Innocent lovers........it's a lie

Poruka
3.684
Evo veceras citam svaki post,,,,i tako postaje dosadno,zaista dosadno da slusam kako polovi prakticno mrze jedni druge.I to ne iz cinjenicnih razloga,nego iz samih glupih predrasuda jer se previse,ali zaista previse govori o ljubavi.

DEVOJKE:Svaka od vas trazi ili ceka svog individualnog,a onda kada se slucajno dogodi da je neko toliko blizu vasih osecanja,tj. kada ta osecanja treba da pretvorite u praksu,kada ljubav i trazenje pravog vise nije samo u glavi,nego ispred vas,tu ispred ociju je vas princ,zasto onda ne prepoznate tog pravog?
Zasto ste zaludjeni vecitim gundjanjem kakvi su muskarci u uvek ih svrstavate u kategorije,gledate sve i do najmanjih sitnica da bi mu nasli manu,a ako se nadje pokje vrlina,to se precuti.
Kada ces svaka od vas,da zaista oseti potrebu da bude voljena i da sama voli.
Ja sam ovo prosao,sve su trazile umetnike,kao da su one i znale nesto o umetnosti,i zaista ulazio sam u vezu sa njima,a onda sve je postalo antipod.
Ono na cemu ja zahtevam jeste da zene prihvate da ima zaista drugacijih muskaraca koji ne zele sex i provod,neko zele nesto vise.
Ali vi opet idete linijom manjeg otpora i prihvatate cutke upravo ono sto oni nude: sex i provod.
A gde je najtananije osecanje koje postoji?
Gde je ljubav devojke?
Zasto ne skinete vec jedanput taj crni veo sa vasih ociju i da pogledate da svet nije jedna vekovna sahrana,nego prepuna zestoko mocnog osecanja koje se zove ljubav.
Ako ima takvih devojaka,koje zaista jos znaju i misle da postoji to osecanje ljubavi,ako i to nije amputirano iz vasih dusa,javite se nekome sasvim neobicnom i jako inspirativnom coveku.
Posto neki od nas umetnika bukvalno zive u totalnom razdoru,potrebna je ona motivacija koja bi nas podigla iz mraka,a sustine zivota jednog coveka jeste upravo Zena!

MUSKARCI:samo se pitam dokle cete da gajite taj odvratni ego i da uvek budete zestoko nalickani.
Vi ste ti koji se zale kako sve devojke hoce i da su *****,zavodnice,sjajne u krevetu,vi pljujete po njima a kada dodje taj momenat da se provede noc sa nepoznatom devojkom,u tom momentu vasa pozuda nadvlada vas hir da govorite da su one *****, i vi prihvatate da spavate sa njima.
Cemu ti dvostruki standardi oba pola?
Zr niko ne zna sigurno koji mu je cilj i da nemilosrdno ide prema njemu?
Je li to tesko?
Je li tesko spustiti ego i pustiti emocije napolje da malo disu,da vide svetlost dana,,da dodirnu necije druge emocije.
Ovo nije pitanje filozofije nego cinjenicno stanje o vasoj "iskrenosti".

Pa super onda,znam da cu biti napljuvan zato sto se usudjujem da iznesem vas stav,ali nekako me i nije briga sta cete reci,jer znam,mislim da znam unapred sve vase odgovore.

A ja licno,ono sto ja bezuslovno hocu i cemu se bezuslovno predajem jeste LJUBAV prema jednoj jedinoj zeni.
Samo se pitam ima li takve koja jos veruje u ljubav i koja nosi prvo bazicno osecanje i zeli da da sve od sebe.Ima li takvih.
Hajde,ja sam ionako ovo napisao jer ne zelim vise da postoje ovolike podele izmedju polova,i znam da se sve moze gledati individualno.
Zato sto emocije ne poznaju realnost,samo se oseti kada je taj neko pravi tu.

Ovo govorim u ime svih razocaranih ljudi na planeti,a njih ima,bas ih ima koji su svesni da je ljubav samo primarna i natacnija emocija.I skoro nepogresiva ako se razum ne mesa previse u njih.

ekkerot@yahoo.no
Ikke bryt eden
 
hanibal77:
bas mi nije jasno sta to zameras zenama!

Zameram im to sto se previse igraju toplo-hladno,najvise u fazonu "eto svideo mi se,ali nisam htela nista da mu kazem".
To je to,njihov ponos ume da bude jaci od emocija,
a ja znam kada devojku glume nezainteresovanost,i kada se prosto plase da ce biti ponizene ako nekoga vole.
Naravno,ovo ne vazi za sve.Daleko od toga.
 
Dont_Break_The_Oath:
hanibal77:
bas mi nije jasno sta to zameras zenama!

Zameram im to sto se previse igraju toplo-hladno,najvise u fazonu "eto svideo mi se,ali nisam htela nista da mu kazem".
To je to,njihov ponos ume da bude jaci od emocija,
a ja znam kada devojku glume nezainteresovanost,i kada se prosto plase da ce biti ponizene ako nekoga vole.
Naravno,ovo ne vazi za sve.Daleko od toga.
hoces da kazes da se vi ne igrate toplo-hladno?
decko tebe je samo neko povredio pa sada hoces da umres od tuge.
ne sekiraj se.
i mi smo prosli kroz to.
reagovali tako kao ti.
posle puno,puno vremena shvatili da moze da se krene dalje...
 
Meni ovo pomalo lici na oglas licne prirode :?
Nije mi jasno odakle takvi zakljuchci,tolika ogorcenost. :?
Ja prvi sam sa devojkom preko tri godine,obozavamo se i lepo slazemo. Bila je to prava "princevska" prica i niko me nije ignorisao i iskulirao...
Oberucke smo prigrabili jedno drugo i "nepustamo" se ni dan danas... :D
Mora da si nailazio na pogresne :(

P.S. Mora da nisi bio sa dovoljno olosa i pogresnih da bi nepogresivo mogao da znas koja je za tebe ona prava :!: :?:
 
Srdj@n:
Meni ovo pomalo lici na oglas licne prirode :?
Nije mi jasno odakle takvi zakljuchci,tolika ogorcenost. :?
Ja prvi sam sa devojkom preko tri godine,obozavamo se i lepo slazemo. Bila je to prava "princevska" prica i niko me nije ignorisao i iskulirao...
Oberucke smo prigrabili jedno drugo i "nepustamo" se ni dan danas... :D
Mora da si nailazio na pogresne :(

P.S. Mora da nisi bio sa dovoljno olosa i pogresnih da bi nepogresivo mogao da znas koja je za tebe ona prava :!: :?:

Meni je jako drago zbog tvoje situacije,mislim,to je ono sto ja podrzavam u potpunosti,3 godine obozavanja (nadam se jos ko zna koliko godina neka traje.
Ali vidis,ja sam bio ozenjen,iako imam 26 godina (Veki,ne zovi me vise decko,plz),mislim generalno sada danas,veceras,zaista mi je odvratno sto devojke ne prihvataju licno mene zbog tupavih sitnica,to sto imam kosu preko pola metra duacku,eto,to je problem i nece da se smuvaju sa mnom.Ej,polako,jeste duga kosa van mode,ali ja nisam viking koji pere kosu samo kada dodje leto.
Te sitnicavosti mi je dosta,to zaobilanje sustine,zasto se ne predati emocijama. "Da ne bi bilo povredjeni" to mnogi govore,ali kako znaju unapred vec da ce biti povredjeni.
I ja sam bio u braku 4 godine,bilo je pakleno u zadnje vreme,ali nikada ne bi osudio brak,i nikada ne bi rekao necu se nikada vise zeniti.
Povreda je moguca,ali to nije pravilo.
I sa olosima sam bio,i,,,,,zar je bitno sa kim sam sve bio,samo znam da nisam varao nikada,i da,ovo mozda i jeste oglas licne prirode,jer se radi o meni,mom slucaju,a ja i dalje verujem da ipak postoji neka koja dovoljno hrabra da bez predrasuda udje u vezu.
Naravno,sada ce neki reci da je necu naci preko interneta,,,,,mozda.Mozda je sretnem u Frognepark u Oslo,mozda cemo sedeti jedno pored drugog u pozoristu u Stockholm,ili cu mozda videti devojku koja hoda sama negde sa svoijm mislima pored okeana,
nema pravila kako se dolazi do prave.Veliki je uzas postavljati tu granicu gde mozes naci devojku a gde ne.
 
etotako:
Srdj@n:
P.S. Mora da nisi bio sa dovoljno olosa i pogresnih da bi nepogresivo mogao da znas koja je za tebe ona prava :!: :?:
Znači da svaka devojka koja nije htela njemu ili tebi ili nekom trećem, da se da je ološ i pogrešna?

Ako ne mozes jednu tako prostu recenicu da shvatis kako treba molim te ne uplici se u raspravu :!:

Pise BIO,a biti sa nekim ne znaci da te je neko odbio,nego da si sa njom nesto imao :!: A svi smo mi imali svoje greske koje su trajale duze ili krace kao i avanture sa pravim olosima iz ovog ili onog razloga. Olosi postoje i uvek ce postojati. Ne prica se ovde uopste o "davanju" nego o drugim stvarima...
 
Dont_Break_The_Oath:
Srdj@n:
Meni ovo pomalo lici na oglas licne prirode :?
Nije mi jasno odakle takvi zakljuchci,tolika ogorcenost. :?
Ja prvi sam sa devojkom preko tri godine,obozavamo se i lepo slazemo. Bila je to prava "princevska" prica i niko me nije ignorisao i iskulirao...
Oberucke smo prigrabili jedno drugo i "nepustamo" se ni dan danas... :D
Mora da si nailazio na pogresne :(

P.S. Mora da nisi bio sa dovoljno olosa i pogresnih da bi nepogresivo mogao da znas koja je za tebe ona prava :!: :?:

Meni je jako drago zbog tvoje situacije,mislim,to je ono sto ja podrzavam u potpunosti,3 godine obozavanja (nadam se jos ko zna koliko godina neka traje.
Ali vidis,ja sam bio ozenjen,iako imam 26 godina (Veki,ne zovi me vise decko,plz),mislim generalno sada danas,veceras,zaista mi je odvratno sto devojke ne prihvataju licno mene zbog tupavih sitnica,to sto imam kosu preko pola metra duacku,eto,to je problem i nece da se smuvaju sa mnom.Ej,polako,jeste duga kosa van mode,ali ja nisam viking koji pere kosu samo kada dodje leto.
Te sitnicavosti mi je dosta,to zaobilanje sustine,zasto se ne predati emocijama. "Da ne bi bilo povredjeni" to mnogi govore,ali kako znaju unapred vec da ce biti povredjeni.
I ja sam bio u braku 4 godine,bilo je pakleno u zadnje vreme,ali nikada ne bi osudio brak,i nikada ne bi rekao necu se nikada vise zeniti.
Povreda je moguca,ali to nije pravilo.
I sa olosima sam bio,i,,,,,zar je bitno sa kim sam sve bio,samo znam da nisam varao nikada,i da,ovo mozda i jeste oglas licne prirode,jer se radi o meni,mom slucaju,a ja i dalje verujem da ipak postoji neka koja dovoljno hrabra da bez predrasuda udje u vezu.
Naravno,sada ce neki reci da je necu naci preko interneta,,,,,mozda.Mozda je sretnem u Frognepark u Oslo,mozda cemo sedeti jedno pored drugog u pozoristu u Stockholm,ili cu mozda videti devojku koja hoda sama negde sa svoijm mislima pored okeana,
nema pravila kako se dolazi do prave.Veliki je uzas postavljati tu granicu gde mozes naci devojku a gde ne.

Ja mom najboljem drugaru cesto govorim posto je u maleru slicnom kao i ti,a nema dugu kosu :D , bas je dobar decko i to mu je mana :!: :?: one hoce crstu ruku :? da je stalno bio sa pogresnima i da sad mora da mu naidje prava... priroda je to regulisala... "svaka vreca nadje zakrpu" :D
Samo bez brige,opterecujes se time bez potrebe...
 
Dont_Break_The_Oath:
Srdj@n:
Meni ovo pomalo lici na oglas licne prirode :?
Nije mi jasno odakle takvi zakljuchci,tolika ogorcenost. :?
Ja prvi sam sa devojkom preko tri godine,obozavamo se i lepo slazemo. Bila je to prava "princevska" prica i niko me nije ignorisao i iskulirao...
Oberucke smo prigrabili jedno drugo i "nepustamo" se ni dan danas... :D
Mora da si nailazio na pogresne :(

P.S. Mora da nisi bio sa dovoljno olosa i pogresnih da bi nepogresivo mogao da znas koja je za tebe ona prava :!: :?:

Meni je jako drago zbog tvoje situacije,mislim,to je ono sto ja podrzavam u potpunosti,3 godine obozavanja (nadam se jos ko zna koliko godina neka traje.
Ali vidis,ja sam bio ozenjen,iako imam 26 godina (Veki,ne zovi me vise decko,plz),mislim generalno sada danas,veceras,zaista mi je odvratno sto devojke ne prihvataju licno mene zbog tupavih sitnica,to sto imam kosu preko pola metra duacku,eto,to je problem i nece da se smuvaju sa mnom.Ej,polako,jeste duga kosa van mode,ali ja nisam viking koji pere kosu samo kada dodje leto.
Te sitnicavosti mi je dosta,to zaobilanje sustine,zasto se ne predati emocijama. "Da ne bi bilo povredjeni" to mnogi govore,ali kako znaju unapred vec da ce biti povredjeni.
I ja sam bio u braku 4 godine,bilo je pakleno u zadnje vreme,ali nikada ne bi osudio brak,i nikada ne bi rekao necu se nikada vise zeniti.
Povreda je moguca,ali to nije pravilo.
I sa olosima sam bio,i,,,,,zar je bitno sa kim sam sve bio,samo znam da nisam varao nikada,i da,ovo mozda i jeste oglas licne prirode,jer se radi o meni,mom slucaju,a ja i dalje verujem da ipak postoji neka koja dovoljno hrabra da bez predrasuda udje u vezu.
Naravno,sada ce neki reci da je necu naci preko interneta,,,,,mozda.Mozda je sretnem u Frognepark u Oslo,mozda cemo sedeti jedno pored drugog u pozoristu u Stockholm,ili cu mozda videti devojku koja hoda sama negde sa svoijm mislima pored okeana,
nema pravila kako se dolazi do prave.Veliki je uzas postavljati tu granicu gde mozes naci devojku a gde ne.
posto nevolis da te zovem decko kazi mi kako smem?
prvo ne razumem kakve veze ima tvija duga kosa ,da li je to moderno ili nije sa uspostavljanjem veza sa damama?
ima puno ljudi sa dugom kosom a nemaju takav problem.
mislim da ti je problem nesto drugo.
koliko sam shvatila ti si se razveo od dame i sada si ocajan.
hteo bi preko noc da stvoris novu vezu a to ne funkcionise.
zar ti se ne cini da bi trebao malo da spustis loptu,provedes izvesno vreme sam a nova veza ce doci sama od sebe.
kada se budes najmanje nadao.
da li ces nekoga upoznati ovde,na plazi,u pozoristu apsolutno je svejedno.
samo se opusti i pusti vreme da ucini svoje.
i kada ti neko cestita Novu godinu onda je red da mu odgovoris :wink:
 
Veki,dosta mi je otrcanih fraza da se pojaviti bas onda kada se najmanje nadam,i sve slicno tome.Ne volim da razmisljam u tom pravcu jer prosto tu ne postoje nikakva pravila.

Ja mozda i jesam osoba koja najvise pati na celom forumu,ali koga je briga za to,ostali me mrze ovde,ja i moja tvrdoglavost.
Ali zaista cenim ljude koji su posebni ovde i savim nezajedljivi.

I da se razumemo,ja nisam ocajan zato sam se razveo,nego sam ocajan zato sto nijedna devojka,koliko sam ja video,nije ih briga za licnost,karakter,bitno je da je dobar ili ne.Ali ja ovde znam za sve te predrasude a boga mi ima ih u vezi sa dugom kosom.
"bio bi idealan kada bi se osisao." E pa ne moze.

Samo znam da sab ubistveno sam,i ima ljudi ovde kojih bas briga da pomognu ikome,ali to je njihvoa niskost i obicno zezanje.
Ali ne zalim se,nego samo hocu ono sto je moje.
 

Back
Top