Sta se desava sa MUSKARCIMA?

NA NJEGOV OPIS DODAJ HILJADE ILI MILIONE EVRA U SVAJCARSKOJ BANCI,DA LI BI SE I TADA ISPOVRACALA?BI MALO SUTRA.ZNATE STA JE P ROBLEM KOD VAS CURA....STALNO KUKATE KAKO NE MOZETE DA NADJETE DOBROG,NORMALNOG I ATRAKTIVNOG MUSKARCA-A KADA SE DESI DA TAJ ISTI MUSKARAC VAM PRIDJE.....PRVO SE RAZMATRA JEDNA TEMA A TO SU PARE.E ZNATE STA......DOK GOD BUDETE TAKO RAZMISLJALE I GLEDALE SVE KROZ PARE,NECETE BITI SRECNE.PARE BUDU I PRODJU.....STA POSLE?JEDNO JUTRO SE PROBUDITE PORED CICE OD 60 god.I ZAPITATE SE DA LI JE VREDELO?PRODAJETE SE BRE ZA SITNU LOVU. :twisted:
 
worp:
NA NJEGOV OPIS DODAJ HILJADE ILI MILIONE EVRA U SVAJCARSKOJ BANCI,DA LI BI SE I TADA ISPOVRACALA?BI MALO SUTRA.ZNATE STA JE P ROBLEM KOD VAS CURA....STALNO KUKATE KAKO NE MOZETE DA NADJETE DOBROG,NORMALNOG I ATRAKTIVNOG MUSKARCA-A KADA SE DESI DA TAJ ISTI MUSKARAC VAM PRIDJE.....PRVO SE RAZMATRA JEDNA TEMA A TO SU PARE.E ZNATE STA......DOK GOD BUDETE TAKO RAZMISLJALE I GLEDALE SVE KROZ PARE,NECETE BITI SRECNE.PARE BUDU I PRODJU.....STA POSLE?JEDNO JUTRO SE PROBUDITE PORED CICE OD 60 god.I ZAPITATE SE DA LI JE VREDELO?PRODAJETE SE BRE ZA SITNU LOVU. :twisted:

Ala si ti sine ogorcen .... ko prica o parama.... uostalom, ako si samo na takve naletao, bolje se zapitaj u cemu je onda tvoj problem
 
dzordzV76:
Žene, zamislite sledeće muškarce bez razlike na njihovu spoljašnost. Idete gradom a ON; Nosi tesnu majcu hOće sve da popuca, iskočile mu grudi,stomak itd. Onda majca je otvorena na ramenima da bi mu videli kolko su mu krupne koske ili salce. Majca je usput i kratka pa mu viri pupak, a nekima i ujedno i salce,pločice i malje. Pantalone, tako da mu jedva stoje na kukovima, vire mu tange a i malje. Šlic ima V izrez tako da možete da mu vidite koren penisa i obim. može se dodati da mu je sa jedne unutrašnje strane otvorena nogavica (ala vaš šlic)tako da mu se mogu videti testisi. Normalno pantalone su tesne da bi vi imale što bolji uvid u građu nogu, dupeta i sl. Noramlno, pisrsing gde vam duša poželi. Sve ovo u službi da bi vas privukao. Sada fali samo TV marketing i drugi mediji koji govore da je to pravi stajling za muškarce. Usput takav od vas očekuje da ste domaćica, da imate odličan miraz, da znate da vezete, kukičate, šijete, pletete, odlično zarađujete i da ste skromne (sva ova očekivanja su nastala iz nove produkcije hollywooda), normalno uredne i da vam više prija na poklon nova garnitura Boshove kolekcije nego buket cveća. Ako ste uspele da zamisliti da ovako izgleda svaki treći muškarac, Koliko vas bi takvog mužijaka videla kao podobnog za vezu, brak i podizanje porodice, a na ovom ste nivou očekivanja. Priznaj te da bi vas više asocirali na sex i samo sex, i to samo oni koji pored cele vulgarnosti u oblačenju izgledaju poželjno, nekih bi se gadili jer nije za svakog ovakav stajling, ali kako je izbor smanjen morali bi da prihvatate i takve. Šta bi vam bilo interesantno, kada po ceo dan gledate muške guze,noge,penis,pločice,stomak,ramena,njegove grudi,ramena a još usput niste uspele da obezbedite miraz jer je teška situacija, vez na pola nema se para a i nestašica konca. Plata osrednja a treba da ga izvedete u restoran na neko romantično mesto, ni auto vam nije neki........, a vi sa svim tim poteškoćama treba da mu priđete da ga barite! Zađite malo u Srbiju, dobar deo grčke i ............, pa vidite ko je muškarac i šta mu treba, kada to shvatite, lako će te ih naći uveliko. Ako vas nisam ubedio, onda samo razmislite zašto u siromašnijim zemljama se zna ko vodu nosi, nema toliko razvoda, pobediće natalitetomi dr. Tamo osnovni postulati nisu mnogo poremećeni. Nisam šovinista, naprotiv, ALI SE STVARNO ZAPITAJTE, NEMOJ TE SAMO DAVATI OLAKE KOMENTARE ZATO ŠTO VAS JE NEŠTO ISPROVOCIRALO, ILI NASMEJALO. POSTAVILI STE OZBILJNO PITANJE PA TAKO I RAZMIŠLJAJTE.

Zapazanje je na mestu i u skladu sa vremenom u kome zivimo. Nazalost u ovome ima isuvise istine. Bitno je trenutno uzbudjenje, sve ostalo je u pozadini!
 
Bas tako kao sto je neko napisao da vi zene pravite od muska muskarca jer da se nedivite svim tim nakaradama koje hodaju po ulici a sasvim normalni momci ali eto zena hoce nesto neobicno jer je to cool. Mislim da nam sve ide naopako zato sto to sami trazimo! :twisted:
 
Tražite normalne ,....... pa ponašajte se normalno, pošto je većina to zaboravila, čast izuzecima. Vi bre krojite ko će vam prići. Ako izgledate jeftino, prićiće vam onaj koji hoće sex i samo sex za jednu noć, ili onaj koji u startu nema šta da vam ponudi, niti razmišlja, sem sexa. Ni jedan vas suštinski neće ceniti. Ako izgledate kao sponzoruše, prići će sponzori. Ja sam ubeđen da vi, složne :lol: , možete da krojite marketing muškarcima. Ako bi se usaglasile, i trovale vaše mužijake kako je glupo biti agresivan, ili da je on seljak da puši, videli bi koliko bi se ove pojave smanjile u društvu. Ili ukoliko nije obrazovan sve jedno. Videli bi kako baje počinju da rade na svom obrazovanju, jer nema ičke, on nema kud. I kada to postane društvena norma, onda sve ide lakše. Za sad ostaje hollywoodski scenario. :roll:
 
Njuskalo:
Ma, svi dobri su odavno zauzeti, sto bi reklo u poznatom nam filmu.

Salu na stranu, mislim da je deo problem u materijalnom statusu. Zamislite nesrecnika koji je nezaposlen, bez prebijene pare u dzepu da startuje devojku. I gde ce je odvesti? U setnju? Odavno je izaslo iz mode.

Pa u šetnju, nego šta! Onda vidiš da li se pali na auto kakav voziš ili je zaista zanima kakva si osoba :!:
 
dzordzV76:
Tražite normalne ,....... pa ponašajte se normalno, pošto je većina to zaboravila, čast izuzecima. Vi bre krojite ko će vam prići. Ako izgledate jeftino, prićiće vam onaj koji hoće sex i samo sex za jednu noć, ili onaj koji u startu nema šta da vam ponudi, niti razmišlja, sem sexa. Ni jedan vas suštinski neće ceniti. Ako izgledate kao sponzoruše, prići će sponzori. Ja sam ubeđen da vi, složne :lol: , možete da krojite marketing muškarcima. Ako bi se usaglasile, i trovale vaše mužijake kako je glupo biti agresivan, ili da je on seljak da puši, videli bi koliko bi se ove pojave smanjile u društvu. Ili ukoliko nije obrazovan sve jedno. Videli bi kako baje počinju da rade na svom obrazovanju, jer nema ičke, on nema kud. I kada to postane društvena norma, onda sve ide lakše. Za sad ostaje hollywoodski scenario. :roll:


A kad devojka izgleda normalno niko joj neće prići ... pošto muškarci isključivo prilaze ako su sigurni da će uspeti da omrse brke .... :evil:
 
NatasaNatasa:
dzordzV76:
Tražite normalne ,....... pa ponašajte se normalno, pošto je većina to zaboravila, čast izuzecima. Vi bre krojite ko će vam prići. Ako izgledate jeftino, prićiće vam onaj koji hoće sex i samo sex za jednu noć, ili onaj koji u startu nema šta da vam ponudi, niti razmišlja, sem sexa. Ni jedan vas suštinski neće ceniti. Ako izgledate kao sponzoruše, prići će sponzori. Ja sam ubeđen da vi, složne :lol: , možete da krojite marketing muškarcima. Ako bi se usaglasile, i trovale vaše mužijake kako je glupo biti agresivan, ili da je on seljak da puši, videli bi koliko bi se ove pojave smanjile u društvu. Ili ukoliko nije obrazovan sve jedno. Videli bi kako baje počinju da rade na svom obrazovanju, jer nema ičke, on nema kud. I kada to postane društvena norma, onda sve ide lakše. Za sad ostaje hollywoodski scenario. :roll:


A kad devojka izgleda normalno niko joj neće prići ... pošto muškarci isključivo prilaze ako su sigurni da će uspeti da omrse brke .... :evil:
Ma šta mi napriča, malo strpljenja, pa će ti prići neko ozbiljan! :o
 
dzordzV76:
NatasaNatasa:
Malo pre je bio jedan post ... da kad je devojka normalna i prosecna onda je sigurno rugoba i zato nemaju nameru da joj prilaze ... to je jedan od forumasa rekao ... u sto vam je logikaaaaaa
Pa to je potpuna glupost, ako je neko ružan ili sl. nevredi joj da li je normalana ili atraktivana.

Pa ja sam samo prenela sta je neko od vas muskih rekao ....
 

Back
Top