profesor i ucenica

Incognito:
Dovla:
Kazes tvoj ortak sto bi moglo da znaci da ste priblizno generacija. Pa ako je bila s tobom sto ne bi bila i sa tvojim ortakom?

Da smo priblizno slicna generacija kako bi mi bio profesor? To sto mi je ortak ne znaci da ima godina koliko i ja... Ako cemo vec do toga, moje drustvo uglavnom sacinjavaju osobe starije po 5-10 godina od mene... Godine ne cine coveka...

Uostalom to i nije vazno, vec navodim primer profesor-ucenica, jer u to vreme i ja sam bio ucenik kao i moja ex devojcica...
Ja sam povezao da bi taj profesor mogao biti stariji od tebe 4-5god pa samim tim i od nje a znam dosta primera gde devojka ima 16-17god a decko 4-5-6 godina stariji. No nije ni vazno ja sam na ovu temu dao svoje misljenje. :wink: 8)
 
taj_rad:
Sta mislite o ovoj kombinaciji? Ja sam vec 10 meseci u vezi sa svojom ucenicom, jos nas niko nije provalio...volim je i lepo mi je sa njom, a razlika u godinama nije mnogo velika, SAMO 16 g. Nikada necu moci da je ostavim, iako sam ozenjen (skotom) i imam sina.
sta mi vi savetujete i mislite li da je to OK?
HELP
8)
 
taj_rad:
sta mislite o ovoj kombinaciji? ja sam vec 10 meseci u vezi sa mojim razrednim, jos nas niko nije provalio...volim ga i lepo mi je sa njim, a razlika u godinama nije mnogo velika, 16. nikada necu moci da ga ostavim, iako je ozenjen i ima sina.
sta mi vi savetujete i mislite li da je to OK?
Ma blago tvojoj mami ti tati,samo ti njima donesi sve petice.Pa makar morala i da se naguzzis.A sta predaje razredni?Jel biologiju pa si isla kod njega na dodatne casove,pa se desilo...yebiga... 16 godina?Pa to i nije neka razlika,mogla je to mnogo bolje.Dobro je da nije neki profesor pred penzijom pa da mu otkaze cuka dok svrsava,pa da odapne na tebi,kako bi ga skinula sa sebe...a i zamisli da pukne bruka po skoli da je razredni odapeo dok je *****... :lol:Svi bi mislili da si ga ti ubila.Ma znas sta sve tu moze da ispadne...svasta,ali sva sreca pa je stariji od tebe samo 16 god.Ti bas "ucis i volis skolu" :lol:

Kakavih ovde SHOKOVA ima! :lol: Ovo je neka provokacija.
 
Zaboravih da kazem...ma ok je to bas je super!Zamisli da imas profesora u skoli ,kao sto sam ja imao,koji je voleo decake(sve sreca oa nije meni predavao).Nevine! Heheheheheh! Pa ih nezno pipkao svuda po telu. :lol: :lol: :shock: A ti si dobro prosla,zamisli da te je startovala profesorka,neka debela lez,onako dlakava koja predaje fiziku ili matematiku,pa moras da se lizes sa njom da bi polozila razred.Pa zamisli jos da ona ima jos takve dve dlakave cerke pa mora jos i sa njima :lol: :lol: :lol:
Ja mislim da je tebi super i samo nastavi tako.Ja sam imao dve profesorke koje za malo da kresnem,ali nisam stigao jer je zvonilo za pocetak casa pa su zurile.Ceo zivot to ne mogu da prezalim!
 
srecica5:
taj_rad:
sta mislite o ovoj kombinaciji? ja sam vec 10 meseci u vezi sa mojim razrednim, jos nas niko nije provalio...volim ga i lepo mi je sa njim, a razlika u godinama nije mnogo velika, 16. nikada necu moci da ga ostavim, iako je ozenjen i ima sina.
sta mi vi savetujete i mislite li da je to OK? ja ti savetujem da mi sapnes koja je skola u pitanju daj majmun ladno letne s posla a tebi da pozovu tatu i mamu i da te slatko izlupaju,trazi devojcice svoje vrsnjake a to sto radis njega moze da dovede do izbacivanja s posla kao sto bi i trebalo da se desi

Pozdrav za Srećicu! :D
 
Pa,ako je tebi lepo.....normalno,lepo je i nama....Samo ne znam cemu ovoliko moralisanje....
Ljudi,devojka ima pravo na svoj zivot!!!...i jos uzput kaze da joj je LEPO...ima 17 godina,dakle ni sa te srane nije za osudu....neznam,zaista sta je vas problem.....?
 
IMA BRE X SLUCAJA DA SE PROFA SPETLJA SA UCENICOM. JEDNA MOJA DRUGARICA SE SPETLJALA SA PROFOM U 4. RAZREDU GIMNAZIJE. JOS UVEK SU ZAJEDNO POSLE 3.5 GODINE IAKO JE ON OZENJEN I DUPLO STARIJI OD NJE. ON JOJ NE PRICA BAJKE, A NI ONA NJEMU. NA POCETKU VEZE SU SE DOGOVORILI DA NEMA SVRHE DA ON NAPUSTA ZENU I DECU POSLE TOLIKO GODINA. ONA SE SLOZILA SA TIM I REKLA MU DA CAK I U SLUCAJU DA ON NAPUSTI ZENU I DECU NE BI ZELELA DA SE UDA ZA NJEGA VEC SAMO DA BUDU LJUBAVNICI, TAKO DA ONA PLANIRA DA SE UDA ZA NEKOG DOBRO SITUIRANOG TIPA NJENIH GODINA, A DA NASTAVI DA SE VIDJA SA ONIM KOGA NAJVISE VOLI. MISLIM DA OBOJE DONEKLE RACIONALNO RAZMISLJAJU, SAMO JADAN TIP YA KOGA SE OVA BUDE UDALA...


JOS NESTO, MOJA BIVSA PROFESORKA MATEMATIKE SE PRE 20 GODINA UDALA ZA SVOG PROFESORA SOCIOLOGIJE KOJI JE 13 GOD STARIJI OD NJE CIM JE ZAVRSILA GIMNAZIJU, PA SU I DANAS U BRAKU.
 
AKHENATON:
IMA BRE X SLUCAJA DA SE PROFA SPETLJA SA UCENICOM. JEDNA MOJA DRUGARICA SE SPETLJALA SA PROFOM U 4. RAZREDU GIMNAZIJE. JOS UVEK SU ZAJEDNO POSLE 3.5 GODINE IAKO JE ON OZENJEN I DUPLO STARIJI OD NJE. ON JOJ NE PRICA BAJKE, A NI ONA NJEMU. NA POCETKU VEZE SU SE DOGOVORILI DA NEMA SVRHE DA ON NAPUSTA ZENU I DECU POSLE TOLIKO GODINA. ONA SE SLOZILA SA TIM I REKLA MU DA CAK I U SLUCAJU DA ON NAPUSTI ZENU I DECU NE BI ZELELA DA SE UDA ZA NJEGA VEC SAMO DA BUDU LJUBAVNICI, TAKO DA ONA PLANIRA DA SE UDA ZA NEKOG DOBRO SITUIRANOG TIPA NJENIH GODINA, A DA NASTAVI DA SE VIDJA SA ONIM KOGA NAJVISE VOLI. MISLIM DA OBOJE DONEKLE RACIONALNO RAZMISLJAJU, SAMO JADAN TIP YA KOGA SE OVA BUDE UDALA...


JOS NESTO, MOJA BIVSA PROFESORKA MATEMATIKE SE PRE 20 GODINA UDALA ZA SVOG PROFESORA SOCIOLOGIJE KOJI JE 13 GOD STARIJI OD NJE CIM JE ZAVRSILA GIMNAZIJU, PA SU I DANAS U BRAKU.
Jeli,jesi ti isao u yebarnik ili u skolu.Ta tvoja skola mi vise lici na neku javnu kucu u Hamburgu nego na skolu.Yebe ko koga stigne,pa sta bude,hehehe.
 
begunac:
Pa,ako je tebi lepo.....normalno,lepo je i nama....Samo ne znam cemu ovoliko moralisanje....
Ljudi,devojka ima pravo na svoj zivot!!!...i jos uzput kaze da joj je LEPO...ima 17 godina,dakle ni sa te srane nije za osudu....neznam,zaista sta je vas problem.....?

Ма, ми не знамо шта је њен проблем! Ако је све тако фино и красно, што је постављала ову тему? Шта очекује од нас? Да се дивимо?! :?
 

Back
Top