Kako zamišljate likove sa Foruma?

Q

Queen_

Gost
Zapravo, možda bi trebalo preformulisati pitanje na " da li zamišljate" likove sa Foruma dok se kuckate i kako?
Ja nekako ne zamišljam lik u potpunosti, ali nedavno sam sanjala (zbog previše vremena provedenog na Forumu) Steffana kao stariju varijantu onog klinca iz reklame za Nektar marmeladu i od tada ga tako i zamišljam.

A vi? Da li i kako zamišljate likove sa Foruma?
 
Queen_:
Jednostavno sam te tako sanjala. Nema veze sa mišljenjem. I nije tema posvećena tebi, naveden si samo kao primer.

Nisam ni pomislio da jeste, samo sam predosetio da sam na neki nacin deo nje.. he he :wink: znam, znam previse pridodajem sebi znacaja.. ALI, sta onda ja trazim u tvojim snovima?!? :wink: :P

Zar nisu snovi deo nase podsvesti? Kako to da me nisi sanjala kao nekog uvazenog gospodina vrednog svakog postovanja, vec tamo kao nekog blentravog klipana? :? Ostavi ti te price za nekog drugog, znam ja tacno kakvo misljenje imas o meni.. :cry:

:wink: :lol:
 
Gazdaricu zamišljam kao žensku u srednjim tridesetim, 170 cm visine, u uskim farmericama, onako - malo poširu u kukovima, užeg struka, sitnih kostiju, nežnih, suptilnih ruku sa sitnim šakama i tankim prstima. Lice ovalno, senzibilne usne, bademaste oči, koža malo opuštena od ekscesivne upotrebe kozmetičkih sredstava, kosa tamna i ravna, do ramena i nekako povezana. Lice osobe koja ima dosta iskustva sa ljudima i koju je život malo "načeo", ali koja je sabrana i još se dobro
 
Đenka:
Gazdaricu zamišljam kao žensku u srednjim tridesetim, 170 cm visine, u uskim farmericama, onako - malo poširu u kukovima, užeg struka, sitnih kostiju, nežnih, suptilnih ruku sa sitnim šakama i tankim prstima. Lice ovalno, senzibilne usne, bademaste oči, koža malo opuštena od ekscesivne upotrebe kozmetičkih sredstava, kosa tamna i ravna, do ramena i nekako povezana. Lice osobe koja ima dosta iskustva sa ljudima i koju je život malo "načeo", ali koja je sabrana i još se dobro

ebe :mrgreen:
 
bundeva:
Đenka:
Gazdaricu zamišljam kao žensku u srednjim tridesetim, 170 cm visine, u uskim farmericama, onako - malo poširu u kukovima, užeg struka, sitnih kostiju, nežnih, suptilnih ruku sa sitnim šakama i tankim prstima. Lice ovalno, senzibilne usne, bademaste oči, koža malo opuštena od ekscesivne upotrebe kozmetičkih sredstava, kosa tamna i ravna, do ramena i nekako povezana. Lice osobe koja ima dosta iskustva sa ljudima i koju je život malo "načeo", ali koja je sabrana i još se dobro

ebe :mrgreen:

Ma ne. Hteo sam reći - drži.
Stvarno nisam namerno izostavio tu poslednju reč. :lol: Nešto me omelo...
 

Back
Top