koliko je vazan nos

  • Začetnik teme srednjoskolka
  • Datum pokretanja
da, smeta mi
mrzim grcke noseve
to su oni nosevi koji idu kao daska pravo iz cela
nemaju onaj prefinjeni downward slant na korenu nosa koji profilu daje maceci izgled
ja volim indijske noseve, lepe, elegantne, malo izduzene i zavojite
onako, kao reka kad meandrira, bas tako
 
Znate kako.. ja nemam kriv nos, medjutim jedna strana nosa mi je normalna, a na drugoj mi je malo vise izasla koska. Ja nikad nisam lomio nos, niti problema sa nosom i ne znam sta je ovo. Koliko vidim drugi to ne primecuju, medjutim na slikama to ispada kao da mi je nos u obliku slova S. Molim vas mi kazite sta da radim, veliki sam kompleksas :)

Brate kako se snalazis tako i nadjes iz prve temu o nosu koja te zanima..a i na zene se odnosi
 
Aoooo..tema iz 2003 god... :lol: zavisi...najbitnije je kako se oseca vlasnik istog...ako isti prihvata sebe i svoj nos, odise zadovoljstvom pa ga i ljudi prihvataju..primecuju ga ali im ne smeta...
Dok kad ljudi nisu zadovoljni odredjenim delom tela, taj je uocljiviji...

Lep primer je Barbra...ima veliki nos koji nije bas lep...ali njoj divno stoji...zena puca od pozitivizma..ne bih mogla da je zamislim sa drugim nosom..:zaljubljena:
barbra-streisand.JPG
 
Ja imam ogroman nos, ali moj dragi ima josh ogromniji.
On voli mene,a ja volim njegov.
Nos, da ne bude zabune.
:mrgreen:

Da ne bude "rekla-kazala" evo fotke.
Dobro da se mozemo poljubiti kolike su nam kljuke. :D

58890_1474261748498_1592332166_31173048_3978097_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Da je musko mozda bi i potekla za narodnom, ovako s'obzirom da je zensko jedino moze da se kaze sto veci nos to manji ponos sa bivsim :lol:

Cek, a da ona njoj nije nabila kompleks da on voli devojke sa vecim nosem, pa sad mozda misli ili da i sama ima ili da bi trebala da ga ima pa da vrati ljubav :lol:

E pa ne znam tema je od pre 7 godina ako se ne varam......možda joj je nos do sad porastao.:zcepanje:
 

Back
Top