dobra kozmeticarka

Tamarela

Zainteresovan član
Poruka
294
Molim vas pomozite! Htela bih na kozm. tretman lica ali ne bih da mi bas bilo ko cacka po licu, pa ako neko zna neku proverenu kozmeticarku... :D PO mogucstvu da cena nije fancy.... :roll:
P.S. U Beogradu...da napomenem.
 
Tamarela:
Molim vas pomozite! Htela bih na kozm. tretman lica ali ne bih da mi bas bilo ko cacka po licu, pa ako neko zna neku proverenu kozmeticarku... :D PO mogucstvu da cena nije fancy.... :roll:
P.S. U Beogradu...da napomenem.


pravac avalska!!!
kozmeticki tretman kosta 1000din i super sredjuju lice, veoma detaljno! ako odes tamo, trazi kozmaticarku miru, odlicna je!:wink:
 
Zar nema nikog iz Novog Sada? :( Ja bi volela da mi se odredi tip koze i koje kreme mi odgovaraju, da mi se uradi ciscenje lica,i neki tretman za oporavak koze od ovog ruznog hladnog vremena... a takodje ne bih volela da odem kod nekog ko je zavrsio kurs od 3 meseca...
 
{Milana}:
Zar nema nikog iz Novog Sada? :( Ja bi volela da mi se odredi tip koze i koje kreme mi odgovaraju, da mi se uradi ciscenje lica,i neki tretman za oporavak koze od ovog ruznog hladnog vremena... a takodje ne bih volela da odem kod nekog ko je zavrsio kurs od 3 meseca...


pa imas ovde deo foruma "novi sad"! jel´ ti nije slucajno palo na pamet tamo da pitas? :roll:
 
Tamarela:
ja sam cula da ti u avalskoj otvore karton prvo, jel tacno?? i da li se zakazuje prvo telefonom ili samo odes?


mislim da otvaraju prvo karton ali kakve to veze uopste ima?! :roll: kozmeticki tretman se u svakom slucaju placa i ne moras zdravstvenu knjizicu uopste da nosis (ako pitanje ima veze sa tim. ja cak i nemam zdravstveno osiguranje u srbiji a imam otvoren karton u avalskoj)!
to oko zakazivanja... pa mislim da bi trebalo prvo da zakazes da ne bi otisla tamo a sve kozmeticarke vec imaju pune ruke posla...
broj telefona mogu da ti dam sutra-prekosutra, trenutno ga nemam kod sebe.
poz!
 
Tamarela:
Molim vas pomozite! Htela bih na kozm. tretman lica ali ne bih da mi bas bilo ko cacka po licu, pa ako neko zna neku proverenu kozmeticarku... :D PO mogucstvu da cena nije fancy.... :roll:
P.S. U Beogradu...da napomenem.
ne znam da li si dobila moju poruku preko privat-a ali videla sam da na tu temu je neko vec pisao...trazi temu "bubuljice" gde se pominje Koto derma...kod autokomande...doktorka Marijeta...ona resava problem mazalicama samo treba biti uporan i imaces tezultate...
Pozdrav...
 
crno oko:
gde se pominje Koto derma...kod autokomande...doktorka Marijeta...ona resava problem mazalicama samo treba biti uporan i imaces tezultate...
Isla sam kod Marjete i Anete, ali guzve su katatrofalne, tako da vec godinu i po dana ne idem kod njih. U svakom slucaju, one ce ti preporuciti neke mazalice, kada i kako da ih koristis, nanosis i sl., dolazices svakih tri nedelje ili koliko ti odrede na kontrolu, a onda nakon par meseci ce ti verovatno preporuciti kozmeticara, tj. da odes na ciscenje lica. Meni je preporucen kozmeticki salon 'Svetlana' u ulici Ivankovacka 24 (kod Vukovog spomenika, ulica paralelna sa Ruzveltovom), a tretman je poslednji put bio 1200 din. (mislim da se zove bioloski). Njihova ordinacija se nalazi u jednom stanu, uredni su, strucni, pa ako neko zeli, mogu da mu na PP dam i broj telefona.

Poz!
 
{Milana}:
Zar nema nikog iz Novog Sada? :( Ja bi volela da mi se odredi tip koze i koje kreme mi odgovaraju, da mi se uradi ciscenje lica,i neki tretman za oporavak koze od ovog ruznog hladnog vremena... a takodje ne bih volela da odem kod nekog ko je zavrsio kurs od 3 meseca...
Kozmeticki salon Venus, sve uz dermatologa i strucnog kozmeticara, ja samo tamo idem i uvek izadjem zadovoljna(i crvena, ali to je normalno) :grin:
 
Salon Perfekta na terazijama, sve devojke su strucne! Tretman je 1400, sastojise: prvo piling pa hidrantna maske, pa onda stave gazu i preko gaze biljke pa sa tim na licu se pari jedno pola sat, ali ja uvek trazim vise jer to obozavam. Posle parenja ide cedjenje pa dezinfekcija nekom strujicom pa maska za dubinsko ciscenje i dezinfekciju i posle svega toga kremica. Sve to traje oko dva sata, mada ja kad sam bila prvi put lice mi je bilo haos pa je trajalo vise! Tamo mozete uzeti losion o kome sam pisala i divne kreme. Mene nisu unistile, i znaju da postave pravu dijagnozu pa ce reci i da li je problem sa hormonske strane ali u svakom slucaju kod kozmeticara treba da se ide!
 
Salon Perfekta na terazijama, sve devojke su strucne! Tretman je 1400, sastojise: prvo piling pa hidrantna maske, pa onda stave gazu i preko gaze biljke pa sa tim na licu se pari jedno pola sat, ali ja uvek trazim vise jer to obozavam. Posle parenja ide cedjenje pa dezinfekcija nekom strujicom pa maska za dubinsko ciscenje i dezinfekciju i posle svega toga kremica. Sve to traje oko dva sata, mada ja kad sam bila prvi put lice mi je bilo haos pa je trajalo vise! Tamo mozete uzeti losion o kome sam pisala i divne kreme. Mene nisu unistile, i znaju da postave pravu dijagnozu pa ce reci i da li je problem sa hormonske strane ali u svakom slucaju kod kozmeticara treba da se ide!
i koliko crvena posle toga idem kuci?

@parka
uplashili me mangupi.
uz to su mi poslali neke fotke.
pre i posle, i veruj, pre je bilo bolje. :D

ja reko` - bolje klasika. :D
 
Jasna-Negde oko Kralja Petra,kod Narodnog poz. i tog dela...
Dragica-Francuska ulica
Nena-na terazijama u prolazu kod one prodavnicice rakije(i domaceg slatka),ne sa strane meka,nego prekoputa...Tamo je i neki bioskop...(a rodjena u Beogradu...sramota)
 

Back
Top