Devojke,sta bi uradile da vam bivsi preti?

kicav

Početnik
Poruka
42
Budite iskrene pa recite sta biste uradile da vam bivsi preti ubistvom?Ako neko ima takav slucaj zamolila bih vas da pisete.
Ja sam trenutno u takvoj situaciji da ne smem da odem u mesto odakle je bivsi,mada tamo imam dosta prijatelja i rodjaka,jer mi on preti da ce mi se nesto desiti ukoliko me vidi tamo.

Svima hvala unapred.
 
Porazgovaraj sa nekim kome mozes da se poveris.Bitno je da ne krijes to.I obavezno prijavi miliciji.Svi mi dodjemo u situaciju da budemo povredjeni,ali ne pretimo ubistvom.Da li u tom mestu imas neku blisku osobu od poverenja koja bi mozda mogla malo da ispita stvari koliko je on u toj nameri ozbiljan , odnosno da li je stvarno psihicki spreman da ti bilo kako naudi.Za sada se drzi podalje , ali ni to nije resenje da se ti zarad nekog tamo idiota odreknes dragih ljudi i mesta u koje volis da ides.
 
Suuske:
Ah, da, ne zaboravi da to razglasis na sva zvona, nek' svi znaju. Ako ti se (Ne daj Boze!) sta desi, da moze nasa murija onda da reaguje.

da moze nasa murija onda da reaguje - Suuske, ovo je šala?
Takve situacije uopšte nisu naivne. Znam devojku koja je prošla kroz pakao zbog poremećenog tipa, koji /eto/ nije mogao da prihvati kraj. Nedeljama se mučila, skrivala, besnela, plakala, očajavala.. Dok sve to lepo nije ispričala svojim roditeljima, roditelji prijavili policiji, policija obišla prvo roditelje dotičnog (klinac, doduše punoletan al klinac..).. Dalje ne znam šta se sa njim dešavalo, al priča tu staje. Nikad više pretnje.
92 obavezno i roditeljima
 
medvedica:
Suuske:
Ah, da, ne zaboravi da to razglasis na sva zvona, nek' svi znaju. Ako ti se (Ne daj Boze!) sta desi, da moze nasa murija onda da reaguje.

da moze nasa murija onda da reaguje - Suuske, ovo je šala?
Takve situacije uopšte nisu naivne. Znam devojku koja je prošla kroz pakao zbog poremećenog tipa, koji /eto/ nije mogao da prihvati kraj. Nedeljama se mučila, skrivala, besnela, plakala, očajavala.. Dok sve to lepo nije ispričala svojim roditeljima, roditelji prijavili policiji, policija obišla prvo roditelje dotičnog (klinac, doduše punoletan al klinac..).. Dalje ne znam šta se sa njim dešavalo, al priča tu staje. Nikad više pretnje.
92 obavezno i roditeljima
I te kako sam svjesna da to nije sala jer sam bila u istoj kozi...i isla sam da prijavim policiji...rekli su mi doslovno "mala ne boj se smirice se on " a on se nije smirio dok ja nisam prosla kroz pakao...doduse..ja sam bila luda jer nisam htjela da kazem roditeljima...da su oni otisli i prijavili mozda bi sve bilo drukcije
 
atenaellada:
Porazgovaraj sa nekim kome mozes da se poveris.Bitno je da ne krijes to.I obavezno prijavi miliciji.Svi mi dodjemo u situaciju da budemo povredjeni,ali ne pretimo ubistvom.Da li u tom mestu imas neku blisku osobu od poverenja koja bi mozda mogla malo da ispita stvari koliko je on u toj nameri ozbiljan , odnosno da li je stvarno psihicki spreman da ti bilo kako naudi.Za sada se drzi podalje , ali ni to nije resenje da se ti zarad nekog tamo idiota odreknes dragih ljudi i mesta u koje volis da ides.

Cim mi se to desilo ja sam sve roditeljima ispricala i oni su istog misljenja kao i ja da ga prijavim.Isla sam vec u policiju da se raspitam kako i na koji nacin,tj.koja je procedura njegovog prijavljivanja,jer se nije desilo u mojoj opstini.
Imam bliskih osoba tamo koji bi mogli to da ispitaju,ali ne znam koliko su spremni s obzirom da tog doticnog svi smatraju za odlicnu osobu,jako miran i dobar,a sto se pokazalo da uopst nije,i da sam ga samo ja najbolje uopznala.
 
atenaellada:
Porazgovaraj sa nekim kome mozes da se poveris.Bitno je da ne krijes to.I obavezno prijavi miliciji.Svi mi dodjemo u situaciju da budemo povredjeni,ali ne pretimo ubistvom.Da li u tom mestu imas neku blisku osobu od poverenja koja bi mozda mogla malo da ispita stvari koliko je on u toj nameri ozbiljan , odnosno da li je stvarno psihicki spreman da ti bilo kako naudi.Za sada se drzi podalje , ali ni to nije resenje da se ti zarad nekog tamo idiota odreknes dragih ljudi i mesta u koje volis da ides.

Cim mi se to desilo ja sam sve roditeljima ispricala i oni su istog misljenja kao i ja da ga prijavim.Isla sam vec u policiju da se raspitam kako i na koji nacin,tj.koja je procedura njegovog prijavljivanja,jer se nije desilo u mojoj opstini.
Imam bliskih osoba tamo koji bi mogli to da ispitaju,ali ne znam koliko su spremni s obzirom da tog doticnog svi smatraju za odlicnu osobu,jako miran i dobar,a sto se pokazalo da uopst nije,i da sam ga samo ja najbolje uopznala.
 
atenaellada:
Porazgovaraj sa nekim kome mozes da se poveris.Bitno je da ne krijes to.I obavezno prijavi miliciji.Svi mi dodjemo u situaciju da budemo povredjeni,ali ne pretimo ubistvom.Da li u tom mestu imas neku blisku osobu od poverenja koja bi mozda mogla malo da ispita stvari koliko je on u toj nameri ozbiljan , odnosno da li je stvarno psihicki spreman da ti bilo kako naudi.Za sada se drzi podalje , ali ni to nije resenje da se ti zarad nekog tamo idiota odreknes dragih ljudi i mesta u koje volis da ides.

Cim mi se to desilo ja sam sve roditeljima ispricala i oni su istog misljenja kao i ja da ga prijavim.Isla sam vec u policiju da se raspitam kako i na koji nacin,tj.koja je procedura njegovog prijavljivanja,jer se nije desilo u mojoj opstini.
Imam bliskih osoba tamo koji bi mogli to da ispitaju,ali ne znam koliko su spremni s obzirom da tog doticnog svi smatraju za odlicnu osobu,jako miran i dobar,a sto se pokazalo da uopst nije,i da sam ga samo ja najbolje uopznala.
 
kicav:
atenaellada:
Porazgovaraj sa nekim kome mozes da se poveris.Bitno je da ne krijes to.I obavezno prijavi miliciji.Svi mi dodjemo u situaciju da budemo povredjeni,ali ne pretimo ubistvom.Da li u tom mestu imas neku blisku osobu od poverenja koja bi mozda mogla malo da ispita stvari koliko je on u toj nameri ozbiljan , odnosno da li je stvarno psihicki spreman da ti bilo kako naudi.Za sada se drzi podalje , ali ni to nije resenje da se ti zarad nekog tamo idiota odreknes dragih ljudi i mesta u koje volis da ides.

Cim mi se to desilo ja sam sve roditeljima ispricala i oni su istog misljenja kao i ja da ga prijavim.Isla sam vec u policiju da se raspitam kako i na koji nacin,tj.koja je procedura njegovog prijavljivanja,jer se nije desilo u mojoj opstini.
Imam bliskih osoba tamo koji bi mogli to da ispitaju,ali ne znam koliko su spremni s obzirom da tog doticnog svi smatraju za odlicnu osobu,jako miran i dobar,a sto se pokazalo da uopst nije,i da sam ga samo ja najbolje uopznala.

Pusti ti to miran i dobar. jedan takav iy kraja je izvrsio najmonstruoznije ubistvo ever – zamotao klinca porodice koju je hteo da opljacka u zavesu, pa ga przio peglom po licu da mu otkrije gde su sakrili pare...Inace, bio je u ekipi mog starijeg brata, i celo drustvo ya njega mislilo da je KO DEVOJCICA. :twisted:
Mislim da MUP je obavezan da reaguje na tu vrstu uznemiravanja, tuzilac po sluzbenoj duznosti podnosi prijavu opstinskom sudu i bla, bla, i mup reaguje. Pretnje su ozbiljna stvar. Obavezno prijavi.

ahaha, btw. i meni decko preti da ce ubiti mene pa sebe ako ga ostavim, ali meni to ne pada na pamet, kapiram to kao izjavu ljubavi. :?
 
moja drugarica je bila u slicnoj sittuaciji, samo joj tip nije pretio bas ubistvom, vec je proganjao!! cak je dosao i u skolu kod direktora i napravio haos!! samo sto je ona tada sa 17,5 god., bila maloletna...resilo se tako sto je rekla mami, mama otisla u panduraciju i prijavila, a i skola je urgirala jer je ludak napravio haos za vreme nastave..panduri ga malo istresli iz gaca zbog maltretiranja maloletnice, i vise je nikad do dan-danas nije pipnuo..

obavezno sa roditeljima u muriju!!
 
slatko volim :)):
moja drugarica je bila u slicnoj sittuaciji, samo joj tip nije pretio bas ubistvom, vec je proganjao!! cak je dosao i u skolu kod direktora i napravio haos!! samo sto je ona tada sa 17,5 god., bila maloletna...resilo se tako sto je rekla mami, mama otisla u panduraciju i prijavila, a i skola je urgirala jer je ludak napravio haos za vreme nastave..panduri ga malo istresli iz gaca zbog maltretiranja maloletnice, i vise je nikad do dan-danas nije pipnuo..
Mogu samo da se slozim da treba reci roditeljima. Treba imati poverenja u njih, oni nikada nece nista lose uraditi svojoj deci, ne treba biti u strahu da se nesto prizna. To mi nije bilo bas jasno kada sam bila u ludim godinama ali sada sam sigurna u to. Ne treba nista kriti od roditelja! Oni ce zvezde skinuti za svoju decu!

obavezno sa roditeljima u muriju!!
 
ma i meni se slicno desilo i bila sam maloletnica.samo sto sa njim nisam imala nista sem dosta razgovora,ali on je bio iz neke sekte i poceo da me proganja,pravio mi neke krstove.onda je moj tata isao da mu zapreti,pozalili smo se popu,pa je i pop otisao do njega da mu kaze da me batali.od tada me nije dirnuo.malo je poremecen lik bas me je bilo strah.
 

Back
Top