Visina

muskarci 165cm -170 cm vecinom pate od nekih kompleksa vodaju sisate zene pored sebe sa izuzetnim viskom kilograma


170 - 185 cm vecinom umisle da su neki visoki frajeri klasicni maco tipovi jure zenske slicne im visine
 
i to je visina koja muskarca cesto baci u depresiju jer niti je prispio u niske muskarce a bogami ni u kosarkase medjutim kad prevazidju pubertet cesto akceptiraju da im eto hvali par centimetara

obicno su kucni statisticari najzesci kompleksasi...sede kuci,gledaju ljude,mastaju da jednom budu normalni,al to im ne ide...al su se onda dosetili da bi mogli da posmatraju ljude i da izvode svoje zakljucke...jos im lepse bilo kada se pojavio internet...onda tu svoju strast mogu da predoce i sirem auditorijumu koji posecuje drustveno-socijalne stranice...da napomenem da 100 posto sociologa misli da su ti ljudi ekstremno glupi i ruzni,a iznad svega asocijalni i nedovoljno socioloski razvijeni...
a sta tebe briga?
pa posto ti nisi imala decka...nikad...pa ne znam odakle ti zakljucci...
 
obicno su kucni statisticari najzesci kompleksasi...sede kuci,gledaju ljude,mastaju da jednom budu normalni,al to im ne ide...al su se onda dosetili da bi mogli da posmatraju ljude i da izvode svoje zakljucke...jos im lepse bilo kada se pojavio internet...onda tu svoju strast mogu da predoce i sirem auditorijumu koji posecuje drustveno-socijalne stranice...da napomenem da 100 posto sociologa misli da su ti ljudi ekstremno glupi i ruzni,a iznad svega asocijalni i nedovoljno socioloski razvijeni...

pa posto ti nisi imala decka...nikad...pa ne znam odakle ti zakljucci...


ja cak imam muza vetj 17 godina
 
sin bio jutros na poslu,a u 6 ide da preda seminarski...dobro,nije bas jutro...al je 9...
ne znam,moju kevu to nikada nije zanimalo...treba za nas trojicu da spremi rucak,oper ,opegla...ovo-ono...te stvari koje ti ne radis...


pa sta znam imati tolkog klipana i kuvati mu i prati lici na klasicnu balkanku


a izuzetno je zanimljivo da jedan mamin sin zna za moj raspored dana


msm

ja sam ustala u 4:30 a ti si dakle prdnuo u to vreme za mamu nebi znala reci

da skratim ove tvoje ispade i proganjanje moje persone na ovom forumu bice dostavljeni gazdi
 
pa sta znam imati tolkog klipana i kuvati mu i prati lici na klasicnu balkanku


a izuzetno je zanimljivo da jedan mamin sin zna za moj raspored dana


msm

ja sam ustala u 4:30 a ti si dakle prdnuo u to vreme za mamu nebi znala reci

da skratim ove tvoje ispade i proganjanje moje persone na ovom forumu bice dostavljeni gazdi
ne...keva je to sasvim normalno...zavrsila zena faks,jako urbana za svoje godine...mozes ti da napises sta god hoces,tvoja stvar...ja sam ustao u 3,radio na naftnoj busotini...
ne razumem tvoje pisanje bez znakova interpunkcije,al kako sam shvatio,bicu prijavljen...slobodno,vise ces sebe zajjebati...ja sam postavljao pitanja,ti odgovarala...zao mi je sto je moj intelktualni nivo veci od tvog,pa moras da pribrgavas zajezljivim odgovorima usled manjka drugih komunikacionih sposobnosti...
e,da,otkud ti znas koliko ja imam godina?ja sam prilicno mlad...
 

Back
Top