bez naslova

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
Nekad je bilo bolje...i zanimljivije...kad su bile sankcije...a mi puni para...u mom gradu si tad mogao da radis sta si hteo..i da zaradis na sto nacina...da si qovna prodavao neko bi se nasao da ih kupi...malo prodajes..malo krades pa prodajes...svi puni ko brod..a oko nas beda..moja majka dve marke platu u prosveti....a ja dnevno dobar po sto,dvesta maraka..maca ko pleve...izadjes u grad sa pedeset maraka i ne mozes da ih potrosis...ko Bog smo ziveli..kupis devojci lancic od trideset maraka i tvoja je dok ti ne dosadi...a niko od nas nije bio stariji od sedamnaest godina...i niko polozeno za kola...a svake nedelje smo organizovali trke kolima do susednog grada...kladili smo se u zenske...ko pobedi njegova cura do sledece trke...posto niko nije imao vozacku uzmemo dva taksija...i koji prvi stigne pobednik...taksisti koji prvi stigne dajemo sto maraka...hteli su da se poubijaju izmedju sebe koji ce da nas vozi...udjemo u kafic i svima placamo pice...pravimo se mangupi...menjamo zenske svaki dan...i tako je to trajalo sve dok nije doslo do rata...i reformi...onda su dosli jaci igraci...prefinjeniji...sa sleperima...a mi ostali sitni...i bez para...morali da pocnemo da radimo ko sav ostali svet...i da studiramo...yebi ga...ali bar je sa macama ostalo isto...malo smo spustili standarde...ako nista drugo zasluzni smo za stvaranje gomile sponzorusa koje smo obrazovali i naucili zanatu kad su imale sesnaest godina...sad sve one imaju po dvadeset i love na krupno...i onda smo se rasuli na sve strane...sve do ove nove godine...bili smo zajedno desetak dana...malo pravili haos po gradu...jurili zenske...pili...i opet se rasturili...do sledece nove godine...ako bog da...ali to nije razlog sto sam ponovo na forumu...razlog je sto sam po prvi put u zivotu nasao devojku s kojom mislim nesto ozbiljnije...to je sestra jednog od gore pomenutih ortaka...kad smo lumpovali ona je imala cetrnaest godina...sad ima oko dvadeset tri...prelepa je...ali to nije toliko bitno...bitno je sto sam konacno nasao neku zensku sebi ravnu...koja je veci mangup od mene...izgleda da je brat skolovao i naucio kako da izadje na kraj sa njemu slicnim...a bio je najgori od svih nas...ne znam koliko ce ova veza da traje...nadam se sto duze...ne mogu da verujem da ovo pricam...
srecna vam nova godina
 

Back
Top