ALTERNATIVNA MEDICINA U BORBI PROTIV RAKA

Ni Posle svega, ostajem uveren da alternativna medicina u ovakvim slučajevima ne pomaže.
Штета што имаш тако погрешно уверење јер би ти Никола из прве приложио доказе, многи су се људи излечили и имају најбоље мишљење о њему. Али да не буде како ја форсирам Николу Трифуновића, одгледај свих шест делова документарног филма о
јер не знам у ком делу његов децениски пријатељ сведочи како се излечио пијући лимунаде под упутством Радомировим. Да знам тачно у ком делу од 6 одмах би ти то навео, али не знам, а знам да је у том видеу сигурно.

Генерално, видео је за сваког, да се погледа један документарац о једној српској грдосији и громади у сваком погледу. Слава му.
 
Штета што имаш тако погрешно уверење јер би ти Никола из прве приложио доказе, многи су се људи излечили и имају најбоље мишљење о њему.
U mojim godinama čovek postaje sumnjičav - možda i suviše.
Umesto bilo kakvih dokaza, pristao bih da sa bilo kojim alternativcem sklopim ugovor da me leči. Ako me izleči, u roku koji on kaže, po ugovoru će mu pripasti moj stan (garsonjera sa cg, blizu centra). Ako me ne izleči, da mu ne platim ništa i da taj neuspeh javno objavim - o njegovom trošku!
Mislim da je ponuda stvarno poštena.
Dakle, ima li zainteresovanih alternativaca?
 
Постављам једну листу од садржаја разних путева до излечења и превенције рака јер су многи директно или индиректно посведочени. Налазе се и супротстављени докази на делотворност неки од у тексту наведених терапија, метода, начина, лечења рака. На сваком појединцу је да сам уради даљна истраживања, нпр. претраживачи интернета, гугл, итд.

Кинеска медицина
Ако је по, да ли Светској организацији здравља, да ли неком другом наводно уваженом постављачу јавног мњења, најбоља медицина је кинеска, затим хомеопатска, па западна. Стога тражити у кинеској медицини начине на који они лече рак би могло да буде паметно. Напомињем, кинеска медицина се првенствено своди на превентиву, као и тибетанска и индиска, али имају и њихове начине како лече рак. Знам да Др. Зоран Манчић у Београду (0112433494), помаже у борби против рака, углавном акупунктуром, али и саветима за промену у начину исхране.
најстручнију особу у лечењу али и спречавању рака са научног поља физике, геофизике и електротехнике, која већ 20 година успешно доприноси излечењу рака. Поготово онима од потребе, на интернет страници Николе Трифуновића можете да се информишете далеко више на образованом нивоу а и за емпирију. Доступна су нека од Николних бројних гостовања на телевизији, многи чланци из новина, нешто стручног рада, итд.

На домаћем и светском тржишту има понуда за одбрану од штетних дејства свих зрачења, разне мреже, пирамиде, срб апарат, итд.

По мом мишљењу, духовни чинилац је врло битан у сваком излечењу. Има доста разних радова који говоре о одличном здрављу како појединаца тако и група који се стриктно држе својих религиских постулата. Мислим да је Православље одлично решење на месту тог тако потребног духовног чиниоца.

Са добром вољом и жељом да некоме буде од користи.
 
Ja koristim B17 u kapima,5 kapi dnevno,od kad sam otkrila kancer,za vreme terapija po zavrsetku sa terapijama i koristicu dok sam ziva,ne znam koliko mi je pomogao da se ovo cudo ne siri dalje ali svakako mi nije odmogao. Kupujem u apotekama,,bilje i zdravlje,,flasica kosta 2000 din. i traje mi 2 meseca,pozz....
Da,ako imate kostice kajsije,ja ih imam,mozete umesto ovih kapi koristiti njih,oko 30 komada u toku celog dana sazvakati cula sam da je ucinak isti kao sa kapima.
Meni u kuci stoji cinija sa kosticama na stolu uvek i u prolazu cesto sazvacem po neku,deca i muz takodje....
pozz.....

Mozes li mi reci odakle si kupila te kapi, kolko kostaju i ako nije problem da mi posaljes sliku od ambalazu.
Hvala
 
Ја мислим да је основна животна намерница бебама кравље млеко, крављи сир, и прасетина.

Да бих се држао теме, указао бих на до скора рекламирани лек за рак или производ који помаже у излечењу од рака, то је била ајкулина хрскавица и прочитао сам да то није тачно. Прочитао сам текст на српском, а после и сам мало истражио и из датог сам видео да тај лек је била једна неистина. Не бих улазио у то да ли је било намерно или не. Вилијам Лејн (William Lane) је био оснивач и држатељ идеје да његов лек лечи, направио фирму Картлиџ Технолоџис (Cartilage Technologies), да би исти 96 год објавио да лек није ефикасан. Кога интересује може сам да истражи о овој теми.
Ти кад мислиш боли те глава, али јако, отуд и овај промашени покушај ироније.
Бебама је основна храна мајчино млеко.
 
Ljudi, RAK je izlečiv gladovanjem BROJSOVOM metodom (totalnom terapijom 42 dana) Ne lutajte nego se izlečite brzo i efikasno. Isprobao sam lično i opisao sam korak po korak u knjizi, kojom ću vas osloboditi straha od gladovanja.

znam ljude kojima je pomoglo i kojima nije pomoglo, ponekad je to ista osoba
svejedno... u mojoj zelji da zivim sto duze i sto zdravije ja sam i to probala :)
pregledao me je doktor i rekao da sam zdrava i da mogu slobodno da probam gladovanje

posle nedelju dana nisam vise mogla da ustanem iz kreveta
ima ljudi koje sam videla da normalno funkcionisu sa gladovanjem, ali ja sam pocela da umirem
te sam posle 9 dana prekinula sa tom dijetom

pozdrav
 
znam ljude kojima je pomoglo i kojima nije pomoglo, ponekad je to ista osoba
svejedno... u mojoj zelji da zivim sto duze i sto zdravije ja sam i to probala :)
pregledao me je doktor i rekao da sam zdrava i da mogu slobodno da probam gladovanje

posle nedelju dana nisam vise mogla da ustanem iz kreveta
ima ljudi koje sam videla da normalno funkcionisu sa gladovanjem, ali ja sam pocela da umirem
te sam posle 9 dana prekinula sa tom dijetom

pozdrav
Jesi gladovala samo na vodi ili?
Probaću uskoro to,pa me zanimaju lična iskustva ljudi...čitao sam svašta,kao oko 4-og dana prestaje osjećaj gladi,kakvo je tvoje iskustvo ako te ne smara da opišeš malo detaljnije:ceka:
 
Jesi gladovala samo na vodi ili?
Probaću uskoro to,pa me zanimaju lična iskustva ljudi...čitao sam svašta,kao oko 4-og dana prestaje osjećaj gladi,kakvo je tvoje iskustvo ako te ne smara da opišeš malo detaljnije:ceka:

Meni licno nije bio problem da ne jedem cak i kada sam bila gladna, ne secam se da li sam osecala glad.

Osecaj slabosti je bio problem takodje to sto mi je opadao broj otkucaja srca i srcani pritisak... mislim da ako si zdrav i nemas potrebe da gladujes tako dugo, mozes da probas da gladujes tri cela dana tj. 3 dana u kontinuitetu i da ces imati iste rezultate, a da takav post ponavljas relativno cesto npr. svakog meseca.

Da, pila sam vodu i secam se da su mi rekli da pijem neku supu, tipa onu supu u kocki, ali mislim da ta so (iz takve supe) koja ti treba uz vodu u toku posta nije dobra. Bolje da nabavis neku nerafinisanu so i napravis sole koji ces da dodajes u vodu i da pijes dodatno i glinu i mozda pravis kupke od gorke soli da bi dobio minerale... mozda onda mozes duze malo da izdrzis bez da izgubis veci deo svoje snage. Ja sam bila jako mlada i neobavestena kada sam to probala.
 
Poslednja izmena:
Meni licno nije bio problem da ne jedem cak i kada sam bila gladna, ne secam se da li sam osecala glad.

Osecaj slabosti je bio problem takodje to sto mi je opadao broj otkucaja srca i srcani pritisak... mislim da ako si zdrav i nemas potrebe da gladujes tako dugo, mozes da probas da gladujes tri cela dana tj. 3 dana u kontinuitetu i da ces imati iste rezultate, a da takav post ponavljas relativno cesto npr. svakog meseca.

Da, pila sam vodu i secam se da su mi rekli da pijem neku supu, tipa onu supu u kocki, ali mislim da ta so (iz takve supe) koja ti treba uz vodu u toku posta nije dobra. Bolje da nabavis neku nerafinisanu so i napravis sole koji ces da dodajes u vodu i da pijes dodatno i glinu i mozda pravis kupke od gorke soli da bi dobio minerale... mozda onda mozes duze malo da izdrzis bez da izgubis veci deo svoje snage. Ja sam bila jako mlada i neobavestena kada sam to probala.
Tri dana je malo,ali je i to korisno kažu...
Ja bi neki duži period,bar 10 dana,i to samo na vodi,to za so prvi put čujem,ne znam da je iko to radio..:confused:
 
Jesi gladovala samo na vodi ili?
Probaću uskoro to,pa me zanimaju lična iskustva ljudi...čitao sam svašta,kao oko 4-og dana prestaje osjećaj gladi,kakvo je tvoje iskustvo ako te ne smara da opišeš malo detaljnije:ceka:

Gladovanje je najbolje ako desetak dana ( moze i dve-tri nedelje) pijes samo neku corbu od povrca. Jednostavno skuvas sve moguce povrce i pijuckas tu corbu.
Tako se gladuje u institutima za gladovanje;) Dnevno tako oko dva litra, i naravno sa malo soli.
Osecaj gladi izgubis vec za dva dana, onda te cak uhvati i neka euforija pa mislis da bi tako mogao i mesec dana.
 
meditacija-i-smeh-poma%C5%BEu-u-le%C4%8Denju-od-raka.jpg
“Sama vest da imate rak je veoma depresivno osećanje”, kaže ona.
Palasio se borila sa depresijom tako što je radila stvari u kojima je uživala, kao što je baštovanstvo. Ona je takođe šetala pored reke sa svojim suprugom ili prijateljima.
“Šetam kroz prirodu kada god mogu. Ako imate sreće da u blizini imate park ili reku, bilo šta lepo, i ako obratite pažnju, uočićete mnoge stvari u prirodi”, kaže Palasio. Kod kuće, ona se bavi meditacijom i tehnikama opuštanja.
“Možete da očistite mozak od strašnih misli i crnih slutnji. Kada ustanete posle relaksacije i meditacije, opšte osećanje je fantastično.”

Baš kao što stres i nervoza imaju negativan uticaj na zdravlje, pozitivan stav može da pomogne pri izlečenju. Kada je Zulima Palasio, bivša novinarka Glasa Amerike, saznala da ima rak dojke, zaplakala je.
“Sama vest da imate rak je veoma depresivno osećanje”, kaže ona.

Palasio se borila sa depresijom tako što je radila stvari u kojima je uživala, kao što je baštovanstvo. Ona je takođe šetala pored reke sa svojim suprugom ili prijateljima.
“Šetam kroz prirodu kada god mogu. Ako imate sreće da u blizini imate park ili reku, bilo šta lepo, i ako obratite pažnju, uočićete mnoge stvari u prirodi”, kaže Palasio. Kod kuće, ona se bavi meditacijom i tehnikama opuštanja.
“Možete da očistite mozak od strašnih misli i crnih slutnji. Kada ustanete posle relaksacije i meditacije, opšte osećanje je fantastično.”
 
image.jpg


Australska holistička iscjeliteljica, dr.Justine Damond, predsjednica zajednice liječnika koji su promovirali zdravi život kritizirajući Big Pharme, ubijena je od strane Minneapolis policije. Dr. Damond (40) ubijena je dok je stajala u pidžami ispred kuće u Minneapolisu. Ona je ranije pozvala 911 prijavivši sumnjivca u ulici ispred kuće, ali kada je policija stigla upucali su nju.

Poznata doktorica koja je promovirala zdrav stil života i vodila aktivne kampanje sugerirajući ljudima da preuzmu kontrolu nad svojim životima i odbace lijekove Big Pharmi, pridružila se dugom popis holističkih liječnika i iscjelitelja koji su pod sumnjivim okolnostima i nerješenim slučajevima ubijeni tijekom protekle dvije godine.

http://istinomprotivlazi.com/compon...ond-dok-se-stajala-u-pidami-ispred-kuce-video
 
Teorija zavere ili ne: Ubijanje lekara – Examinus
U ovim konfuznim vestima pominje se zavera farmakomafije, sakrivanje čudotvornog leka za sve bolesti, vakcine kao krivac za te bolesti, masovna ubistva... sve omiljene teze protivnika medicine i nauke uopšte. Broj doktora koje je “ubila farmakomafija” se konstantno povećava i praktično svako ko se bavi alternativnom medicinom i umre ulazi na ovu listu.
 
Ne treba ljudima ubijati volju za alternativom.Ima slucaja u zvanicnoj medicini da je doslo do “spontanog” povlacenja nekih oblika raka nakon konzumiranja noni soka,ekstrakta zelenog caja, nekih dijeta...Samo treba se biti pazljiv.Nismo svi isti svako razlicito reaguje,al ako ste otpisani zbog recimo leukemije,doktori vas poslali kuci da umrete zasto ne probati kao taj neko u Americi koj je imao vas tip leukemije koristio visoke doze ektrakta zelenog caja i njemu se leukemija “spontano” povukla.Mozda i vi budete te srece.A mozda i ne.Vidimo se u nekom drugom filmu sto kaze Tadic
 

Back
Top