posle 35

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
vase misljenje o muskarcima oko 4 banke, ima li im leka, isto kao u jednom od topica dole, skoro svaka je ***** mislim na zene naravno, dosta aseksualan, mislim sto se tice seksualnih odnosa?
 
mene ovde niko ne razume...ja sam dao savrsen odgovor na ovu temu temu...da objasnim...muskarci posle 35,u ima ja da rastem do tada,..su pomalo ludi...nesto proziveli,nesto nisu,a misle da se blizi kraj karijere pa navale na sve mlado....a devojcurak od recimo 18,19,20...mnogo zbunjena...obudalis je na brzaka....i eto..
yebe lud zbunjenog
 
Ma devojcurak je vec jednom postavila temu sto se tice lika od 4 banke, nesto u fazonu ne dizanja, cudnog polozaja penisa u erekciji, itd itd. Secam se jer sam se i tamo nevidjeno dobro ismejala. Bad me..bad.. :roll:
 
Joj da. A ja se, jos, lozim da ako pojasnim pitanje da idemo na step two: da pomognemo...

Vrati se mala prstitjima, dok ne nadjes nekoga koji pokazuje na severoistok (iz desnog profila). :twisted:
 
zavodljiva1976:
Bad_Wolf:
Joj da. A ja se, jos, lozim da ako pojasnim pitanje da idemo na step two: da pomognemo...

Vrati se mala prstitjima, dok ne nadjes nekoga koji pokazuje na severoistok (iz desnog profila). :twisted:
:shock: Aj mi Jopet objasni.... :? :cry:
Nista bre ne shvatam,a pokusavam da se ubacim u problematiku :D :P

Procitaj moj post pre njegovog. Postoji vec topic sa devojcicinim problemima sa doticnim likom.
 
devojcurak:
vase misljenje o muskarcima oko 4 banke, ima li im leka, isto kao u jednom od topica dole, skoro svaka je ***** mislim na zene naravno, dosta aseksualan, mislim sto se tice seksualnih odnosa?
POSTOJI CUVENA PAROLA ZA TO;SVE ZENE SU *****,ALI AKO POSTOJI BAREM JEDNA KOJA SUROTNO TVRDI NEKA SE JAVI.DEVOJKA TAKVOG KARAKTERA CE UZIVATI U SVAKOM TRENUTKU.
 

Back
Top