DAČIĆ: REŠENJE KOSMETA NEĆE DONETI GUSLE I KLETVE

ForestGreen

Poznat
Poruka
9.545
BEOGRAD - Zamenik premijera i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je jutros da Srbija Kosovo i Metohiju može sačuvati samo racionalnom i pametnom politikom.

On je za TV "Pink" ocenio da se problem "neće rešiti guslama i kletvama", nego ukoliko dođe do rešenja u kome će i Srbi i Albanci biti pobednici, odnosno neće biti gubitnici.
Dačić smatra da je potrebno staviti tačku na ta pitanja, što je u interesu Srba i Srbije, "jer ako to ne uradimo, ostaćemo bez ičega i naš narod će najviše propatiti".

Stavljanjem tačke Srbija bi imala osnovu da zna šta je njeno, rekao je on, dodajući da su se konstituisala dva Kosova - srpsko i albansko koje su danas realnost .

Ocenivši da do rešenja mirnim putem nikada neće doći, Dacić je rekao da je "spreman da se ponovo proglasi mobilizacija, ako je to rešenje".
cela vest na http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/dacic-resenje-kosmeta-nece-doneti-gusle-i-kletve-91430.php

No, zasto vec danima unazad Dacic non stop prica price o Kosovu? Da li je stvarno moguca vojna intervencija u skorijoj buducnosti?
 
BEOGRAD - Zamenik premijera i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je jutros da Srbija Kosovo i Metohiju može sačuvati samo racionalnom i pametnom politikom.

On je za TV "Pink" ocenio da se problem "neće rešiti guslama i kletvama", nego ukoliko dođe do rešenja u kome će i Srbi i Albanci biti pobednici, odnosno neće biti gubitnici.
Dačić smatra da je potrebno staviti tačku na ta pitanja, što je u interesu Srba i Srbije, "jer ako to ne uradimo, ostaćemo bez ičega i naš narod će najviše propatiti".

Stavljanjem tačke Srbija bi imala osnovu da zna šta je njeno, rekao je on, dodajući da su se konstituisala dva Kosova - srpsko i albansko koje su danas realnost .

Ocenivši da do rešenja mirnim putem nikada neće doći, Dacić je rekao da je "spreman da se ponovo proglasi mobilizacija, ako je to rešenje".
cela vest na http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/dacic-resenje-kosmeta-nece-doneti-gusle-i-kletve-91430.php

No, zasto vec danima unazad Dacic non stop prica price o Kosovu? Da li je stvarno moguca vojna intervencija u skorijoj buducnosti?

ovaj krmak za vojnu intervenciju...kad bude vikao :Za mnom a ne Napred junaci,onda ga mogu opravdati i podržćati..sve dok se bori pod Jorgan-planinom..daleko mu lepakuća i njemu i njegovim...
 
BEOGRAD - Zamenik premijera i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je jutros da Srbija Kosovo i Metohiju može sačuvati samo racionalnom i pametnom politikom.

On je za TV "Pink" ocenio da se problem "neće rešiti guslama i kletvama", nego ukoliko dođe do rešenja u kome će i Srbi i Albanci biti pobednici, odnosno neće biti gubitnici.
Dačić smatra da je potrebno staviti tačku na ta pitanja, što je u interesu Srba i Srbije, "jer ako to ne uradimo, ostaćemo bez ičega i naš narod će najviše propatiti".

Stavljanjem tačke Srbija bi imala osnovu da zna šta je njeno, rekao je on, dodajući da su se konstituisala dva Kosova - srpsko i albansko koje su danas realnost .

Ocenivši da do rešenja mirnim putem nikada neće doći, Dacić je rekao da je "spreman da se ponovo proglasi mobilizacija, ako je to rešenje".
cela vest na http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/dacic-resenje-kosmeta-nece-doneti-gusle-i-kletve-91430.php

No, zasto vec danima unazad Dacic non stop prica price o Kosovu? Da li je stvarno moguca vojna intervencija u skorijoj buducnosti?


komp11.gif
Ето, а ја сам живео у уверењу да пошто се ПРЕТХОДНИХ ДАНА НАЛУПЕТАО да ће запушити... а он сваког дана ЛУПЕТА ЈОШ ВИШЕ, КРМАК ЈЕДАН ДЕБЕЛИ, ГЛУПИ... само ме занима КО или ШТА стоји иза ових његових дијареја...
 
komp11.gif
Ето, а ја сам живео у уверењу да пошто се ПРЕТХОДНИХ ДАНА НАЛУПЕТАО да ће запушити... а он сваког дана ЛУПЕТА ЈОШ ВИШЕ, КРМАК ЈЕДАН ДЕБЕЛИ, ГЛУПИ... само ме занима КО или ШТА стоји иза ових његових дијареја...
А ти си, као, па много наиван, и не можеш да прокљувиш ко и шта стоји... ;)
 
А ти си, као, па много наиван, и не можеш да прокљувиш ко и шта стоји... ;)

Сумњам, али нисам потпуно сигуран... прилично све смрдуцка на то да је Србија постала НОВА СЦЕНОГРАФИЈА ЗА ФИЛМ "ЛЕТ ИЗНАД КУКАВИЧЈЕГ ГНЕЗДА"... да екипе психолога и психијатара осмишљавају разноразне смицалице ЗА НАРОД... а сами су тешки пацијенти истих професија.....:cool:
 
Сумњам, али нисам потпуно сигуран... прилично све смрдуцка на то да је Србија постала НОВА СЦЕНОГРАФИЈА ЗА ФИЛМ "ЛЕТ ИЗНАД КУКАВИЧЈЕГ ГНЕЗДА"... да екипе психолога и психијатара осмишљавају разноразне смицалице ЗА НАРОД... а сами су тешки пацијенти истих професија.....:cool:

.. то...
 
Budi spreman na neodredjene pojmove ali sustina ce se svesti na isto - svi su isti ali je djindjic ipak bio bolji a ovi sad su ipak manje zlo.

Evo ja sam glup i naivan i ne mogu da prokljuvim ko stoji i šta stoji? Pa bi voleo da mi objasniš?

Spreman sam, zato sam je i pitao, da vidim da li će nekada nešto konkretno da napiše a da ne optuži sagovornika da je kvazipatriota.
А ви сте мешанци оне француске собарице коју је напаствовао ДСК и зле жене из народне приче...
:kafa:
 
Spreman sam, zato sam je i pitao, da vidim da li će nekada nešto konkretno da napiše a da ne optuži sagovornika da je kvazipatriota.
Као што знаш, ја не "оптужујем саговорнике", већ само неке од учесника на форуму.

У ствари, опет, дакле феномен зла жена.

Зашто се сам сврставаш у квазипатриоте, а да те ја нисам уопште тамо сврстала?

Јер, заправо ја већину учесника на форуму ни не оптужујем за то да су они квазипатриоти, већ да се - дају навући на демагогију квазипатриота.

А ти, ако до сад ниси схватио ту битну разлику, заиста имаш известан проблем.
 
BEOGRAD - Zamenik premijera i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je jutros da Srbija Kosovo i Metohiju može sačuvati samo racionalnom i pametnom politikom.

On je za TV "Pink" ocenio da se problem "neće rešiti guslama i kletvama", nego ukoliko dođe do rešenja u kome će i Srbi i Albanci biti pobednici, odnosno neće biti gubitnici.
Dačić smatra da je potrebno staviti tačku na ta pitanja, što je u interesu Srba i Srbije, "jer ako to ne uradimo, ostaćemo bez ičega i naš narod će najviše propatiti".

Stavljanjem tačke Srbija bi imala osnovu da zna šta je njeno, rekao je on, dodajući da su se konstituisala dva Kosova - srpsko i albansko koje su danas realnost .

Ocenivši da do rešenja mirnim putem nikada neće doći, Dacić je rekao da je "spreman da se ponovo proglasi mobilizacija, ako je to rešenje".
cela vest na http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/dacic-resenje-kosmeta-nece-doneti-gusle-i-kletve-91430.php

No, zasto vec danima unazad Dacic non stop prica price o Kosovu? Da li je stvarno moguca vojna intervencija u skorijoj buducnosti?
..............realan totalno .......nazalost....:(
 
Као што знаш, ја не "оптужујем саговорнике", већ само неке од учесника на форуму.

У ствари, опет, дакле феномен зла жена.

Зашто се сам сврставаш у квазипатриоте, а да те ја нисам уопште тамо сврстала?


Јер, заправо ја већину учесника на форуму ни не оптужујем за то да су они квазипатриоти, већ да се - дају навући на демагогију квазипатриота.

А ти, ако до сад ниси схватио ту битну разлику, заиста имаш известан проблем.
Meni si rekla da sam kvazipatriota, no nije ni važno, ne ljutim se ali mi recimo smeta to što opet ne odgovaraš konkretno na postavljeno pitanje. Pitanje sam ti postavio iz razloga što si napisala Eremiti da se ne pravi naivan kada zna ko i šta stoji iza Dačićeve izjave, nagoveštavajući da ti znaš, pa sam hteo da čujem odgovor od tebe. Eto ja ne znam ko stoji, ne znam iz tog razloga što smatram da je podela Kosova ne moguća i da su sva delovanja ove vlasti išla ka tome da Srbija prihvati nezavisnost Kosova. To podvrđuju i ovi takozvani pregovori o “tehničkim pitanjima” koji su funkciji učvršćivanja samoproglašene nezavisnosti Kosova, ovoga puta taj proces će biti uz punu podršku vlasti u Srbiji. Priča o podeli je nerealna i kada se uzme u obzir činjenica da se od Srbije traži i kompletnu arhiva, od matičnih knjiga rođenih do zemljišnih papira. Vlast Srbije je već uputila zahtev nadležnim institucijama da hitno pripreme te dokumente. I to treba da bude predato sadašnjim vlastima u Prištini. To upućuje na onaj isti proces koji je naknadno pratio novonastale države iz raspada bivše Jugoslavije. U takvim okolnostima je besmisleno i pričati o bilo kakvoj podeli, niti će ti ko to ponuditi, niti će to bilo ko prihvatiti, osim ove vlasti.
 
Poslednja izmena:

Back
Top