Kako instalirati TV karticu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kale4679

Početnik
Poruka
5
E, ovako: Ja sam ubacio moju TV karticu u slot i startovao kompjuter, i kompjuter pronalazi novi hardver ali kaže da "prilikom instaliranja novog hardvera, se pojavio neki problem i da hardver neće moći da radi" Ja sad neznam dali u biosu treba nešto uraditi ili netreba?
A TV kartica je inače, PINNACLE PCTV STEREO, imam instaliran WINDOWS XP SP2, ali integrisanu zvučnu karticu. Znači nemam pravu zvučnu karticu. Kompjuter mi je AMD 2000+, Ma sve mi je super, osim što mi je integrisana zvučna karta, jedino mi je to mana kod kompjutera!
 
puki68:
Insyaliraj drajvere "peske"

Svaka chast na savetu, odavno nisam video kraci :)))

Ne znam da li autorun CD-a ima Install opciju, ali ako nema, idi desnim tast. na My comp. > properties > Hardware > Device Manager > I tu bi trebalo da ima tv kartice, ili bar zuti znak pitanja (?)....
i onda desni tast. > prop. > Driver > Update driver, i izaberi drajver sa CD-a.... I to je peshachki nachin.... mada, sumnjam da cesh neshto time postici, al probaj
 
Da li si instalirao drajvere sa maticne - Chipset i Sound? Pokusaj da drajvere sa CD-a instaliras u win a onda desni klik na na svaki od znakova pitanja u Device Manageru > update driver > uputi ga da sam trazi drvere u Win-u.
...ako ne pomogne nadji novije drajvere ili promeni slot
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top