mera u ručicama , ne u cm....
 

Back
Top