DA LI STE IZGUBLJEN ILI NADJEN SLUCAJ?

etotako:
nanuska:
A reci mi kakav je tvoj slucaj
Problem je u tome sto su misljenja podeljena... svako kaze nesto drugo...
moj problem je verovatno nedostatak fokusa... kako ja da se fokusiram na jednog momka? pri tom mrzim guzvu... i onda mi je lepse kada sam sama...
ali ja znam kako da resim ovaj problem i radim na tome
Shvatam potpuno problem fokusiranja. Imala sam taj problem goodinama i resavala sam ga vrlo aktivno, ali mi je dugo trebalo da resim. Ipak moj x-fajl je zauvek otvoren i zatvoren. Usput, ti prvo kazes da ti je slucaj neresiv pa onda da znas kako da ga resis. odluci se. na tvojoj sam strani. Fokusiranje je teska stvar
 
etotako:
Mislila sam vise u fazonu... ne moze mi neko drugi (direktno) pomoci, moram sama da nadjem odgovore. Konfuzno je jer... nije sigurno. Bice tek kada se problem resi... a onda stize neki drugi :wink:
Idem na spavanje ali sutra da mi objasnis konfuznost situacije obavezno. Osim toga nista nije konfuzno sve dok to ne podelis sa jos nekim zenskim stvorom i kad se tema razradi (iz dana u dan) onda zaista postaje konfuzno
 
etotako:
nanuska:
A reci mi kakav je tvoj slucaj
Problem je u tome sto su misljenja podeljena... svako kaze nesto drugo...
moj problem je verovatno nedostatak fokusa... kako ja da se fokusiram na jednog momka? pri tom mrzim guzvu... i onda mi je lepse kada sam sama...
ali ja znam kako da resim ovaj problem i radim na tome

hihihi da ne chatujesh mozda :twisted: to lici na to
...KAKO KAKO!
 

Back
Top