OSVEZITI VEZU

eureka

Početnik
Poruka
49
Veza sa sadasnjim deckom je pocela pre 7-8 meseci.U pocetku je bilo sve idealno,on fasciran mnome,ja fascirana njime.Jasno mi je pokazivao koliko mu je stalo do mene i non stop ponavljao da ovo kao samnom nikada nije imao.Jedini problem je bio u tome sto smo se uvek vidjali u mom stanu,ali na neki nacin sam ga razumela jer ne voli da izlazi.Posle tri meseca zabavljanja,naglo se promenio.Ne zove me tako cesto kao ranije vec samo kada treba da se vidimo.Ne prica mi vise da mu je lepo samnom.Vidim da se ohladio od mene.Mozda je to zbog monotonosti nase veze koja se sastoji u ovome:On dodje kod mene,pricamo malo,spavamo,opet pricamo,spavamo,jos malo pricamo i ide kuci.I tako svaki put.Sta da menjam kako bih osvezila nasu vezu?POMOZITE!
 
eureka:
...Vidim da se ohladio od mene.Mozda je to zbog monotonosti nase veze koja se sastoji u ovome:On dodje kod mene,pricamo malo,spavamo,opet pricamo,spavamo,jos malo pricamo i ide kuci.I tako svaki put.Sta da menjam kako bih osvezila nasu vezu?POMOZITE!
...Menjaj priču za keks
Menjaj spavanje za seks...

8)
 
eureka:
divlja-u-srcu:
E, ako ste se smorili vec posle 8 meseci, lepo ti njemu sut u dupe! :roll:
Lako bih ja kada bih mogla.Nisam se ja smorila,izgleda da je samo on smoren.
mila, za sve su potrebni dvoje pa i za osvezenje!

popricajte o problemu, nemoj ga ti resavati bez da je on svestan da ga i imate, mozda je njemu tako lepo?! a u pravom odnosu i on treba da nesto da od sebe!

mada iskreno, nece njemu ni osvezenje pomoci ako ne zeli da ulazi dublje u vezu, "ovo" sto si ti opisala je njegovo sedmicno praznjenje .... (izvini sto sam direktna)...
 
eureka:
kojote:
eureka:
...Vidim da se ohladio od mene.Mozda je to zbog monotonosti nase veze koja se sastoji u ovome:On dodje kod mene,pricamo malo,spavamo,opet pricamo,spavamo,jos malo pricamo i ide kuci.I tako svaki put.Sta da menjam kako bih osvezila nasu vezu?POMOZITE!
...Menjaj priču za keks
Menjaj spavanje za seks...

8)
Pa pod spavanjem sam podrazumevala sex. :)

U vasoj je vezi nesto bezveze. sUVISNO. Bajato.
Spavkanje, prica, on, njegov odlazak kuci, ili ti.
Izbaci prvo pricu. Samo se yeb...samo spavkajte. :)
Ako to ne pomogne, izbaci njegov odlazak kuci.
Ako ni to ne pomogne - izbaci njega.
E, ako ni to ne pomogne - izbaci sebe. Iz svog kreveta.
I trkom u neki tudji!
Tudji je tvrdji! I SVEZIJI... :wink:
 
A kako bi Vam bilo da izadjete malkice napolje?! Na svez vazduh? Kalemegdan je savrsen!!!
Pa malo setnjica, drzanje za rucice, pa bioskop, pa klopica iz nekog kioska, pa se ti uflekas recimo senfom a on se ponudi da 'ocisti'..pa tek onda kod tebe kuci...pa ga malo izmasiras...pa tek onda sexic...pa ga ujutru iznenadis sa doruckom...pa ga ispratis do lifta...Znaci ceo dan zacinjen sa puno kiss & hugs..Probajte, nece da vam skodi...
 
eureka:
Veza sa sadasnjim deckom je pocela pre 7-8 meseci.U pocetku je bilo sve idealno,on fasciran mnome,ja fascirana njime.Jasno mi je pokazivao koliko mu je stalo do mene i non stop ponavljao da ovo kao samnom nikada nije imao.Jedini problem je bio u tome sto smo se uvek vidjali u mom stanu,ali na neki nacin sam ga razumela jer ne voli da izlazi.Posle tri meseca zabavljanja,naglo se promenio.Ne zove me tako cesto kao ranije vec samo kada treba da se vidimo.Ne prica mi vise da mu je lepo samnom.Vidim da se ohladio od mene.Mozda je to zbog monotonosti nase veze koja se sastoji u ovome:On dodje kod mene,pricamo malo,spavamo,opet pricamo,spavamo,jos malo pricamo i ide kuci.I tako svaki put.Sta da menjam kako bih osvezila nasu vezu?POMOZITE!
Menjaj njega, to nije veza i nema sta da se osvezava ili se pomiri sa tim.
Muski pogled na celu situaciju: a) on ima jos nekog; b) odgovara mu varijanta: dodjoh-poyebah-popričah-odoh; c) njemu nije monotono; d) a+b+c+xy...
 
eureka:
Veza sa sadasnjim deckom je pocela pre 7-8 meseci.U pocetku je bilo sve idealno,on fasciran mnome,ja fascirana njime.Jasno mi je pokazivao koliko mu je stalo do mene i non stop ponavljao da ovo kao samnom nikada nije imao.Jedini problem je bio u tome sto smo se uvek vidjali u mom stanu,ali na neki nacin sam ga razumela jer ne voli da izlazi.Posle tri meseca zabavljanja,naglo se promenio.Ne zove me tako cesto kao ranije vec samo kada treba da se vidimo.Ne prica mi vise da mu je lepo samnom.Vidim da se ohladio od mene.Mozda je to zbog monotonosti nase veze koja se sastoji u ovome:On dodje kod mene,pricamo malo,spavamo,opet pricamo,spavamo,jos malo pricamo i ide kuci.I tako svaki put.Sta da menjam kako bih osvezila nasu vezu?POMOZITE!
IZADJITE NESDE,PREKINI TAJ TOK TVOJ STAN-PRICA-SEX-KUCA!!AKO NE UPALI PRICAJ S NJIM,MOZDA NISI TI U PITANJU,MOZDA IMA NEKE PROBLEME!AKO TI TO SVE NE USPE,ZASTO GUBITI VREME S NJIM?NIJE VREDAN,A NIJE NI JEDINI
 

Back
Top